Prečo snívate o čerstvých zelených uhorkách?

Podlhovasté predmety alebo rastliny nesú falošnú symboliku.Napríklad banány a uhorky majú veľmi jednoznačnú symboliku, ktorá definuje témy lásky.Prečo sníva o čerstvých zelených uhorkách - o láske alebo peniazoch?Zvážte všetky nuansy interpretácie kníh snov.

Všeobecný význam spánku

Čerstvá svieža uhorka je príznakom dobrého zdravia a skúseného ducha.Symbol pre uhorky predstavuje pre milovníkov vzťahov stabilitu a romantiku.Zelená zelenina však nie vždy prináša úspech a prosperitu.Interpretácia sa mení v súlade s podrobnosťami o zaznamenanom pozemku:

 • , kde boli uhorky;
 • čo ste urobili s uhorkami;
 • , ktorí snívali o uhorkách - muž /žena;
 • aká bola kvalita zeleniny - čerstvá /zhnitá;
 • koľko ste videli uhorky.

Ak žena videla vo sne pružné zelené ovocie , podľa Freudachýba mu mužská náklonnosť.Fallický symbol odhaľuje túžbu vstúpiť do intímneho vzťahu s mužom.Keby mladé dievča snívalo o uhorkách, čoskoro by sa stretla so zaujímavým pánom.Vydatá žena uhorka prekvapuje od svojho manžela.

Podľa snov Tsvetkovovej snovfalošný symbol vždy prorokuje vzhľad nových fanúšikov u žien.Nie všetky nové známe osoby však môžu byť žiaduce a príjemné: v živote ženy sa môže objaviť obsedantný nepríjemný mužský predmet.

Ak boli človeku vo sne vidieť odolné uhorky, svedčí to o úspechu v živote.Jedinému snílek tento pozemokpredpovedá vzrušujúce romantické dobrodružstvo a vydatého muža - úspech v kariérových úspechoch.Vidieť veľa zrelej zeleniny je neočakávaný zisk.Zhnitá uhorka varuje pred znížením sexuálnej funkcie u človeka.

Ak je žena šťastná, že v spánku jesť uhorku, predstavuje to predčasné tehotenstvo.A pre tehotné ženy - narodenie chlapca.

Zber zeleniny

Zbierajte zrelé ovocie vo sne- aby ste dosiahli životný úspech vo všetkých oblastiach.Stojíte pevne na nohách, stabilný príjem z peňazí vám umožní užívať si života, všetko je v láske, dobré zdravie.

Ak vytrhnete malé uhorky z kríkov , bude to znamenať skorý hotovostný zisk.Zhromaždenie veľkého množstva uhoriek predpovedá veľké hotovostné príjmy v blízkej budúcnosti.

Ak chcete vidieť zeleninu v záhrade- k pozitívnej zmene osudu:

 • vaše dlhy budú vrátené;
 • zdravie bude dobré;
 • V rodine bude blaho.

Vidieť veľa uhoriek na kríkochje pre hostí nečakanou príjemnou návštevou.Uhorky v košíku - príbuzní vás čoskoro navštívia.Pre mladú ženu predstavuje tento pozemok predčasné tehotenstvo.

Aby ste videli zhubné ovocie- vaše plány zisku sa nenaplnia, alebo dostanete menej, ako sa očakávalo.Zrelé ovocie - sklamanie u milovaných.

Interpretácia kníh snov

 • Kniha snov 21. storočiavysvetľuje, že pre mužov tento sen predstavuje finančné príjmy, pre ženy - darčeky,a pre dievčatá stretnutie s príjemným mladým mužom.Vidieť zeleninu v snehu - klebety, pokazené uhorky - znižovať potenciu u mužov, kupovať uhorky.
 • Výklad snov pre celú rodinuinterpretuje videnie uhoriek v inom aspekte: snívateľ by sa mal zbaviť snov.Jesť zeleninu vo sne je sklamaním.Vyberáme uhorky z kríkov - neoceníte si, čo teraz vlastníte.Mali by ste prehodnotiť svoj postoj k životu.
 • Francúzska kniha snovvidí v tomto zápletku klamlivé nádeje.Pre pacientov však tento sen predstavuje rýchle uzdravenie.
 • Tlmočenie snov Hassevidí priaznivé podmienky pre snílka - úspech v živote, prosperita a šťastie.Uhorky sú tiež symbolom dobrého zdravia.
 • Ezoterická kniha snovinterpretuje sen ako symbol nedostatku finančných prostriedkov.Jesť uhorky vo sne - na nepredvídané okolnosti.
 • Populárna interpretácia spánkumá svoje vlastné charakteristiky.Takže vidieť uhorky vo sne - pre hostí, odtrhnúť záhradu - drobné domáce práce a problémy, jesť uhorky - hádať sa s príbuznými, pestovať uhorky - ťažkosti, uhorky v šaláte - pre úspech v kariére.

Väčšina kníh snov definuje víziu čerstvých uhoriek ako priaznivých pre snílek.Pri výklade je potrebné vziať do úvahy emocionálnu náladu počas sna.Ak ste zažili pozitívne pocity, je pravdepodobné, že spánok sľubuje úspech v živote.Ak bola vízia sprevádzaná negatívnymi emóciami, čakajte problémy.