Prečo snívať o fajčení vo sne?

Prečo sen o fajčení vo sne?Pamätajte si podrobnosti o sne: určia smer prúdu.Aby sa nezabudlo na to, čo videli, esoterici odporúčajú zapísať si podrobnosti do poznámkového bloku ihneď po prebudení.To je dôležité.

Všeobecná interpretácia

Dym je symbolom obety bohom, Američania Indiánov fajčili rituálne cigarety z celých listov ako znak uspokojenia patrónov.bohov.V modernom svete má fajčenie iný význam - negatívny.Každý vie, že každá údená cigareta skracuje život človeka.Čo dobré môže predstavovať cigaretový sen?

Výklad snov sa zhoduje na jednej veci: fajčenie zo sna symbolizuje nečinnosť snívateľa, tendenciu premýšľať o osudoch osudu namiesto aktívneho zasahovania do životného procesu.Ak človek vidí sen, mal by si okamžite vziať dovolenku a odpočinok, inak nahromadený stres povedie k chorobe.

 • Zhromažďovanie cigaretových sŕdc vo sneje zlým znamením: je to ponižovanie, strata, kolaps plánov.
 • Na fajčenie ana kašeľ z dymu- nepriatelia nepretápajú a neukazujú zlo.
 • Ak ste dostali svetlo vo sne ,čoskoro očakávajú nepríjemné udalosti.
 • Pri fajčení napaľte cigaretu- na zradu blízkych.
 • Akžena fajčívo sneto symbolizuje nedostatok potešenia v jej živote a túžbu po nezávislosti.

Ak sa nefajčiar ocitne vo sne s cigaretou, vedie to k neočakávanej zložitej situácii.Udalosti budú mať snílek prekvapením a zmätkom.

Čo to znamenáfajčiť drogy a rastliny ?Toto symbolizuje túžbu vzdialiť sa od riešenia zložitých životných problémov, odpojiť sa od toku ťažkých myšlienok.

Potrubie, cigara, vodná fajka

 • Fajčiť fajku- na zmierenie po dlhom spore alebo na stretnutí so starým priateľom.Fajčenie fajky tiež sľubuje zmenu v spoločnosti, dobrú povesť.
 • Fajčenie vodnej fajkysvedčí o prijímaní dôležitých a radostných správ.Sen tiež varuje, aby ste si dali pozor na pokryteckých ľudí: ich skutočný vzhľad je skrytý pod maskou priaznivca.
 • Fajčenie hrubej cigary- snaha o luxusný život je príliš drahá.Všetko je však vo vašich rukách, je potrebné prejsť od snov k činom.

Oddych dymu a popola

Hmlistá hmla z údenej cigarety symbolizuje ťažkosti vo vzťahoch s ostatnými.Čím väčší je dym, tým je situácia ťažšia.

​​
 • Ak snílekuvoľňuje dym priamo do tváre osoby , malo by sa čoskoro očakávať hádanie s ním alebo iným.Mali by ste byť opatrní pri komunikácii s ľuďmi, nevyvolávať škandálne showdowny a podľa vášho názoru by ste nemali vytrvať.
 • Ak sa fajčenie dymuvytvára dokonca sústredných kruhov , očakajte úspech v roku 2006spoločnosť.Bude vás sprevádzať šťastie a dokonca aj záštita vyšších síl.
 • Vidieť sebav udiarnia cítiť sa nepohodlne - k nepochopeniu ostatných.Nepočítajte s pomocou blízkych, problémy si musíte vyriešiť sami.
 • Dusenie z dymu- na zradu blízkych priateľov, vlkov v ovčích odevoch.Neverte svojim snom nikomu, aby vás nepriatelia neposmievali.
 • Aby ste videli popoltlejúci na cigarete alebo ležiaci v popolníku - je lepšie nevstupovať do obchodnej spolupráce s cudzími ľuďmi a nedôverovať pochybným spoločníkom.
 • Nechajte popol ísť vo vetre- musíte vyhodiť svoje myšlienky minulosti.Ľahko a prirodzene sa rozíďte s minulosťou: pred nami sú nové horizonty.

Interpretácia snov o fajčení v knihách snov

 • Kniha psychologických snovvidí v grafe dobré znamenie.Zapáliť cigaretu - k úspešnému dokončeniu plánov, fajčiť - úspech vo vybranej oblasti.
 • V modernej knihe snovsa uvádza: Na dosiahnutie výsledku v plánovanom podnikaní je potrebné vynaložiť maximálne úsilie.Strach z nahromadených problémov sa zdá byť neodolateľným nutkaním fajčiť cigaretu.
 • Miller Dream Bookvaruje: budete počuť absurdné veci, stanete sa účastníkom absurdnej intríg.Nemali by ste brať to, čo bolo povedané k srdcu, snažte sa rozptýliť fikciu o sebe.Vidieť zástup fajčiarov - zhoršiť situáciu v práci.Avšak snílek bude schopný všetko vyhladiť.

Rada

Dream offajčenie sa považuje za prázdne, ak tento pozemok sleduje osobu, ktorá prestala fajčiť.Vaša podvedomá túžba fajčiť cigaretu sa realizuje vo sne.To môže mať dvojaký význam: buď fajčiar sa úplne nevzdal svojho zvyku, alebo spánok pomáha zbaviť sa stresu po rozhodnutí prestať fajčiť.

Obsedantný sen o cigaretách môže strašiť nefajčiara.To znamená, že podvedomá túžba drasticky zmeniť váš život a ísť nad rámec toho, čo je povolené.Cigareta je tiež symbolom zakázaného potešenia, ktoré sa snílek neúspešne snaží dostať do svojho života.