Prečo snívať o boji vo sne?

Mnoho ľudí aspoň raz snívalo o boji.Rvačka, na ktorej sa zúčastnili známi alebo príbuzní a vy sami, nie je divu, že sníva.Takáto vízia si zaslúži pozornosť.Prečo bojujete?

Obsah
 1. Nuance výhľadu
 2. Interpretácia kníh snov ]
 3. ABC interpretácie snov
 4. Anglická kniha snov
 5. Kniha snov Mesiaca
 6. Kniha snov Malého Velesova
 7. Kniha ruských ľudových snov
 8. Moderná kniha snov
 9. Čínska kniha snov
 10. Erotická kniha snov
 11. Výklad snov Millera
 12. Výklad snov šľachtice N. Grishina
 13. Kniha východných snov
Nuansy videnia

Nevstupujte z postele, aby ste nerozptyľovali nočný spánok.Pamätajte, kto alebo čo ste videli.Venujte pozornosť malým veciam.Aké možnosti sprisahania môžu byť?

 • Bojovali dve ženy .Očakávajte klebety.Ľudia okolo vás sú úprimní.
 • Bojovali dvaja muži .Ak sú tobratia , šťastie príde čoskoro alebo dôjde k zjednaniu.Ak ste bojovali s neznámym človekom , ale v blízkej budúcnosti dostanete životne dôležitú energiu.
 • Kto mal sen ? Mužiby mali očakávať pokrytectvo zo svojho okolia. Bohatí mužialebo majúci prístup k peniazom - chyby pri výbere partnerov alebo problémy.Ak bol senpre ženua videla mužov, mala by sa pozrieť na mužské pohlavie.Vo svojom prostredí je muž, ktorý je zamilovaný.Akto videla dáma známych alebo príbuznýchmuž , potom by mala očakávať splnenie túžob.
 • Porazil si niekoho ? Problémy, ktoré na vás padnú, sa vyriešia bez veľkého úsilia.Zamietnete závisť a pôvab súperov a nepriateľov.
 • ​​
 • Bojujete s priateľom ?Váš priateľ vás bude klamať, nakrmí svoj osobný záujem.Možno vás rozrušia kolegovia a zamestnanci z práce.
 • Boj, v ktorombol nôž, -k aktívnym činnostiam nepriateľov.Boli ste zasiahnutí?Vo vašom živote sa čoskoro objaví radosť.
 • Mnoho ľudí sa zúčastnilo boja?Vzhľad susedov.
 • Ak chcete počas bitia vidieťkrv- stretnúť sa so vzdialenými príbuznými.

Interpretácia kníh snov

ABC interpretácie snov

Ak stevideli boj , potom sa pozrite na svoje túžby a možnosti.Vo vás je veľa protirečení. Zúčastnili ste sa ?Láska ti neprinesie radosť .Vyhraťznamená nepríjemné okolnosti, ktoré ustúpia do pozadia.

Vidieť zápasníkovznamená získať nových priateľov alebo hostí. Zo strany vidieť boj- oplatí sa pozrieť na nových priateľov .Zúčastnite sa boja , v ktorom je veľa ľudí, so znamením, ktoré sa vám snaží povedať, že v nadchádzajúcich hádkach sa musíte viac zdržiavať.

Anglická kniha snov

Tlmočník bojuje proti domácim problémom.Vaše plány sa splnia a nepriatelia budú zničení, ak páchateľa odpoviete ranou.

Lunar Dream Book

Vidieť situáciu v bojoch- pohody .Sami ste bojovali ?Čoskoro bude prekvapenie.Boj so zvieratami - na problémy a problémy.

Kniha snov Malého Velesova

Ak chcete vidieť jednoduchý boj , je príchodom hostí, nie však krvavých.Možno sa zotaví z choroby. Bojuje s krvou- na stretnutie príbuzných. Veľké súbojeznamenajú, že budete niečo svedčiť a budete pozvaní na súd.

Vidieť zápas, ale nezúčastniť sa , znamená stať sa nečakaným hosťom .Zúčastnili ste sa ?Obklopte sa starosťami.Ak vo snebojoval manžel a manželka , čakajte, že uvidíte muža, do ktorého sa zamilujete tak náhle, ako sa objavil. Muži bojovali ?Závisť.Akženy,na pocity.

Ruská kniha ľudových snov

Bojujte vo sne s mužom- urážajte a hádajte s mužským pohlavím.Možno sa rozhodnete niekoho potrestať.

Moderná kniha snov

Ak sa vyocitnete v kruhu bojovníkov , mali by ste očakávať nepríjemné stretnutia a súdne spory. Byť účastníkom situácie jena rozhodné konanie. Boj proti ľuďommárne predpovedá plytvanie peniazmi.

Oddelené? Už vás nebaví nudný život.Urobte niečo nové a zaujímavé, aby ste dosiahli požadované ciele.

Spánokpre ženysľubuje pomluvu a klebety. Vidieť milovanéhovo veciach vecí znamená, že osud sa vám snaží povedať, že človek nie je hodný vašej lásky.

Čínska kniha snov

Bojujte s mojou ženou- so stratou energie a sily. Vidieť ženyv boji proti chorobe.Akbratia bojovali , potom stojí za to čakaťvýhody alebo šťastie.Krv počas bojov - našťastie.

Erotická kniha snov

Bojujte vo sne so ženou- zo strachu.Sú založené na skutočnosti, že sa bojíte ukázať a zneuctiť v posteli.

Miller Dream Book

Boj o knihu snov predpovedá problémy v rodine a na pracovisku.Akporazíte , nepríjemné situácie sa skončia pozitívne.Ak vásporazí , potom vám konflikt, hádka alebo súdny spor prinesú veľa sĺz a sklamaní.

Výklad snu šľachtice N. Grishina

Počkajte, kým hostiauvidia boj zo strany . Krv a boj- do príchodu príbuzných. Vidieť známych -stretnúť sa s nimi.

Videli ste armádu ?Hostia budú poctení u vás doma.Možno by ste v noci nemali chodiť sami, môžete byť napadnutí.Bojujte v kruhu - na problémy.

East Dream Book

Očakávajte nepríjemné situácie a problémy, ak sadostane do boja .Nie je potrebné robiť náhle rozhodnutia, takže budete priťahovať ešte viac problémov. Sledovanie bitky- na finančné neoprávnené straty.

Oddeľovanie výtržníkov- smerom k ašpiráciám a formovaniu nových cieľov.Ich dosiahnutie nie je ťažké. Krv v situácii- na zradu od príbuzných alebo priateľov.