Prečo snívať o sexe?

Takýto sen nie je neobvyklý, pretože každý človek vo svojom živote aspoň raz sníval o erotických snoch.Prečo snívať o sexe?Poďme hovoriť o význame spánku z pohľadu psychoterapeutov, astrológov, ezoterikov a prediktorov.

Skúste si dobre zapamätať sen.Prebudením si zapíšte dej sna do najmenších detailov a detailov.Toto umožní najpresnejšiu interpretáciu.

Interpretácia psychoterapeutov

Je zaujímavé, že najčastejšie erotické sny snívajú mnísi.Cirkev to interpretuje jednoducho: „diablove pokušenia“.Dôvodom je v skutočnosti dlhá abstinencia.Toto hľadisko zastávajú psychoterapeuti.Pretomilovaniev morfskom kráľovstve je prvým príznakom sexuálnej nespokojnosti.S najväčšou pravdepodobnosťou nemáte stáleho partnera, dlho ste nemali sex alebo druhá polovica nie je spokojná.

Intimita vo snemôže byť znakom nedostatku emócií v živote.Alebo máte radi niekoho a podvedomie vás „privádza“ k tejto osobe vo virtuálnej realite.O sexe sa často sníva o vylisovaných, notoricky známychľuďoch, ktorí považujú intimitu za niečo špinavé.V tomto prípade je potrebný psychológ, aby sa zbavil viery zo strany spoločnosti alebo spoločnosti.

Interpretácie populárnych kníh o sna

V populárnych knihách snov sa uvádzajú tieto interpretácie:

 • Akžena sníva o sexe s mužom , jedná sa o prejav sexuálnej nespokojnosti.Sen môže tiež predstavovať implementáciu starých nápadov a plánovk životu.
 • Akčlovek sníva o sexe s mužom , nezaťažujte ho - to neznamená, že podvedome snívate o tom, že sa stanete homosexuálom.Takýto sen je znakom toho, že v skutočnom živote existuje určitý súper, nepriateľ, ktorého sa neustále snažíte prekonať.Aktívne alebo pasívne postavenie v okolí naznačuje, kto je provokátor hádok.
 • Ak snívateo sexe s predchádzajúcou vášňou , znamená to, že podvedome chcete obnoviť vzťahy.Alebo neustále porovnajte starého partnera s novým.
 • Ak mátesex s osobou, ktorá nie je nažive , jedná sa o negatívny znak.Takýto sen sľubuje chorobu alebo hovorí o vážnom morálnom strese.Ak je zosnulý vaším manželom /manželkou, potom túžite po ňom, zatiaľ ste sa so stratou nezmierili.
 • Ak máte vo snesex so svojím manželom , skvelé!Očakávajte nečakaný darček, príjemné prekvapenie.Čakajú na vás pozitívne emócie a veľa potešenia.
 • Ak však bolosex s manželom vo sne zlé , očakávajte bezprostredné ťažkosti.V živote vzniknú určité okolnosti, ktoré budú mať nepriaznivý vplyv na dokončenie súčasných udalostí.
 • Akdievča sníva o intimite s mužom , s ktorým je vo vzťahu, tento podvedomie vyšle signál - buďte opatrní s vami vybraným!Existujú dôvody, prečo mu neveriť.
 • Aksny o skupinovom sexesú znamením, že v reálnom živote nie je dostatok pozornosti.Priatelia na vás zabudli, ale nikto nie je blízky.
 • Dievča sníva o sexe s dievčaťom .To je dobrý sen - hovorí: máte adekvátnesebaúcta, milujete a rešpektujete sa, poznáte svoje nedostatky a prijímate ich, skôr ako sa ich snažíte napraviť.
 • Akchlap sníva o sexe s cudzím človekom , nie je si istý sám sebou.V skutočnom živote neustále pochybuje o správnosti svojho konania, cíti sa vinný za určité nezmyslové činy a nedokáže zistiť svoje vlastné emócie.
 • Ak ste malisex s blízkym , očakajte drahý darček.Milovaný vás príjemne prekvapí - dohodnite si romantický rande, prosím, so skvelým darčekom alebo pozvite na spoločný výlet.Nezamietajte, aj keď ste v hádke, váš vzťah dosiahne novú úroveň.
 • Akmuž vo sne sa miluje so svojím milovaným , mal by očakávať zvýšenie sily.Zrazu bude existovať veľká túžba pracovať a horúčkovitá schopnosť pracovať.Skvelý čas na nové úspechy!
 • Ak muž vo snespí s vydatou ženou , jeho drahocenná túžba sa čoskoro splní.Táto udalosť však neprináša očakávanú radosť - vzniknú nepriaznivé dôsledky.

Neprikladajte snom príliš veľký význam - interpretácia sa stáva skutočnosťou pre tých, ktorí v nich veria.Preto vám odporúčame, aby ste sa nenaprogramovali na zlyhanie, ak je v knihe snov uvedená nepriaznivá predpoveď.V každom prípade si sami budujete svoj život.Sen môže naznačovať, ktorým smerom sa musíte pohnúť, čo treba zmeniť.Stavajte na tom.