Prečo snívať o bozku na knihe snov

Ak chcete zistiť, pre čo je to bozk, nezabudnite na zápletku svojho sna a prečítajte si interpretácie, ktoré som pripravil v tomto článku.Obsahujú prognózy populárnych snov, ktoré pravidelne používam, aby boli pripravené na budúce udalosti.

Psychologická kniha snov

Naša podvedomie často vysiela varovné signály prostredníctvom snov.A autori psychologickej knihy snov vedia, ako správne interpretovať tieto signály.

Tu sú ich predpovede:

 1. Keď sa pozriete na bozkávajúce deti - v každej oblasti života nájdete pokoj a ticho.Problémy zmiznú a pohoda naplní prácu, rodinu a všetko, čo je pre vás také dôležité.
 2. Bozkávanie mamy vo sne - máte dobrý potenciál na to, aby ste si mohli založiť vlastný podnik a stať sa podnikateľkou.Môžete si uvedomiť sami seba, prospieť svetu a stať sa úspešným človekom, ktorý nič nepotrebuje.
 3. Bozkávanie brata alebo sestry je pre mnohé radosti, ktoré dostanete od života.Dostanete sa do prúdu šťastia a hojnosti, takže od osudu dostanete takmer každý deň bonusy a na problémy dlho zabudnete.
 4. Kiss your miláčik /miláčik - niekto sa vás pokúsi vtiahnuť do tajnej romantiky.Pokúste sa vyhnúť pokušeniu, pretože sa počítapríliš vysoká.Napríklad sa o vás bude starať ženatý muž a jeho manželka vám potom zničí život.
 5. Bozkávanie s neznámym človekom - budete veľmi v pokušení spáchať nejaké nevzhľadné konanie, ktoré môže vážne poškodiť vašu povesť.Mali by ste sa tomu vyhnúť, aby ste sa nepoškodili.
 6. Bozkávanie s nepriateľom - váš vzťah sa stupní, ale v blízkej budúcnosti sa zmierite s priateľom, s ktorým ste už dlho hádali, a neodvážite sa urobiť prvý krok.Súdruh vás najskôr zavolá a zblíži sa.
 7. Bozkávanie manžela alebo manželky - máte úžasný vzťah, v ktorom nie je len vášeň, ale aj skutočná duchovná intimita.Možno ste pre seba predurčení osudom, skutočnými „dušami“.

Miller Dream Book

Millerove interpretácie sú obľúbené kvôli ich univerzálnosti.

Prečítajte si a vyberte si ten správny:

 1. Ak vo sne niekto pobozká ruky, potom v reálnom živote bude osud veľmi skorodá vám šancu zbohatnúť.Je dôležité si túto príležitosť všimnúť a nechať si ju ujsť, inak nabudúce bude musieť čakať veľmi dlho.
 2. Manželský priateľ obťažovaný bozkmi - v skutočnosti musíte byť u tohto muža vážne sklamaní.Zradí sa a dopustí sa závažného trestného činu, poškodí vašu rodinu.
 3. Vidieť manžela bozkávať inú ženu vedie k cudzoložstvu.Možno ste už dlho podozrievali svojho manžela z nevery a podvedomie pomocou spánku potvrdzuje vaše odhady.Navyše má pravdepodobne niekoľko milencov.
 4. Bozkávanie so svojím priateľom - taký sen sľubuje návrh na sobáš, ktorý príde od vyvoleného vo veľmi blízkej budúcnosti.Je pripravený vziať vzťahy na vážnejšiu úroveň a vyjadriť svoje úmysly.
 5. Bozkávanie detí - ste príliš zaneprázdnení, mrháte energiou a postrekujete radom cieľov namiesto toho, aby ste si vybrali jeden.Zastavte sa, urobte si prestávku a zamerajte sa na najdôležitejšie.
 6. Ak vás vaša matka bozkáva vo sne, potom sa v skutočnosti môžete vždy spoľahnúť na pomoc a podporu príbuzných.Nikdy vás neopustia v ťažkej situácii, venovanej vám.Môžu im dôverovať.
 7. Bozkávanie zvierat - žena, ktorá má taký sen, prednáša záležitosť s mladým mužom, ktorý jej bude úplne dôverovať, nebude žiarliť a mať kontrolu.Pre vydatú ženu sen sľubuje romantiku na boku, plnú vášne a jasných emócií.Ale muž musí byť sklamaný zo svojho vyvoleného, ​​dokonca ešte pred svadbou.
 8. Bozkávanie s neznámym človekom - nepredvídané a veľmi vysoké výdavky.Musíte minúť celé vajíčko a zostať bez úspor.Ale vyhnúť sa výdavkom nebude fungovať v žiadnom prípade.

Ezoterická kniha snov

Kniha snov s najtajnejšou a najzáhadnejšou predpoveďou pre tých, ktorí veria v mágiu a vyššie sily.

Interpretácie:

 1. Bozkávanie s vami opačného pohlavia s vami - ľahko medzi sebou získate lásku a autoritu.tvojkúzlo sa zvýši, ľudia vo vás uvidia charizmatickú, zaujímavú a veľmi atraktívnu osobu.
 2. Bozkávanie cudzinca - nájdete nejakú cennú vec alebo dostanete drahý darček.Stane sa to úplne nečakane a vo chvíli, keď sa vám zdá, že sa vám v tomto živote nemôže stať nič dobré.
 3. Muž varuje ako vášnivý bozk.Žena, ktorej pozornosť tak zúfalo hľadáte, vás odmietne.Nestrácajte čas - venujte pozornosť dôstojnejšiemu kandidátovi.
 4. Počas choroby bozkáva sen o rýchlom uzdravení.
 5. Mladé dievča sníva o bozkávaní, aby sa stretlo s mladým mužom, ktorému sa bude páčiť.Pocity budú vzájomné a vzniknú závratné romantiky.Ale musí byť opatrná, pretože vyvolená zďaleka nie je tak jednoduchá, ako sa zdá.
 6. Bozky zrelej žene vo sne zasľúbili splnenie starej, dlho zabudnutej túžby.Sen sa splní nečakane, čo možno neprinesie žiadnu radosť, ale prinesie iba sklamanie.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Neexistuje univerzálna interpretácia spánku s bozkmi.Predpoveď závisí od toho, koho ste pobozkovali, ako vyzerala táto osoba, ako ste prepojení v skutočnom živote.
 • Preto si musíte pamätať a je lepšie si zapísať svoj sen okamžite po prebudení, aby ste nič nevynechali a urobili čo najpresnejšiu interpretáciu.
 • Najčastejšie bozkyhovoriť o niektorých zmenách vo vzťahoch s konkrétnou osobou z vášho skutočného života.