Prečo snívať bozk s chlapom?

Tajomstvo snov má vždy logický základ.Podvedomie odovzdáva snívcovi dôležité informácie o jeho živote a budúcich udalostiach.Prečo snívať bozk s chlapom?Pochopenie významu sna bude závisieť od mnohých detailov.

Všeobecný výklad

Bozk nemusí byť vždy radostnou udalosťou, ak sa vás dotkne neznámy alebo nepríjemný človek.Tiež podvedome bozk je vnímaný ako zrada.Ak sa vo sne bozkávate na neznámeho človeka, môže tento pozemok predstavovať zradu - buď váš, alebo váš vyvolený.

Interpretácia spánku bude závisieť od týchto podrobností:

  • , ktorí vás bozkávali - váš milovaný, cudzinec alebo známy;
  • ktorého ste bozkávali - svojho vlastného alebo niekoho iného;
  • aké pocity ste zažili pri bozku;
  • vydatá alebo slobodná manželka.

Zlý výklad mátajného bozku v tme- toto z vašej strany vedie k vyrážkam, čo môže viesť k veľkým problémom.Nezodpovedaný bozk sľubuje sklamanie zo života a vzťahy s blízkym.Ak ten chlap nereaguje na váš bozk, je to príznak nevôle alebo bezprostredného oddelenia.

Predzvesť rozchodu je sen, v ktoromváš priateľ pobozká ďalšie dievča .Ak ďalšie dievča pobozká vášho priateľa, potom si nie ste istí, aké sú pre neho pocity.Vy musíte vybranému veriť ešte viac.

Nepríjemný a rušivý sediment v duši zanecháva sen sbozkom zosnulého .Taký pozemok predstavuje nepríjemné obdobie života, ako aj nástup depresie.Niekedy môže bozk zosnulého podnietiť myšlienky na samovraždu.Poraďte sa s psychológom.

Bozk na krkuprorokuje dievčaťu skorú svadbu, ak ju jej milovaná bozkáva vo sne.Bozk v oku je znakom odhalenia tajomstva.Bozk na čele naznačuje chladné pocity mladého muža.

Ak váš priateľ sníva

V prípade vydatého dievčaťa predstavuje bozk s manželomvo sne sen o rodinnej pohode a harmonických vzťahoch.Tento sen je pokračovaním skutočného manželského života vo svete snov.

Bozk s bývalým priateľomprináša šancu obnoviť vzťahy.Vo svete snov sa duše ľudí môžu „stretnúť“, to znamená, vzájomne interagovať na podvedomej úrovni.Vzhľad bývalého milovaného vo sne naznačuje jeho túžbu stretnúť sa s vami.

Sen s bozkom bývalého pána má však odlišný výklad.Ak nechcete obnovený vzťah , tento sen naznačuje, že ste pripravení stretnúť sa s novým vybraným srdcom.

Väčšina bozkových kníh interpretuje bozk s milovanou osobouako skoré rozdelenie.Navyše, oddelenie bude vinou snílek kvôli jej nevere voči chlapcovi.

Ak sníva niekto iný

Tento sen môže naznačovať vašu podvedomú túžbu stretnúť sa s týmto mužom.tým,vaša milovaná osoba vám nevenuje dostatočnú pozornosť.

Ak máte milovanú osobu, ale snívateo bozku s iným človekom /chlapom , naznačuje to nespoľahlivosť vašich pocitov pre vyvolenú.

Ak ste slobodní , sen s bozkom poskytuje rýchle zoznámenie sa s príjemným človekom.Ak sa však dievča bozkáva s neznámym človekom, klebetia okolo nej.Nebuď úprimný so svojimi priateľmi.

Ak snívate o bozku s pekným človekom , ktorého ste v skutočnosti nevideli, je to dobrý vzťah s vašim spolubývajúcim.

Ak ťa pobozkal škaredý alebo škaredý cudzinec , čoskoro vás postihnú sklamania v láske a intímnych vzťahoch.Môžete byť sklamaní nielen milovaným človekom, ale aj známym človekom.

Bozkávanie s priateľom priateľanie je dobré.Vo vašom okolí je veľa pokrytectva a je tiež možné zoznámiť sa so zdvorilým mužom.Buďte opatrní.

Bozk s nepríjemným človekomvyvoláva zlé udalosti: buď stretnete gigola, alebo váš nový známy bude mať temnú minulosť.

Interpretácia kníh snov

Interpretácia snov Millerainterpretuje tajný bozk v tme ako obscénnosť: dievča na pokraji rozpusteného života.,Ak snílek pobozkal priateľa na priateľa, čoskoro sa bude hádať.Obťažovanie milovaného priateľa priateľom tiež vyvoláva s ňou hádku: obviní vás z obscénneho previnenia.

Dream Book of Hassinterpretuje tajný bozk v tme alebo úplnú tmu ako varovanie predrozpustiť život.Dievča má veľa fanúšikov, ale nie je tu nikto zo srdca.

Ezoterická kniha snovinterpretuje bozk s mužom ako symbol tendra dôverného vzťahu s blízkym.A na tom nezáleží, pobozkal ju vo sne alebo inom človeku.

Kniha snov z 20. storočiapovažuje túto tému za premenlivú symboliku: bozk sľubuje stretnutie ľudí odlúčených od osudu a odlúčenie pre milovníkov.Oddelenie však neznamená rozpad: bude dočasné a nútené.