Prečo snívam o tom, že smútim?

Oheň vo sne predstavuje emócie, vnútorné pocity, očistenie a chorobu človeka.Keď človek ochorie, jeho vnútorné teplo stúpa - prototyp ohnivého prvku.Prečo snívam o tom, že horím?Takúto otázku si ľudia kladú po sne.Prináša tento pozemok nebezpečenstvo pre ľudský život?Podrobne budeme analyzovať problém pomocou kníh snov.

Horiaci plameň

Ohnivý ohnivý vír je spojený s nebezpečenstvom ariziko straty života.Ak snívateľ horí vo sne, možno podvedomie varuje pred chorobou.Ak snívate o ohni, alenie je žiadna bolesť spôsobená popáleninami , potom je problém v psychike - máte plné starosti o podnikanie alebo osobu.

Ak neexistujú žiadne pocity, sen odráža vnútornú túžbu dosiahnuť niečo: vyriešiť nejakú ťažkú ​​otázku, založiť vlastné podnikanie, vyriešiť problémy s láskou.Ak sú počas ohňaspálené vlasy , sľubuje to rýchle obohatenie.

Spontánne horenie

Veda vedela veľa prípadov náhleho spontánneho spaľovania ľudí.Čo tento sen znamená?Ezoterici sa domnievajú, že dej hovorí o vnútornej reštrukturalizácii človeka ao zmenách vo vnútornom svete. V tele vznikol oheň- snílek má obrovský vnútorný potenciál, ktorýzaviazaný k implementácii.Ak s tým neurobíte nič, vnútorný oheň poškodí ľudské zdravie.

Vidieť oheň

Ak sa v domovom snete objaví oheň, sen upozorní na budúce udalosti týkajúce sa spoločnosti.Ak snílek netrpel ohňom, situácia ho prinesie dobre.Ak vo sne oheň spôsobil popáleniny, budete sa musieť zúčastniť na nepríjemných udalostiach.Aknikto nebol pri požiari zranený , nastanú významné zmeny - napríklad všetci zamestnanci spoločnosti zvýšia svoje platy alebo získajú bonus.

Burn alive

Tento sen sa považuje za priaznivý pre ľudí v tvorivých povolaniach. Tento pozemok predstavuje novú fázu rozvoja človeka, náhle pochopenie a nové tvorivé nápady .Vnútorný oheň prispeje k náhlemu a rýchlemu kariérnemu rastu, rozvoju nových kreatívnych horizontov a neznámych vzdialeností.

Pre mladých ľudí tento pozemokpredstavuje vášnivú lásku : vyhoria z lásky k vyvolenej.Čoskoro sa zoznámime s človekom, ktorý naplní život snívača novými emóciami a jasnosťou pocitov.

Interpretácia kníh snov

Moderná kniha snov sa zaoberátoto osvietenie zostúpi na snílka: uvidí to, čo bolo predtým skryté pred porozumením.Niekedy takýto sen predchádza odhaleniu daru jasnosti: snílek začne rozpoznávať skutočné úmysly ľudí, odlíšiť lži od pravdy.

​​

Miller Dream Book vidíObraz ohňa je symbolom finančnej pohody.Ak snívateľ vo sne vo sne dostal popáleniny, čaká ho priaznivá správa.Popáleniny na nohách - snílek je pripravený ísť do konca pri plnení svojho sna, popáleniny na rukách sú skutoční priatelia, úplne vyhorení - k zrade priateľov.

Snívanie Wangi verí, že tento sen varuje pred planetárnou katastrofou: na zem padne meteorit alebo kométa.Ak snívateľ počas horenia cíti horenie, naznačuje to klepy za ním.Ak chcete obnoviť svoju povesť, budete musieť tvrdo pracovať.

Freudova kniha snov je presvedčená, že snílek očakáva silnú lásku.Pocity budú recipročné, vzťahy - harmonické.Ak žena sníva o tom, ako robí oheň a potom v ňom horí, potom jej chýba horlivosť pocitov.Žena sa snaží o nové jasné kontakty, aby prežila nové pocity.Ak sa snílek počas horenia vydesí, obáva sa sexuálneho styku.

V ABC interpretácie snov sa uvádza, že horenie ohňom je choroba.Ak bol snílok prítomný pri ohni, čoskoro čaká nová lákavá ponuka.

Talianska kniha snov vidí v symbole ohňa pálenie emócií nečinnosti: namiesto agresie a hnevu hľadajte konštruktívne riešenia.

 • Ruská kniha snov: horieť v ohni - k radosti.
 • Moderná kniha snov: zmeny k lepšiemu.
 • Výklad snu Grishina prorokuje nešťastie.
 • Ezoterická kniha snov vidí v zápletke lásku a horlivosťvášeň.

Kniha Wanderer Dream Book varuje pred neúspešným prípadom: nepodpírajte zmluvy, neuzatvárajte transakcie.Horí v ohni - podľahne vlastným nerestiam.Ak však oheň horí, naznačuje to začiatok duchovnej dokonalosti.

Interpreter snov Grishina verí, že - pri horení ohňom na chorobu, zachránení pred ohňom - ​​k uzdraveniu.Aby ste prešli plameňom ohňa - k duchovnému znovuzrodeniu a povýšeniu.Horí v ohni bez horenia - nesprávne konanie zostane bez trestu, radosti a oslobodenia.

Kniha snov spoločnosti Aesop varuje pred zapojením sa do nového podnikania.Odmietnite lákavú ponuku: dohoda bude nečestná, existuje šanca, že bude postavená pred súd.

Iné interpretácie

 • Je to sen, ktorý horíš nažive - v skutočnosti nemôžetena kontrolu nadšenia a emócií to povedie k problémom.
 • Ak ste zachránení pred ohňom, čoskoro dostanete odpoveď na otázku, ktorá bola už dlho mučená.
 • Horenie vo vašej domácnosti - prichádzajú veľké problémy a ťažkosti.
 • Horenie bez bolesti a následkov - pre zábavu a radosť.
 • Dlhé horenie a nevyhorenie je v živote veľkým úspechom.
 • Horenie v ohni - k veľkým stratám.
 • Horenie v ohni a ukladanie - na zotavenie.
 • Spaľujte a bežte k vode - plány sa čoskoro realizujú.
 • Pálenie a nedostanie pomoci je v ťažkostiach.
 • Vlastné podpaľačstvo - nemôžete vyjsť s ľuďmi, prehodnotiť svoje správanie.
 • Oheň horí rukami - na nečakané peniaze.
 • Oheň je úspechpožadované oneskorenie.

Čo to znamená, ak sa vo sne odevy rozhoreli v plameňoch?Tento pozemok predstavuje škandál s príbuznými alebo blízkymi priateľmi o peniaze.