Prečo snívate husté, choré, blond alebo tmavé vlasy

Po neúspešnom ostrihaní som často začal snívať o svojich vlasoch.V skutočnom svete sa niektorí zranení vrabci s krabičkou treskov na mňa pozerali zo zrkadla, zatiaľ čo vo sne som bola šťastným majiteľom dlhých a hustých gaštanov, blond alebo ohnivých červených kučeraviek.

Takéto sny pokračovali, aj keď moje neúspešné rany (bez pomoci drahej kozmetiky) rástli, takže som si uvedomil, že sny nevymáhajú moje túžby, ale niečo iné.Možno osud?Preto som kúpil najväčšiu knihu snov, ktorá bola v obchode.A tak zistila ...

Čo boli zač?

Farba

 • Biela(svetlo).Ak vo sne vidíte príliš blond vlasy na hlave, čoskoro ochoriete.Ak by sa niekto z priateľa alebo rodiny náhle stal blond, mohol by ochorieť.
 • Čierna .Toto je dobrý sen: dostanete darček alebo osud prinesie nejaké prekvapenie.A nezáleží na tom, v akej forme boli tieto vlasy.Je pravda, že ak je snílek blondínka, radikálne stmavené vlasy ju môžu upozorniť na nebezpečenstvo vážnej choroby.
 • Tma aj svetlo súčasne .Ak chcete vidieť takéoriginálna maľba na vlastnej hlave je náročná voľba, ktorá ovplyvní celý nasledujúci život.
 • Ryšavky .Na hlavu niekomu závidíte (možno si to ani nechcete priznať).Na niekoho - táto osoba vám závidí a možno sa vás pokúša oklamať.
 • Sivé vlasy .Celosvetla celá vaša hlava vo sne?Ste veľmi unavení a potrebujete odpočinok.Ak si neodpočiniete, musíte sa o ňu liečiť;a ak ignorujete volania tela a odmietnete navštíviť lekára, všetko môže skončiť smrťou.Ak iba whisky zafarbí vo sne, je to opak, dobrý sen, čo znamená, že v spoločnosti zaujímate hodné postavenie, ste rešpektovaní a počíta sa s ním.

Dĺžka

Dlhévlasy sú znakom cesty pred vami.A čím dlhšie zámky, tým ďalší osud vás prinesie.

Ak muž obdivuje dlhosrsté dievča vo sne, znamená to, že ho určitá zamilovaná žena omotá okolo prstu.

Krátky účesmôže varovať pred problémami s peniazmi.Dobre si teda premyslite, čo kupujete (najmä na úver) a kam investujete svoje peniaze.Osobitne opatrní by mali byť ľudia, ktorí majú skutočne dlhé vlasy.

Ak boli krátke vlasy upravené veľmi krásnym účesom, nejde o najhorší sen - sľubuje to úspech v podnikaní.Ak by boli akokoľvek ostrihané ako chorí, so „živosťou“ (to znamená vši), nemôžete uniknúť ťažkostiam.

Osobitný výklad má sen, v ktorom vlasyjednoducho rastú pred očami .Nájdete ich veľa"Rake", ale okolo nich dosiahnete svoj vlastný cieľ.

Hrúbka

Ak boli vaše vlasypríliš silné , sen rozpráva o vašom pevnom vnútornom jadre, veľkej duševnej sile.Čokoľvek vám život vrhne život, môžete to urobiť, takže sa nemusíte hanbiť, stanovovať veľké ciele.

Sen má rovnaký význam, v ktorom ste videli veľa kučeravých vlasov na vlastnej hlave.

Ak boli vlasytekuté, tenké, zlé , bude to chudoba alebo vážne ochorenie.

Krásny účes

Ak by to bolo na vašej hlave, je to skvelé znamenie: iba sa vám vrhne sila a energia a ničzraziť ťa z plánovanej cesty.

Sen má rovnakú interpretáciu, v ktorej sú vlasy položené (dokonca sundávajú z obalu), štýlovo roztiahnuté alebo jednoducho veľmi krásne, dobre upravené.

Ak bol účes čistý, vyhladený, dokonca elegantný , je to tiež dobré: ste otvorený človek a ste obklopení úprimnými priateľmi.

Ak boli vaše vlasy skrútené , to znamená, že ste na hlave videli kučery, stretnete veľmi milého človeka, ktorého ste už dlho nevideli.

A prírodné kučery vo sne sú znakom ľahkomyseľnosti.Povedzme, že môžete otočiť román, ktorý čoskoro skončí.Ak mladá žena videla taký sen, mala by byť opatrná - niektorí záludní ľudia sa ju pokúsia vtiahnuť do podvodu.

Nosenieparochnevo sne je klamlivé, a ak začnete niečo nové, zlyhajte.Stratil parochňu vo sne- Nepriatelia vás môžu pobaviť.Parochne nosili iní ľudia - ste obklopení nepretržitými intrikantmi.

Problémy s vlasmi

Zmätení, zmätení

Toto je zlý sen.Ak ste na hlave videli skutočný neporiadok alebo ak boli vaše vlasy veľmi mastné, v živote ste predurčení byť veľmi hanebnými.Dobre premýšľajte o tom, čo robíte, inak nebudete unikať výčitkám a hanbám kvôli úplnej hlúposti.

Ale vlasy posypané lupinami (alebo biele vločky na pleciach) sú videné vo sne o bohatstve, ktorú nemali v úmysle prijať.

Fall out

Strata vlasov vo sneje váš strach v skutočnom živote.Bojíte sa straty sily alebo sily, straty, vypadnutia z klietky kvôli chorobe.Banálna únava a nadmerná práca však nikomu neprospievajú.Ak nechcete oslabiť, urobte si čas na dobrý odpočinok a spánok, v extrémnych prípadoch na dovolenku.

