Prečo snívať o tom, že priateľka je tehotná?

Tehotenstvo vo sne je symbolom nového života, zosobnením narodenia nových myšlienok.Doslova pochopiť, ako taký sen nestojí za to.Budúce bábätko a žena pri demoláciách alegoricky naznačujú význam sna.Prečo snívať o tom, že priateľka je tehotná?Zoberme si populárne interpretácie snov, esoterikov, astrológov a psychológov.

Čo môže znamenať tehotenstvo vo sne?

Ak je dievča, ktoré čaká dieťa, známe v skutočnom živote, spánok môže mať tieto významy:

 • Tehotná priateľka, priateľka, sestra, matka alebo dcéra sú tehotné .,Možno prorocký sen - dievča bude čoskoro otehotnieť alebo už čaká dieťa, ale zatiaľ o tom nevie.
 • Akste tehotná s cudzincom a vy ste , naznačuje to podvedomie túžba stať sa matkou.Snažíte sa mať dieťa, ale nefunguje to.Alebo váš partner ešte nie je pripravený na reprodukciu.Snažte sa nezaviazať na túto túžbu, starajte sa o seba, svoj život.Čoskoro otehotniete.Ale iba ak pustíte svoje myšlienky a uvoľníte sa.
 • Snívalitehotné známe ?Priaznivé znamenie - šťastie sa vám čoskoro bude usmievať.Akbudúcim dieťaťom je chlapec , očakávajte náhle doplnenie rozpočtu.Ak jedievča,očakávajú stres, ale príjemné.Stane sa nečakaná, ale veľmi dôležitá a radostná udalosť, z ktorej budete v šoku.
 • Je vo snetehotná priateľka ?Skúste si spomenúť, ako často vo vašich rozhovoroch opakuje, že chce dieťa.Ak sa priateľ neustále opakuje v skutočnom životevaša túžba stať sa matkou, spánok nič neznamená.Tento mozog podvedome zmierňuje stres a podráždenie, ktoré vám táto téma spôsobuje.
 • Mala sentehotné dievča, ktoré v skutočnosti čakalo doplnenie ?Očakávajte na ceste života niekoľko malých prekážok, ktoré vám zabránia dosiahnuť vaše ciele.Budete sa však vysporiadať s ťažkosťami a prekonať všetky ťažkosti, po ktorých vás budú čakať príjemné ťažkosti

Záleží tiež na tom, aké emócie zažili hrdinovia sna a v akých situáciách sa udalosti vyvíjali.Pokúste sa zapamätať príbeh snu vo veľmi podrobných detailoch a lepšie si ho zapíšte ihneď po prebudení.Pomôže to urobiť presnejšiu interpretáciu.

Interpretácia emócií

Pamätajte, aké emócie priateľka vo sne informovala o svojej zaujímavej situácii:

 • Úsmeva radoval sa .Priaznivé znamenie, ale nie pre vás, ale pre „tehotnú“ priateľku.V jej živote sa čoskoro objavia udalosti, ktoré radikálne zmenia jej život k lepšiemu.Dievča buď zmení svoju prácu na dôstojnejšiu, alebo stretne muža, ktorý sa stane jej životným partnerom a bude hrať osud obrovskú úlohu.Vzťahy s ním budú dlhodobé, povedú k manželstvu a narodeniu detí.
 • Bolanešťastná, rozrušená, znepokojená , oznámila otehotnenie s ľútosťou.Toto je pre vás zlé znamenie - čakajte na problémy týkajúce sa srdca.Máte dlhú osamelosť alebo sériu prchavých románov, z ktorých žiaden nebude viesť k vážnemu vzťahu.Mysli - možno typríliš frivolný?Alebo naopak, snažíte sa nikomu nevpustiť do svojho srdca?
 • Nie je dobré, ak sa tehotná priateľka vo snechystá na potrat .Takýto sen sľubuje veľmi vážne ťažkosti a negatívne kardinálne zmeny v osobnom živote.Možno sa dozviete o zrade alebo podvode milovaného človeka, on vás opustí, zrada, nepodporí vás v ťažkej situácii.Buďte na pozore - ste príčinou jeho správania.Možno sa oplatí zmeniť vaše správanie, stať sa viac láskavým a pochopiteľným, menej škandalózne

„Tehotný“ sen môžete interpretovať s prihliadnutím na iné okolnosti.

Iné interpretácie

Nezabudnite na podrobnosti spánku.Bolo by v nich niečo z toho:

 • Snívali ste nielen o jednej, ale narazo niekoľkých tehotných ženách .Výborne!Vo všetkých svojich snahách budete mať šťastie.Čím viac žien v pozícii, tým väčšie šťastie.
 • Absurdný sen, v ktoromje tehotná muž , sľubuje klebety a klebety.Stanete sa predmetom ohovárania.Váš chorý, ktorý ste nemali podozrenie, začne zvesť.
 • Akje vaša blízka príbuzná tehotná , s ktorou ťažko komunikujete, zblíženie čoskoro príde.Zrazu budete mať spoločné záujmy, priateľstvo prinesie obrovské potešenie.
 • Videli stetehotnú starú dámu ?Skvelé znamenie - čakajte na skoré splnenie tých najtajnejších túžob, z ktorých ste si boli istí, že by to nebolo možné.
 • Ak je v skutočnosti váš známy tehotná, snívate o tom, že ste pozícia v rovnakom čase- zblíženie s týmto dievčaťom.Čoskoro sa stanete blízki priatelia a budete mať po celý život blízke priateľstvá.

Vo väčšine prípadov sen s tehotenstvom sľubuje iba priaznivé udalosti, veľa šťastia a splnenie túžob!