Prečo snívať o pištole na knihe snov

Prečítajte si, o čom je zbraň v tomto článku.Pripravil som iba tie najlepšie predpovede snov, ktoré používam.Pamätajte, že sny sú vždy plné znakov, ktoré vám pomôžu spoznať seba a poznať budúcnosť.

Kniha snov

Táto kniha snov obsahuje univerzálne predpovede, ktoré vyhovujú takmer všetkým.Preto je lepšie začať s štúdiom vlastných snov.

Interpretácie:

 1. Ak stlačíte spúšť, ale výstrel sa neuskutoční, dôjde k zlyhaniu, potom v skutočnosti vyradikálne zmeňte názor na človeka z vášho vnútorného kruhu.
 2. Ak ste nevideli iba zbraň, ale hrali ste ruskú ruletu, v skutočnosti by ste radšej komunikovali s dobrodružnými ľuďmi, napríklad s rizikom, a neutrpeli by nudu.
 3. Ak snívate o nabití zbrane, čoskoro dostanete nepríjemné správy.Povedia vám o nejakom nebezpečenstve, ktoré ohrozuje vaše deti.
 4. Ak ste zabili muža pištoľou, potom bude mať váš škandál obrovský škandál.Tento konflikt sa varí už dlho, ale v blízkej budúcnosti dosiahne svoj vrchol.Problémy vo vašom vzťahu sa hromadia ako snehová guľa.To je ukazovateľ, že by ste ich mali čo najskôr vyriešiť.
 5. Mauser sľubuje finančnú pohodu.Po dlhom období úspor môžete konečnevoľne dýchajte a dovolte si kúpiť to, o čom ste už dávno snívali.
 6. Revolver, od ktorého sa vás snaží niekto zabiť, je rozlúčka s vyvoleným.Ukáže sa z veľmi zlej stránky a už ho viac nebudete chcieť vidieť.
 7. Colt sníva o varovaní.Prípad, ktorý ste si predstavili, skončí úplne neúspechom kvôli okolnostiam, ktoré sú mimo vašu kontrolu.Možno budete musieť urobiť niečo, aby ste dosiahli iný výsledok.
 8. Suvenírový revolver tiež sníva o konflikte.Dá sa im vyhnúť, ale nechcete to robiť, pretože potrebujete emocionálny výboj.
 9. Starožitná pištoľ, z ktorej nie je možné strieľať, je veľkým nebezpečenstvom, ktoré vás ohrozuje.Pokúste sa byť opatrnejší, inak bude výsledok pre vás a vašu rodinu veľmi smutný.
 10. Nagan sníva o symbole vernosti.Váš milovaný nevšimne nikoho okrem vás.Môžete mu úplne veriť.Preto prestaňte žiarliť a robiť škandály kvôli svojej vlastnej nedôvere.
 11. Walter sľubuje v blízkej budúcnosti milostné dobrodružstvá.Vstúpite do závratného románu, ktorý bude prezentovať veľa rôznych emócií.To nebude trvať dlho, ale zanechá iba dobré spomienky.
 12. Obrovská pištoľ v ľudskom raste sníva o veľkých finančných problémoch.Môže dôjsť k strate zamestnania alebo podnikania z dôvodu neprekonateľných okolností, ktorým je zbytočné odolať.
 13. Browning sľubuje obdobie obrovského šťastia, ktoré ste už dlho malinestačí.Vo vašom živote začne biely pruh plný šťastia a lásky.

Miller Dream Book

Pri interpretácii psychológa Gustava Millera možno nájsť nielen predpovede budúcnosti.Pomáhajú tiež pochopiť ich emócie, túžby a vnútorný stav.

Tu sú jeho interpretácie:

 1. Zbraň je zlým znamením.Už dlho žijete v zovretí negatívnych emócií a priťahujete do svojho života iba negatívne udalosti.Ak sa chcete dostať z radu problémov, musíte zmeniť svoje myslenie a zamerať sa iba na pozitívne.
 2. Ak ste vo sne ste s istotou držali pištoľ patriacu vám, potom ste v skutočnosti vždy nad situáciou.Ste si istí v seba, jasne viete, čo od života chcete.Je to vynikajúci prístup, ktorý vám vždy pomôže čo najkratšie dosiahnuť to, čo chcete.
 3. Ak ste počuli výstrel, ale nevideli ste zbraň, v skutočnosti porazte nepriateľov, nešťastníkov a konkurentov.Veľa šťastia je na vašej strane.
 4. Ak ste zastrelili a cítili silnú ranu do ramena, potom ste v živote schopní dosiahnuť veľa, ale zatiaľ si neuvedomíte svoj potenciál.Musíte veriť v seba a rozvíjať svoj talent, potom sa všetky vaše túžby ľahko splnia.

Astrologická kniha snov

Výklady z tejto knihy vychádzajú z poznania hviezd.Sú známe svojou takmer matematickou presnosťou, preto sú vhodné pre racionálnych ľudí, ktorí sú zvyknutí logicky myslieť.

Tu sú predpovede:

 1. Watchza to, ako niekto strieľa na tréningovom ihrisku - to znamená, že v skutočnosti máte akútny nepokoj určitej osoby.Mali by ste si na to dávať pozor, pretože to môže priniesť vášmu životu veľké problémy.
 2. Strieľajte sa - na rodinné problémy.Problémy sa začnú kvôli nedostatku peňazí.S manželom sa budete neustále hádať.Ak si situáciu nevezmete do vlastných rúk včas, môže sa dokonca rozpadnúť.
 3. Ak ťa zastrelili, ale zmeškali, urazil ťa niekto z tvojho vnútorného kruhu.Pokúste sa odpustiť tejto osobe, pretože vám nechce ublížiť.A urážlivo vyjadrené iba kvôli priamosti.
 4. Biela zbraň naznačuje, že v minulosti ste sa dopustili činu, ktorý budete musieť veľmi skoro ľutovať.Pokúste sa zo situácie vyvodiť správne závery.
 5. Nákup zbrane - potláčaš negatívne stránky svojej osobnosti, snažíš sa potešiť ľudí a byť dobrý pre všetkých.ale skôr alebo neskôr bude potrebné túto masku odstrániť, aby sa zobrazila vaša pravá tvár.

Pozrite si video na túto tému:

Závery

 • Aj keď je strelná zbraň symbolom a zločinom, predpovede môžu byť dobré.Hlavná vec je zapamätať si, čo to bolo za zbraň.Toto objasní blízku budúcnosť.
 • Spoľahnite sa na svoju intuíciu a vyberte najpresnejšiu predpoveď.Vyberte interpretácie, s ktorými bude vaše srdce súhlasiť.Neskúšajte logicky uvažovať.
 • revolvery a pištole sú často symbolmi vzťahov s blízkymiľuďmi.Môžu tiež snívať o nasmerovaní na akékoľvek udalosti vo finančnej oblasti vášho života.