Ak ste nevideli proces straty, aleste si všimli zámky vlasov na podlahe alebo hrebeni alebo ich niekto vytiahol , v skutočnom živote môžete prísť o dôležitú osobu - obchodného partnera., priateľovi.A je nepravdepodobné, že by to bola smrť - pravdepodobne sa len dostanú do hádky.Pamätajte na to, čo hovoríte ostatným, a možno sa tomu dokážete vyhnúť!

Zamotaný kúsokvlasov sníva o finančných ťažkostiach.Vyriešite ich, ale budete sa musieť venovať problému veľa času.

Zároveňsa vytvára krásna kučera(povedzme, rovnomerne nakrájanú a zviazanú stuhou).Pozitívne znamenie sľubujúce stretnutie s blízkym.Ale ak ste mali taký zámok vlasov, ale stratili ste ho, môžete sa naopak hádať s človekom, ktorý je vám srdečný.

Nedostatok vlasov, plešaté vlasy

Vidieť sa v plešatosti (plešatý) - mať nedostatok peňazí, chudobu alebo chorobu.

Toto video vám povie viac o snoch s plešatými hrdinami:

Telové vlasy

Ak si na to spomeniete vo snena nohách bolo veľa vlasov, nebuďte vystrašení.Toto je znamenie, že máte silný, odvážny charakter.A v súčasnosti to bude mať aj mladé dievča, pretože vďaka silnej neotrasiteľnej dispozícií je možné prekonať akékoľvek životné prekážky (ako hovorí ľudový vtip: „Ak máte nejaké problémy, zostaňte človekom, Natasha“).

Jediná vec: nezabudnite uvoľniť priľnavosť pri komunikácii s rodinou.Starí rodičia, manžel /manželka, deti - aj ten najodvážnejší lev by sa pre nich mal zmeniť na roztomilú mačku.

Ak vlasy rastúv dlani , je to ziskové.Je pravda, že ak ich prerušíte vo sne, kvôli nízkej sebaúcte môžete odmietnuť ziskové podnikanie a nič nezískať.

Čo si urobil?

Ak ste so svojimi vlasmi neurobili nič, spánok musíte interpretovať iba podľa farby a stavu svojich vlasov.Všetky vaše činy však do snu prinášajú nové významy.

 • Pletené pletivo .Pre mužov alebo vydaté ženy je to znak nových vzťahov (a často môžu byť intímne).Pre mladé dievča - správa o budúcom návrhu manželstva.
 • Spracované .V skutočnom živote ste v zmätenej situácii a snívate o usporiadaní vecí.Buďte trpezliví a budete mať úspech.
 • Umývali si vlasy .Čoskoro budete môcť buď vyčistiť svoje svedomie a vstať na vlastné oči, alebo dosiahnuť rešpekt iných, a potom dobré postavenie v spoločnosti.A ak ste to urobili v šatách, je to varovanie: hlúposťou môžete utrpieť finančné straty alebo sa hádať s dôležitou osobou pre vás.
 • Vysušte vlasy sušičom vlasov .Problém, ktorý nevyjde z vašej hlavy, nie je taký hrozný.Prestaňte o nej premýšľať a žite ako predtým.Už o pár týždňov neskôr zabudnete na toto nepríjemné nedorozumenie.
 • Styling vlasov s gélom : máte pocit viny, ktorú by ste chceli zmeniť.Ako možnosť: existuje konflikt, ktorého „rohy“ sa chcete vyhladiť.
 • Vlasy boli bodnuté špendlíkom .Spánok v každom prípade sľubuje veľa šťastia v jeho osobnom živote.Osobe vo vzťahu hovorí, že tie isté vzťahy sa stanú „rovnomernejšie“.Osamelý človek, vlásenka vo sne zaručuje stretnutie s jeho osudom.
 • Farbené vlasy : Niekoho môžete úmyselne podviesť.Ak ste sa vo sne okamžite pokúsili vyprať farbu vlasov, žite, budete ľutovať, že ste voči susedovi nečestne konali.
 • Prichytené na vlasoch za niečo : Vo vašom osobnom živote je úplne zmätený.Je čas dať veci do poriadku, inak sa to len zhorší.
 • Predlžovanie vlasov .Čoskoro príde viacpráca, ktorá si vyžaduje veľa energie a sily.

Strihanie vlasov

Ibastrihanievašich vlasov vo sne je alarmujúcim signálom.Ste v nebezpečenstve, takže buďte opatrní.

Ak si ostriháš vlasy inej osoby, máš veľké šťastie.

Vo sneťa strihala : zlyhanie je určené pre teba.

Z tohto videa sa dozviete viac o procese strihania vlasov vo sne:

Zhrnutie

 • V snoch s vlasmi je ich odtieň dôležitý, najmä ak vidíte farbu, ktorá pre vás nie je „natívna“.Áno, ak vaše vlasy náhle zčernali, znamená to, že dostanete darček, ak zmeníte farbu na bielu, jedná sa o chorobu a začervenané vlasy znamenajú skrytú závisť.
 • Čo ste urobili so svojimi vlasmi, je tiež dôležité.Je dobré pliesť si vrkoč alebo si umyť vlasy vo sne.Je horšie vidieť, ako si necháte ostrihať vlasy (alebo si sami ostrihať vlasy), zafarbíte si vlasy alebo prilepíte svoj cop na niečo.
 • Osobitne dôležité sú sny, v ktorých sa vyskytli problémy s „hrivou“.Áno, ak si spomeniete, že vaše vlasy vypadli, teraz ste obklopení strachom;sivo - potrebujete mier;zrazu ste úplne plešatý - ide o chudobu a ďalšie problémy.