Prečo snívať svadobné šaty na knihe snov

Ak chcete zistiť, o čom sú svadobné šaty, prečítajte si interpretácie, ktoré som pre vás zhromaždil v tomto článku.Tu nájdete predpovede psychológov a esoterikov, astrológov a mágov - vyberte si podľa svojho vkusu.

Miller Dream Book

Gustav Miller analyzoval sny z psychologického hľadiska.Veril, že sny nikdy nesnívajú zbytočne, takže ich treba rozlúštiť.

Tu sú jeho interpretácie:

 1. Znečistené alebo pokrčené svadobné šaty - váš vzťah je v ohrození, môžete ho ľahko stratiťkvôli nejakému neopatrnému slovu alebo čine.Aby ste sa vyhli smutnému koncu, pozorne sledujte všetko, čo hovoríte a robíte.
 2. Krásne a elegantné šaty nevesty snívajú o tom, že sa budú dobre baviť v spoločnosti starých priateľov.Nebude to obyčajné priateľské stretnutie, ale nejaká zaujímavá udalosť.Zažijete veľa jasných emócií, dobre sa oddýchnete a budete mať pozitívnu energiu.
 3. Vidieť šaty vo výklade je pozitívnym znakom, ktorý sľubuje úspešný úspech a prosperitu finančných inštitúcií.A čím drahšie bolo vybavenie ozdobené drahými kameňmi, hodvábmi a kožušinami, tým viac bonusov od osudu by ste mali očakávať.
 4. Pokúsiť sa o elegantné biele oblečenie - v reálnom živote budete veľmi skoro pozvaní na nejakú významnú oslavu s veľkým počtom hostí.Budete mať skvelý čas, aj keď s väčšinou hostí nebudete oboznámení.

Ezoterická kniha snov

Tieto predpovede budú rezonovať s ľuďmi, ktorí veria v mágiu, vyššie sily a študujú ezoterické vedy.

Tu je výklad:

 1. Vyskúšajte si luxusné svadobné šaty pred skutočnou svadbou - ste kvôli stresu veľmi stresovaní,čo robíte počas prípravy na oslavu.Takýto sen je iba odrazom vašich osobných skúseností.
 2. Ak sa v skutočnosti neočakáva žiadna svadba a šaty sa snívajú, čoskoro budete mať veľa práce v komunite.Je možné, že budete často musieť hovoriť na verejnosti, aby ste ľuďom sprostredkovali svoje postoje a nápady.
 3. Šitie šatstva alebo jeho zdobenie korálkami, kameňmi, výšivkou je nepriaznivým znakom.To, čo ste plánovali, sa nenaplní.Preto budete musieť hľadať iné spôsoby, ako dosiahnuť svoje ciele.Ale nakoniec dostanete to, čo ste chceli, aj keď oveľa neskôr, ako je plánovaný dátum.
 4. Vidieť sa v bielych šatách na svadbe niekoho iného je veľmi zlým znamením, ktoré sľubuje vážne ochorenie.Ochorenie sa už vo vašom tele usadilo, takže čo najskôr ho musíte vyšetriť lekárom, až kým sa choroba nedostane do pokročilého štádia.
 5. Svadobné šaty v ružových alebo pastelových odtieňoch - spoznanie milého mladého muža, s ktorým by ste mohli mať vzťah.Najskôr mu nevenujete pozornosť, ale dokáže to napraviť veľmi rýchloa získa vašu priazeň.
 6. Špinavé, roztrhané a rozmaznané šaty sú v konflikte s osobou, ktorú milujete, viac ako ktokoľvek iný na svete.Dozviete sa o niektorých vašich zlých skutkoch v minulosti, bude sklamaný a po škandále sa k vám obráti chrbtom.Obnovenie dôvery nebude ľahké.

Kniha psychologických snov

Autori tejto knihy snov pomáhajú pochopiť, prečo vaše podvedomie vysiela určité obrázky vo vašich snoch, čo sa vám snaží sprostredkovať, čo je dôležitédáva signál.

Tu sú výklady:

 1. Svadobné šaty sú symbolom dobrej zábavy a pravých priateľov.Takýto sen najčastejšie sľubuje iba stretnutie s priateľmi, s ktorými sa budete dobre baviť a baviť sa.
 2. Ale sen, v ktorom bolo oblečenie nevesty špinavé alebo roztrhané, sa nepovažuje za celkom priaznivý.V tomto prípade je sen odrazom strachu snívateľa.Zúfalo sa bojíte, že stratíte svojho milovaného, ​​neustále o tom premýšľate.A vaše myšlienky sa môžu rýchlo zhmotniť, ak to naliehavo neprestanete robiť.
 3. Krásny, veľkoryso zdobený outfit, pri pohľade na ktorý ste zažili skutočné potešenie, je veľmi dobrým znamením, ktoré sľubuje prosperitu a veľa radosti.Osud vám s najväčšou pravdepodobnosťou poskytne obrovskú príležitosť na úspech a finančný rast.Využite tento okamih, aby ste nezmeškali svoje šťastie.
 4. Keď sa chystáte na svadobný obrad, musíte sa skutočne rozhodnúť.A vy o tom neustále premýšľate.Podvedomie vo snepovie vám, aké rozhodnutie prijať: venujte pozornosť tomu, kto ako prvý povedal na oltári „áno“.
 5. Nevesta utekajúca pod korunou - snílek príliš silne idealizuje okolitú realitu.Príliš dôveruje ľuďom, nevidí okolo neho nič zlé a pripomína dieťa.
 6. ​​
 7. Snažím sa o svadobnú výstroj - v skutočnosti sa naozaj chcete oženiť, ale ešte ste sa nestretli s druhou polovicou.Takýto sen je odrazom pocitov dlhej osamelosti a zúfalej túžby milovať, mať rodinu a deti.
 8. Chôdza na svadobných odevoch na pohrebe - zdravotné problémy.Telo tak vysiela signál: niečo je v poriadku, musíte skontrolovať.Stojí za to ísť k lekárovi, aby rozptýlil pochybnosti.
 9. Červené svadobné šaty - zoznámte sa s veľmi temperamentným mužom, s ktorým veľmi rýchlo začnete vášnivú romantiku.Láska však nebude trvať dlho, takže nerobte plány do budúcnosti, ale jednoducho si užívajte túto chvíľu.
 10. Exotické svadobné šaty, ktoré vôbec nevyzerajú ako tradičné oblečenie - váš život vás unavuje.Vyzerá príliš šedo, nudne a monotónne.Snívate o živých emóciách a dojmoch, ale stále si to nemôžete dovoliť.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Svadobné šaty videné vo sne často symbolizujú vzťah s niekýmz vášho okolia.Prognózy snových kníh pomáhajú zistiť, čo presne sa bude diať v blízkej budúcnosti.
 • Venujte pozornosťa odporúčania uvedené v niektorých predpovediach.Ak sa dodržia, nepriaznivá predpoveď sa nenaplní.
 • Pri výbere interpretácie, ktorá vám vyhovuje, si pamätajte presnejšie, ako biele šaty vyzerali vo sne, čo bolo zdobené atď.