Prečo snívaš o tom, že sa uvidíš v zrkadle?

Často sny majú volania a varovania.Jeden prichádza spať zvieratá na tieto účely a druhý má sen, kde snílek vidí svoj odraz v zrkadle.Tak prečo snívaš o tom, že sa uvidíš v zrkadle?

Zrkadlo sa považovalo za luxus.Obchodníci sa obohatili o zrkadlá, pretože boli hodnotnejšie ako iné predmety.Pre moderného človeka nie je ťažké kúpiť tento predmet pre domácnosť.Je obvyklé vidieť ho vo vízii ako v skutočnom živote.

Dvere do iného sveta sú zrkadlom.Čo nám chcel povedať osud?

Podrobnosti o sne o zrkadle

Pamätajte si sen.Všetky malé veci, ktoré sú v nej obsiahnuté, poskytnú správny výklad.Čo to môže byť?

 • Bol odrazjasný?Toto je vaša vnútorná harmónia.Očakávajte veľa šťastia.
 • Aké pocity ste mali, keď ste sa videli? Dobrá náladaznamená úspech a pohodu. Strach alebo nepriateľstvov kombináciis tmavým odrazomsú nebezpečné.
 • Dívali ste sa na zrkadlo, ale sami ste sa nevideli ?Ste na križovatke, nemôžete sa rozhodnúť.Tvoja duša je v nesúlade s telom.
 • Bolo to celé alebo zlomené zrkadlo? Zlomenésny potrubných snov.
 • Kto mal sen ?U mužovspánok predpovedá podvod zo strany priateľov alebo partnerov. Ženyby mali očakávať manželstvo alebo tehotenstvo.
 • Aké boli vlasy?Ak ste sa videlis dlhými vlasmi , očakávajte finančnú pohodu. Dobre udržiavané zámkyvarujú pred nebezpečenstvami a rodinnými hádkami.
 • Aká bola farba vlasov? Čierne vlasysny o chorobe. Zrzkyhovoria o zmenách.Môžu sa dotýkať akejkoľvek sféry života, ale budú sa diať jasne, nezvyčajne a nepredvídateľne. Biele vlasysľubujú stretnutie s príjemnou a hodnou osobou. Šedé, ale svieže a dobre upravené kučerypredpovedajú krásny a zmeraný život.
 • Videli ste savo svadobných šatách ?Pamätajte, aká to bola farba.Čo si urobil?68. Pokúšate sa o šaty pred zrkadloma videli ste sa v ňom?Váš život sa čoskoro zmení. Videli ste na sebe krásne a luxusné šaty ?Pomoc, ktorú budete potrebovať, príde nečakane. Staré a škaredé svadobné šaty- na ťažkosti a hádky s milenkou.
 • Ako ste sa videli? Ak ste sami seba videli ako krásneho , potom očakajte zlepšenie služieb, práce a rodiny. Ak bol odraz škaredý , osud pre vás pripravil nepríjemné situácie, v ktorých sa potrebujete ukázať. Vidieť tuky ?Čoskoro nastane situácia, keď dostanete mentálne traumy.Možno zarobiť. Videli ste sa ako starého ?Očakávajte neúspechy a neúspechy od nepriateľov.
 • Pozerali sa do zrkadla, ale neuznali sa ?Vaši kolegovia sú voči vám nespravodliví.Čakajú na váš nesprávny krok.
 • Ak vidíte svoju tvár v akné , mali by ste očakávať bohatstvo.

Interpretácia spánku

Millerova kniha snov

v zrkadle vo sne a videl vedľa teba cudzinca? Niekto proti vám začne konať. Ak bolo vo sne zničené zrkadlo , počkajte na smrteľnú chorobu milovaného človeka.

Vyhľadajte v zlomenom zrkadlenepríjemné známosti alebo neúspešné manželstvo .Už ste sa videli ?O vás sa bude veľa hovoriť a sú možné aj choroby.

Dream of Freud

Pozeráte sa na seba do zrkadla ?Skontrolujte svoj postoj k zdraviu.Možno mu bola venovaná veľká pozornosť. Pri pohľade na zrkadlov zrkadle znamená, že od práce alebo služby očakávate chválu alebo nejaký súhlas.

Interpretácia snov Felomenov

Očakajte sa, že sa v zrkadleuvidíte blížiace sa zmeny.Možno sa obávate alebo sa bojíte, že budete v niečom sklamaní. Bol obrázok krásny ?Vo vás je harmónia, budete môcť ovládať emócie a pocity.

Stará žena sa na teba pozerala v zrkadle ?Vaše zdravie je v stávke.Ťažké dni a choroby prídu čoskoro. Ak ste sa videli ako šedovlasé , očakávajte smutné správy.

bolitehotná ?Niekto sa snaží zničiť vašu povesť. Ak ste videli, že ste nahí , ide o povolanie k emancipácii, nemusíte sa hanbiť za seba a svoje činy.

Vidieť seba v zrkadle ako malé- spoznať nepríjemnú a duplikátnu osobu. Nemocnosťje možným zdravotným problémom.

Detská kniha snov

Pozitívne emócie z videného odrazusymbolizujú vnútornú harmóniu. Ak ťa vystrašil pohľad v zrkadle , potom ťa zaujali zlé myšlienky, v okolí je veľa závistlivých ľudí.

Ženská kniha snov

Ak ste sa pozreli do zrkadla , čakajte od príbuzných hádky a nedorozumenia. Ak vidíte niekoho v zrkadle , budete odsúdený a voči vám budete robiť nespravodlivé rozhodnutia.

Zlomené zrkadlo- stratám a roztrhnutiu v dôsledku smrti alebo odlúčenia. V prípade mladých žien predstavuje zlomené zrkadloneúspešné manželstvo.

Kniha snov Malého Velesova

Pozrite sa do zrkadla , kde nájdete nové informácie alebo choroby. Sledovali ste sa a sami sa nevideli ?Čoskoro sa prejaví latentná choroba. Zrkadlov zrkadle - k finančnej prosperite.

Ruská kniha ľudových snov

Sen hovorí, že neveríte v správnosť vášho konania, že sa snažíte na seba pozerať zo strany.

Stará ruská kniha snov

Vidieť sa v zrkadleje zrada. Pacient v zrkadle- k smrti,a zdravýsen o chorobe.

Aesopova kniha snov

Odraz v zrkadleznamená nesprávne kroky, za ktoré to bude hanba. Ak nevidíte odraz v zrkadle , váš vnútorný svet prejde zmenami.

Erotická kniha snov

Pozerali ste sa do zrkadla ?Váš sexuálny život bude mať zaujímavý zvrat.Posledný sexuálny kontakt prinesie ovocie.Nevylučujte pohlavne prenosné choroby.

Dreamwalker Tsvetkova

Reflexia znamenázisk, doplnenie v rodine alebo správy z diaľky .Aký bol odraz, taký a postoj.Ak bol odraz v celej dĺžke v zrkadle , potom môžete očakávať chorobu alebo zlyhanie .Neznáme tváre- zmeniť.

Ukrajinská kniha snov

Odraz v zrkadlepredstavuje pre mladé dievčatá zmeny v živote. Akné na tvári -na bohatstvo. Vydatá žena, ktorá sa vidí ako mladá , má prísľub snu.

Dreamwright Wangi

Odraz v zrkadleje symbolom vášho záujmu o názor ostatných. Nevidieť odraz- zlým skutkom myšlienok iných ľudí.

Ezoterická kniha snov

Pozerať sa do zrkadla a nič nevidieťje zábavné. Vidieť veľa zrkadiel a odrazov- strata a klamstvo.