Prečo snívať o zrkadle knihy snov

Aby ste pochopili, o čom sníva zrkadlo, prečítajte si článok - v ňom nájdete interpretácie populárnych kníh snov.Používam ich sám a prognózy sa takmer vždy splnia.Vyskúšajte a zistíte, čo vám osud pripravil v blízkej budúcnosti.

Psychologická kniha snov

Interpretácia tejto knihy snov vždy súvisí s udalosťami, ktoré sa vám už stali.Naznačujú vzťah minulých akcií s budúcim snívačom.

Tu sú predpovede:

 1. Pri pohľade do zrkadla vo sne - vo vašom živote príde ťažké obdobie plné ťažkých emocionálnych zážitkov.a konflikty s ľuďmi.Možno budete musieť zažiť celý rad negatívnych pocitov.
 2. Pri pohľade na odraz inej osoby - mali by ste byť opatrní.Človek z blízkeho kruhu bude voči vám konať nespravodlivo, takže musíte predvídať jeho činy, aby ste nemuseli vážne trpieť.
 3. Zlomené zrkadlo je veľmi nepríjemným znakom, ktorý sľubuje smrť niekomu, koho poznáte.Môže to byť príbuzný alebo blízky priateľ, ktorý je už dlho vážne chorý, ale ukrýva svoju chorobu pred všetkými.
 4. Dievčatá snívajú o varovaní ako varovanie.Nemali by ste dôverovať svojim priateľom, pretože medzi nimi je zradca, ktorý sníva o tom, že by vám mohol ublížiť.Starostlivo si vyberte tých, ktorých zadáte do svojho blízkeho kruhu.
 5. Ak chcete vidieť v odraze milovaného blízkeho, ktorý nie je v dobrom stave, váš vzťah sa čoskoro skončí rozpadom.Ak bola naplánovaná svadba, bude treba oslavu zrušiť.
 6. Keby milovaná vyzerala krásne v reflexii, potom by sa táto záležitosť skončila iba nevýznamnými nezhodami, ktoré by sa dali rýchlo vyriešiť a vďaka tomu by sa udržal vzťah.
 7. Normálne, nezabudnuteľné zrkadlo je znakom toho, že budete podvedení. Toto je varovanie pre podvedomie: mali by ste byť vo všetkom opatrní a nemali by ste robiť vyrážkové rozhodnutia a činy.

Nostradamus

Najslávnejší šašo predpovedal svoje sny.

Tu sú jeho interpretácie:

 1. Zrkadlo je symbolom nejakého tajného alebo skrytého významu bežných vecí.Ak vidíte svoj odraz, tajomstvo sa zjaví.Čoskoro dostanete správy, ktoré vás veľmi prekvapia.
 2. Ak zlomíte zrkadlový povrch, potom bude milovaným zradcom.Jeho pochybenie vás nielen rozruší, ale môže viesť aj k skutočnej depresii.
 3. Aby ste videli monštrum v odraze - ste prázdni a potrebujete odpočinok, pretože hladina energie je takmer na nule.Je to však výsledok vašich vlastných akcií a akcií.Mali by ste byť k ostatným ľuďom úprimnejší a priateľskejší.
 4. Obrovské zrkadlo s veľmi zablateným povrchom - budete trpieť ohováraním, vtiahnutým do intríg iných ľudí.A čo je horšie, ukazuje sa toVzhľadom na to, že v budúcnosti sa bude musieť riešiť viac problémov.
 5. Veštenie v zrkadle je odrazom pochybností a vnútorných zážitkov snívateľa.Všetky jeho problémy pramenia z neschopnosti robiť vlastné rozhodnutia.Mal by prestať sledovať názory druhých a vytvárať si svoje vlastné.

Freudova kniha snov

Táto kniha snov je založená na Freudovom názore, že v každom sne sú skryté podvedomé signály súvisiace s sexualitou snívača a jeho intímnym životom.,

Zrkadlo je podľa jeho názoru odrazom skrytých fantázií a túžob snívačky, v ktorých sa nemusí ani spoznať.Takýto sen môže tiež naznačovať narcizmus.

Tu sú jeho interpretácie:

 1. Vidieť zrkadlo vo sne - radi snívate a snívate o odvážnych sexuálnych pokusoch, ktoré sa nikdy neodvážite vyskúšať v skutočnom živote.Mali by ste prekonať tento strach a odvážne vyskúšať nové veci.
 2. Znečistený a zablatený odraz je znakom nespokojnosti s partnerom.Intímny život vám prestal vyhovovať a tento problém je potrebné vyriešiť čo najskôr, aby sa predišlo zradám a zradám.
 3. Umývanie alebo utieranie zrkadla je symbolom sexuálneho styku.Možno, že dlhá doba abstinencie skončí čoskoro, budete opäť schopní zažiť zmyselné potešenie s partnerom.
 4. Zlomené zrkadlo je nepriaznivým znakom, ktorý hovorí o nesplnených snoch.Vaše očakávania sa nenaplnia, preto stojí za zváženie - a či si želátenasledujete.Možno ste si práve vybrali nesprávnu cestu.
 5. Obrátené zrkadlo je symbolom obáv, ktoré prejavíte v sexuálnom živote.Ak chcete taký sen správne rozlúštiť, musíte pamätať na to, čo ste videli v odrazu, potom bude obraz jasnejší.

Dreamwright z Wangi

Večárik veril, že sen, v ktorom sa človek dlho pozerá na svoj odraz, je znakom toho, že ste príliš závislí od názorov ľudí vo vašom okolí.Z tohto dôvodu často obetujete svoje vlastné túžby a záujmy.Stojí za to prestať sa snažiť potešiť každého a premýšľať, ale čo naozaj chcete?

Pozeráte sa do zrkadla, ale nevidíte svoj vlastný odraz - ste v zovretí pocitov, ktoré nemôžete ovládať.Na vyriešenie tohto problému by ste sa mali obrátiť na Boha s modlitbami.Inak na vás čaká neuveriteľne ťažký život.

Zlomené zrkadlo - veľkému utrpeniu a skutočnému zármutku.Vo vašom živote príde čierny pruh a absolvovanie všetkých skúšok pripravených osudom bude vyžadovať veľa sily.

Hádajte pred zrkadlom - odvážne sa pozeráte do budúcnosti a často o tom premýšľate, ale zabudnete na súčasnosť.Pokúste sa naučiť zostať vo chvíli „tu a teraz“, dosahujte svoje ciele bez zamerania sa na konečný výsledok.

Pozrite si video na tému:

Závery:

 • Zrkadlo je symbolom tajomstiev, duality, pokrytectva a intríg.Preto je najčastejšie také znamenie pre snívateľa nepriaznivé.
 • Ale akékoľvek negatívne predpovede môžupre vás, ak budete počúvať knihy snov a riadiť sa ich radami.
 • Ak chcete sen správne analyzovať, nezabudnite na všetky jeho podrobnosti a potom v zoznamoch vyhľadajte vhodné predpovede.Spoľahnite sa na intuíciu - pomôže správne dešifrovať dej sna a interpretovať ho.