Prečo snívať vajcia v knihe snov

Prečítajte si tento článok, aby ste zistili, o čom kuracie vajcia snívajú a boli pripravení na budúce udalosti.Zostavil som najlepšie predpovede snových kníh, ktoré vám pomôžu zistiť.

Kniha starých snov

Vajcia je podľa autorov tejto vysnívanej knihy symbolom nového života, znovuzrodenia a obnovy.

Interpretácie:

 1. Rozbíjanie kuracích vajec je znakom toho, že musíte byť opatrnejší a venovať pozornosť ľuďom.Môžu sa vás pokúsiť oklamať vo finančných záležitostiach, kvôli ktorým prídete o peniaze.Ostražitosť však pomôže kontrolovať situáciu a vyhnúť sa problémom.
 2. Malé kura vyliahnuté z vajíčka - ste príliš minulosťou.Z tohto dôvodu sa nedovoľte, aby ste sa pohli vpred a odvážne hľadeli do budúcnosti.Musíte sa oslobodiť od spomienok z minulosti a žiť v súčasnosti.
 3. Kuracie vajcia znášajú nadšenie pre sny.Príliš si fantazírujete a robíte príliš málo, radšej bývate v ilúziách.Je čas ponoriť sa do reality a začať konať.
 4. Znepokojujúce vajcia hada sú nepriaznivým znakom.Okolo vás je veľa zla.Niekto sa vás snaží pokaziť, aby ste ochoreli a boli pozastavení z podnikania.
 5. Obrovská hora vajec je dobrým znamením.Vo vašom živote príde čoskoro priaznivé obdobie hojnosti a prosperity.Získate tonubonusy z osudu za minulé úspechy a úspechy.
 6. Miešané vajcia snívajú o varovaní.Osud vám dal šancu, ktorú nepoužívate.Vzhľadom na to, že túto príležitosť ignorujete, vám v budúcnosti môže chýbať niečo veľmi dôležité.
 7. Nefunkčné vaječné škrupiny snívajú o zdravotných problémoch.Záleží ti na sebe príliš málo, pokús sa mu venovať viac času, ak sa v blízkej budúcnosti nechceš ochorieť.
 8. Zahodiť alebo rozbiť vajíčka - s niektorými nedbanlivými opatreniami a unáhlenými závermi riskujete zničenie vášho šťastia.Musíte sa naučiť žiť nie s emóciami, ale riadiť sa argumentmi rozumu.
 9. Maľovanie vajec je dlhý, úspešný a šťastný život.Máte akúkoľvek šancu stať sa sto výročím, najmä ak prestanete zameriavať na materiálne bohatstvo a venovať čas svojmu duchovnému vývoju.

Kniha snov Simeona Prozorova

Táto kniha snov sa mi veľmi páči, pretože jej predpovede sú najpodrobnejšie.

Tu sú výklady:

 1. Dravec pustoší hniezdo s vajíčkami - vaši nepriatelia budú konať, ale v rámci vašej silyzastavte ich.Pripravte sa na dlhý boj.Ak začnete pevne odzrkadľovať útoky chorých, choďte zo situácie víťaza.
 2. Aby ste ukradli vajíčka vo sne - ste príliš zaujatí negatívom, pretože ignorujete príležitosti, ktoré sa objavujú vo vašom živote.Naučte sa všímať si to dobré a sústrediť sa na pozitívne udalosti, potom sa šťastie zmení na vás.
 3. Obrovské žlté vajcia sľubujú dobré zoznámenie sa s osobou, ktorá bude vo vašom živote hrať veľkú úlohu.Stane sa vaším patrónom, priateľom, rovnako zmýšľajúcim mentorom, veľa vás naučí.A vždy sa môžete spoľahnúť na jeho podporu v ťažkých situáciách.
 4. Maľované kuracie vajcia snívajú o prosperite v plnom rozsahu.Čoskoro budú vaše problémy s peniazmi vyriešené, prestanete šetriť a môžete si dovoliť kúpiť to, o čom ste už dávno snívali, ale nemohli ste ho získať.
 5. Kuracie mäso kladie vajcia - priaznivý znak naznačujúci, že v blízkej budúcnosti nájdete dobrú prácu.Vaše zásluhy budú ocenené a práca bude dobre zaplatená.
 6. Porážanie vajec - spoznať niekoho, kto vám pomôže vyriešiť všetky vaše finančné problémy.
 7. Na čistenie uvarených vajec - získate skutočného priateľa, s ktorým budete komunikovať po zvyšok svojho života.Môžete mu veriť, že vždy prišiel na pomoc v ťažkej situácii, poskytoval podporu a poskytoval správne rady.
 8. Hnilé vajcia - podľa vzhľadu chorých, ktorí o vás šíria špinavé klebety, ktoré nie sú pravdivé.Môže to trochu oslabiť vašu povesť, ale vážne problémy sa stále neočakávajú.
 9. Hnedé vajcia snívajú o dlhej ceste.Možno idete na výlet alebo ste poslaní na služobnú cestu.To bude hrať veľkú rolu vo vašom živote.

Kniha psychologických snov

Ak chcete porozumieť svojmu podvedomiu, tieto predpovedeideálne pre vás.

​​

Tu sú:

 1. Varte vajce - do obdobia pokoja v pracovnom a osobnom živote.Príde čas, v ktorom sa vám bude zdať, že vyznačujete čas.Je to však potrebné na prehodnotenie ich činnosti v minulosti a na vyvodenie správnych záverov.
 2. Zlomené vajíčko - budete svedkom boja alebo nejakého tvrdého zločinu.
 3. Tehotná žena sníva o vajíčkach na ľahšie dodanie.Nemala by sa starať o zdravie budúceho dieťaťa, pretože zvyšok tehotenstva prebehne bezpečne.
 4. Jesť vajcia je znakom vynikajúceho zdravia.Máte tendenciu vymýšľať o problémoch, ale v skutočnosti nie sú, takže sa nemusíte neustále stretávať s lekármi.
 5. Hniezdo s vajíčkami, o ktorých sníva žena, naznačuje, že je pripravená na rodinu a deti.Aj keď už dlho je sama, čoskoro stretne muža, s ktorým môže prepojiť svoj život.
 6. Existuje vajíčko - v skutočnom živote máte strach a úzkosť.Máte obavy z nejakého problému, ktorého riešenie nenájdete.Ale čoskoro bude situácia vyriešená najlepším spôsobom, len chvíľu počkajte.

Závery

 • Z hľadiska psychológie je vajcia symbolom úspechu vo všetkých snahách.Tento sen sa považuje za priaznivý a sľubuje iba šťastné bonusy z osudu.
 • Z hľadiska ezoterického poznania sú vajcia symbolom znovuzrodenia, obnovy, začiatku niečoho nového.Interpretácie naznačia, ako sa všetko skončí, ktoré plánujete začať v blízkej budúcnosti.