Prečo snívate o darovaní kvetín?

Kvety vždy vyvolávajú pozitívne emócie, ak nie sú určené na smútiace udalosti.Ak ste predložili krásnu kyticu čerstvých kvetov, musíte si pamätať na podrobnosti - kto dal, akú farbu boli a aké emócie vyvolali?Zoberme si všetko do detailov.

Populárna interpretácia

Kvety sa vždy predkladajú s jedným zámerom - vyvolať pozitívne emócie, priniesť radosť.S kyticou priťahujú pozornosť, snažia sa vyhrať nad človekom, vzbudiť dôveru.Kytica je veľmi krásne gesto, ktoré odhaľuje najlepšie charakterové vlastnosti človeka.

Ak boli kvety prezentované vo sne, v skutočnosti sa niekto snaží upútať pozornosť snívačky.Ak bol kytica prijatá s pozitívnymi emóciami, potom ju v skutočnosti predstaví dobrý človek.Cítite rozhorčenie - hľadáte svoju láskavosť.

Získať kyticu od človeka ako darček - k romantickej vášni v skutočnom živote.Ak to snívateľ sama dá človeku, varuje to pred jeho neprimeraným správaním v reálnom živote.Žena môže tento príbeh vidieť aj vtedy, ak mu chýba pozornosť mužov.

Ak taký sen vidí osoba, ktorej práca súvisí s floristikou, sen nemá žiadny výklad.Počas nočného odpočinku sa vyhodnotia dojmy, ktoré sa získali deň predtým.

Postavy snu

Pamätajte, kto vám dal kvety:

 • známy muž;
 • cudzinec;
 • milenec /manžel;
 • bývalý milenec;
 • zosnulá osoba;
 • spolupracovníci;
 • priatelia /priateľky;
 • chorí priatelia.

Priaznivé znamenie je získať kyticu od milovaného človeka vo sne.Váš vzťah sa bude harmonicky rozvíjať, na vás čaká šťastná budúcnosť so svojím blízkym.

Ak bývalý milenec dá kyticu, existuje možnosť obnoviť starý vzťah.Tento sen sa však môže vyskytnúť aj z iného dôvodu: nemáte žiadne spomienky na minulosť a ste pripravení na nové stretnutie s mužom.

Poskytnutie kytice mŕtvej osobe je podvedomou túžbou zbaviť sa v živote inej osoby.Rovnaký význam má sen o kladení kvetín na hrob.Môže však existovať aj iná interpretácia: snílek sa snaží rozlúčiť sa s minulými spomienkami, aby sa ponáhľal do budúcnosti.

Získať kyticu ako darček od kolegov alebo zamestnancov - na povýšenie.Vaše zásluhy budú ocenené, autorita sa zvýši.Sen tiež môže prorokovať začiatok nového úspešného projektu, ktorý prinesie zisk.

Ak kvety dávajú zlé priatelia, konflikt dosiahne novú úroveň a zvýši dynamiku.Dajte si pozor na nepriateľov, ovládajte každé vyslovené slovo.Vývoju konfliktu sa možno vyhnúť.

Pokiaľ ide o vydatú ženu, prijatie daru od cudzinca ako dar predpovedá nového obdivovateľa v jej živote.Spánok varuje, aby ste boli opatrní a niepodľahne pretrvávajúcej námahe outsidera: to bude vystavovať riziku manželstva.

Príjem kytice od priateľky je otepľovacím vzťahom, najmä po hádke.Tento príbeh tiež predstavuje novú etapu rozvoja priateľstva s priateľkou, napríklad vášeň pre spoločné hobby.

Sú kvety poskytované cudzincom?Sen prináša pozitívne informácie: dosiahnete všeobecné uznanie.Tento sen sa považuje za obzvlášť dobrý pre ľudí tvorivých povolaní alebo pre verejné osobnosti.

​​

Význam kvetov v kytici

 • Získajte darček od rastliny v červenej alebo jasne oranžovej farbe -na neočakávané vyhlásenie lásky alebo zvodnú ponuku.
 • Tulipány a vlčie maky symbolizujú obdiv mužov, vášeň a vášeň.
 • Pastelové kvety naznačujú pokojný tok života, nežnosť a starostlivosť.
 • Žlté odtiene môžu vyjadrovať osamelosť a bohatstvo.
 • Je zlé, keď zosnulý dáva žlté kvety - toto predstavuje pretrvávajúce ochorenie.

Kvety, konvalinky alebo lila ako darček od človeka symbolizujú jeho nežnosť a plachosť pred vami.Prijať tulipány alebo narcisy ako darček od mladého muža však nie je dobrým znamením: symbolizujú jeho aroganciu a narcizmus.

Červené ruže ako dar milovaného človeka symbolizujú zrelosť pocitov, závažnosť úmyslov.Špicaté tŕňmi z týchto ruží - trpia vášňou.Vlčie maky a gerbery od milovaného - na vyprázdňovanie sľubov.Jasmína alebo ľalia - pre vášeňale bez drámy.Orchidey symbolizujú vznešené ideály a pocity.

Zlé znamenie

V ktorých prípadoch nesie kytica kvetov negatívne informácie?Ak ste dostali vysnívané alebo uschnuté kvety vo sne, v skutočnosti na vás čaká smola.Spánok môže tiež spôsobiť rozruch vo finančnom sektore.

Umelé kvety v kytici prezentuje osoba, ktorá skryje svoju nechuť k rojko.Pamätajte si jeho tvár, ak vás ešte nepozná.Toto je varovný sen.

Dostať darček z kytice čiernych tulipánov alebo ruží, ktoré spôsobujú vážnu chorobu blízkej osoby.

Interpretácia kníh snov

Kniha Millerových snovrozlišuje interpretáciu podľa počtu predložených kvetov: párne číslo predstavuje oddelenie.Ak človek dá kvetinu cudzincovi, pred ním sa rozlúči so svojou priateľkou.Ak snívate o zosnulej osobe, ktorá daruje kvetinám chorému snívateľovi, vedie to k rýchlemu uzdraveniu.

Sen, v ktorom osoba rovnakého pohlavia dáva kyticu, je zlý: páči sa mu váš partner /partner.Kvet kvetov vo sne má malý význam: predstavuje chorobu, koniec pocitov a niekedy aj smrť.Všeobecne sú biele kvety podľa Millera poslami oddelenia.

Dream Book of Wangiinterpretuje kyticu kvetov ako prejav úprimných pocitov darcu za snílek, ak neboli vybalené.

Interpretácia snu o Tsvetkove vidív tomto sne predzvesťou búrlivej romantiky, ak kvety prezentovala osoba opačného pohlavia.Ak to dievča snívakvety dávajú jej priateľku, v skutočnosti to spôsobí násilnú žiarlivosť jej milenke.Rovnaký význam má sen, v ktorom sa dievčaťu predkladajú kvety: ten bude trpieť nemotivovanou žiarlivosťou.