Prečo snívaš o maľovaní pier?

Makeup v staroveku mal posvätný význam a mal iný význam ako jednoduchá výzdoba.V modernom svete je maľovaná tvár považovaná za samozrejmosť a okrem náznaku slávnostnej nálady alebo prípravy na romantické rande nemá iný význam.Prečo snívať o maľovaní pier - na sviatok alebo rande?Zvážte hodnotu rôznych snov.

Symbolika pier v snoch

Pery symbolizujú zmyselnosť, úprimnosť alebo klamstvo, túžbu.Rúž udáva zámer ženy dosiahnuť určité ciele alebo skryť nedostatky.Aby ste správne pochopili obrázky sna, musíte pamätať na farbu rúžu.Pri interpretácii nesie hlavnú sémantickú záťaž.

Červená

Odtiene červenej sú vášňou a odhodlaním.Vo sne červený tón rúžu varuje pred hrozbou súpera.Pamätajte však, ako sa na pery aplikovala rúž.

Ak boli pohyby nervózne a makeup bol nerovnomerný alebo chaotický, nebezpečenstvo rozpadu sa s blízkym kvôli inej žene je opodstatnené.

Ak ste šťastníaplikovaný make-up na tvár, použité kontúrové ceruzky a starostlivo zarámované pery, sen hovorí o silnom vzťahu s blízkym.Nemali by ste sa báť, že by sa na obzore objavila iná osoba.

Ružová

Tento odtieň je najbežnejší pri nanášaní make-upu - zvýrazňuje obrys pier a nevyzerá dobre.Sen hovorí o dosiahnutí zamýšľaného cieľa, ak sa budete riadiť príkazom srdca.Je dôležité počuť vnútorný hlas podvedomia, ktorý dáva správne stopy.

Ak by rúž na tvári vyzeral čudne a spôsobil nepríjemné prekvapenie, potom v živote niečo nebude fungovať.Plány sa nevykonávajú, vzniknú prekážky a duchovné spory.

Čierna

Tento odtieň označuje porušenie vnútornej harmónie, túžbu nájsť podporu druhých.Čierna rúž je symbolom nízkej sebavedomia, pochybností a túžby stať sa viditeľnou a pozoruhodnou.Toto správanie je typické pre dospievajúcich, ktorí si vytvárajú svoj vlastný imidž alebo hľadajú samy seba.

Oranžová farba

Tento odtieň hovorí o dobrej dispozícií, veselej povahe a škodlivosti osoby.Všetko, čo ste načrtli, sa šťastne skončí.Spojenie s milovanou osobou bude silné, slobodné ženy nájdu spriaznenú dušu.Spánok je pre kariéru dobrý.

Bezfarebná rúž

Neprítomnosť farby je symbolom prázdnoty a osamelosti, absencie živých dojmov a radosti.Ak chcete zmeniť nudný tok života, prinestemaľovať.Naplňte život novým obsahom, dúfajte v to najlepšie, usilujte sa o obnovu.Môžete začať s doplňovaním vášho šatníka novými vecami, zmenou svojho účesu a správania.

Lesk na pery

Použitie lesku na pery - túžba upútať pozornosť opačného pohlavia, symbol zvádzania.Toto správanie je charakteristické pre mladých ľudí, ktorí sa snažia presadiť zvýšenou pozornosťou mladých ľudí.Rada - zvýšte svoju sebaúctu vo svojom vnútri a nie reakciou druhých.

Nezvyčajné tiene

Tento sen hovorí o originalite človeka a jeho prístupe k životu.Niekedy sen môže naznačovať túžbu získať uznanie, stať sa slávnym.Poradenstvo - korelujte sny s realitou, netreba snívať o nedosiahnuteľných.

Spôsob nanášania rúžu

Pamätajte, čo ste vo sne urobili:

  • maľované pery pred zrkadlom;
  • často sfarbené pery s rúžom;
  • chodili na rande.

Oblečenie pred zrkadlomje znakom narcizmu a kvitnutia egoizmu.Pánske sny s podobným dejom hovoria o prejavoch narcizmu v povahe človeka.Ak boli pohyby rúk presné a sebavedomé, osoba je upnutá na seba.Neisté pohyby rúk a zubaté lícové línie naznačujú túžbu zakryť svoje vlastné nedostatky, nie nevyhnutne vonkajšie.

Častá rúžnaznačuje nespokojnosť so sebou samým a svojím vzhľadom.Vnútorný stav takejto osoby závisí odhodnotenia ostatných - či sa to páči alebo nie.Rady - milujte seba a svoje telo, uvedomte si jedinečnosť a originalitu rysov tváre a kontúr tela.Prijmite seba tak, ako ste.

Ak chcete použiť make-up pred dátumom- pocity partnera sú hlboké a úprimné.Množstvo vrstiev rúžu aplikovaných na pery povedie o hĺbke pocitov.Pokazený make-up hovorí o ľahkomyseľnosti zámerov mladého muža - nie je pripravený na hlboké vzťahy, chce iba zábavu.

Populárne knihy snov

Výklad snov Tsvetkova.Príliš jasné pery hovoria o zlej nálade človeka, hádkach a škandáloch s blízkym až do prerušenia vzťahov.Jasný obrys pier - reciprocita pocitov s blízkym.

Kniha Wanderer Dream Book považuje svetlú rúž za symbol absurdity charakteru, tendenciu k záchvatom hnevu a rozmarov.Príliš bledé pery snívajú o malátnosti, tenké - závisti a pomsti, krásne - na harmóniu vo vzťahoch.

Ezoterická kniha snov verí, že pery snívajú o nedostatku náklonnosti opačného pohlavia.Snívalo sa mi o jasnom make-upe - venujte pozornosť svojmu obrazu, venujte viac času starostlivosti o seba.

Kniha Millerových snov verí, že pery maľované jasným tónom vo sne majú varovanie pred falošnosťou vo vzťahu s blízkym.Ak sa snívke nepáči rúž na rúž, nie je so svojím vzhľadom spokojná.Použitie rúžu niekoho iného vo sne je túžba zviesť niekoho iného.Čierny odtieň rúžu predstavuje výzvu k osudu, k sebavedomiu a odvahe.

Vanga sa domnieva, že dej s make-upom na pery hovorí o túžbe mať pomer s príjemným mladým mužom.

Freud poskytuje iný výklad sna: váš partner nie je so vzťahom spokojný.