Prečo snívate o konci sveta?

Prečo sníva o konci sveta?Teória takmer doomsday je v tlači široko diskutovaná.Už niekoľkokrát bol pripravený zničiť život na Zemi, veriac predpovede astrológov a jasnovidcov.Koniec času však ešte neprišiel a život na planéte pokračuje.Ako súvisia sny o konci sveta, sú prorocké?Zvážte rôzne verzie.

Všeobecný výklad

Koniec niečoho je symbolom začiatku nového znovuzrodenia z popola.Tento sen nesie práve toto sémantické zaťaženie.Ak človek nie je pripravený na zmeny vo svojom živote, osud zničí staré stereotypy a vyčistí cestu k novému.

Apokalypsa snov symbolizuje bod zlomu v živote snívateľa.

Možné zápletky sna:

  • Povodeň;
  • explózia atómovej bomby;
  • kozmické telo;
  • globálny požiar;
  • zemetrasenie;
  • aktivita hviezd.

Aký je seno povodni ?Prvok vody symbolizuje pocity a emócie a je tiež symbolom hojnosti.Ak bol snílek pokrytý prúdmi vody, čoskoro ho čaká bohatstvo.Keby mal snívateľ v predvečer rozhovorov o námornej plavbe, sen sa v knihách snov ťažko interpretuje - to je odraz denných myšlienok.

Ak by bola voda znečistená, na ceste k dosiahnutiu cieľov vzniknú vážne prekážky.Musíte bojovať, aby ste dosiahli svoje sny.Ak sa dreamerovipodarilo uniknúť z povodnena lodi, v skutočnosti to predstavuje život v luxusu.

Pozri explóziuvsen, ktorý viedol ku globálnej katastrofe - snažia sa vás oklamať a viesť.Pozrite sa bližšie na svoje okolie.Odlette od výbuchu - do špinavej pomluvy, nezaslúžená urážka.Niekto sa teší z vašej neobmedzenej dôvery.

Pád meteorituna Zemi prorokuje priaznivé zmeny v živote.Toto je radič snov, keď zlé vo sne priťahujú dobro v živote.Niečo alebo niekto vám vtrhne do vášho života ako meteorit, zmení všetko, čo nie je známe.

Zobraziť obrázok univerzálneho ohňa- k vzájomnej vášni.Oheň lásky pohltí snílek úplne, zachytí všetku jeho fantáziu a spálí na zem.

Zemetraseniepredpovedá problémy s nehnuteľnosťami.Mali by ste skontrolovať všetky dokumenty, vyhľadať notára a ubezpečiť sa, že všetky dokumenty sú zákonné.

Ak sa snílekzachráni pred smrťou počas katastrofy , v skutočnom živote sa objaví silný autoritatívny patrón.

Ak sa katastrofa vyskytla vo sne kvôlislnečnej aktivite , v skutočnosti to sľubuje výskyt chorôb.Koniec sveta v dôsledku blednutia slnka alebo planétovej katastrofy - snívateľ je nespokojný s priebehom svojho života.

Interpretácie snových kníh

Millerova snová knihapovažuje víziu univerzálnej katastrofy za výzvu na odpočinok.Nešťastie prechádza bokom sníva, bude iba ľahostajným pozorovateľom životných udalostí.Staňte sa obeťou katastrofy - problémy so spánkom spôsobujú problémyrôzne oblasti života: problémy s financiami, zdravím a osobným životom.

Miller porovnáva vodné toky s peňažnými tokmi.Vidieť globálnu povodeň - k bohatstvu.Osobu tiež môže zamiesť vlna emócií: pozitívna a negatívna.Interpretácia závisí od farby a čistoty vlny.

Kniha snov Wangihovidí osobné skúsenosti človeka vo všeobecnej katastrofe.Emócie nedávajú snívateľovi pokoj, a to ani vo sne, ktorý prežíva osobnú tragédiu.Ak ste niekoho urazili, neospravedlňujte sa.

Wanga zvažuje aj interpretáciu spánku v závislosti od charakteristík zúrivých prvkov.Ak vidíte požiare, budete musieť rýchlo vyriešiť problémy v živote.Ak vodný prvok zúril, nemali by ste sa ponáhľať do rozhodovania: musíte počkať.

Freudova kniha snovpristupuje k interpretácii z psychologického hľadiska.Víziu o katastrofe považuje za prejav ochrannej reakcie psychiky na životné udalosti.Ak je človek mučený problémami vo svojom osobnom živote, utopí sa vo vode.Ak je v osobnej sfére všetko v bezpečí, snívate o teplej a príjemnej vode, cez ktorú snílek rád chodí naboso.

Výklad snua Loffapovažuje víziu apokalypsy vo sne za prejav výčitiek svedomia.Človek sa obviňuje za všetko.Zdá sa mu, že všetci okolo neho sú obvinení zo všetkých hriechov.V tejto situácii musíte hovoriť s psychológom, aby ste vyriešili vnútorné problémy psychického štipnutia.

Výklad snu Tsvetkovejv tomto zápletke vidí predzvesťKonflikty s blízkym.Láska román sa skončil.Mali by ste ukončiť svoj vzťah bez ľútosti, aby ste vytvorili priestor pre nový román.

Dream Book of Hasseradí snívcovi, aby vzal jeho myseľ a upokojil jeho zápal.Činnosti snívateľa spôsobujú zmätok druhých a dokonca úprimný smiech.Je čas na zmenu.

Kniha Wanderer Dream Bookvidí v tomto grafe zlom s minulosťou.V podnikaní to sľubuje neúspech v podnikaní, v láske - prerušenie vzťahov.Pozitívne je interpretovať iba neočakávané stretnutie so starými priateľmi: bude to ako explózia alebo prírodná katastrofa, ale v pozitívnom zmysle.

Psychologický portrét roja

Psychológovia považujú sny s obrázkami globálnych katastrof za odraz psychického sveta roja.Človek je zahltený emóciami, ktoré nemajú východisko.Podvedomie sa snaží prostredníctvom výbuchu globálnych katastrof realizovať výbuch emócií.

Vízia apokalyptických pozemkovhovorí o akumulovanej vnútornej agresii osoby , ktorú sa snaží skryť v hĺbke svojej duše.Ak sníva vo sne snívací pocit emócií spojených s obrázkami havárie, bude to mať pozitívny vplyv na jeho duševný stav.Spánok odstráni nadmernú agresiu a príde pokoj.

Ak opakovaná vízia katastrof neprináša duchovnú úľavu, pokúste sa zmierniť stres v reálnom živote.Ak je príčinou agresie osoba, skúste zistiť nedorozumenia.Ak je príčina stresu mimo oblasti vplyvupre cudzincov, zbavte sa nadmernej energie v telocvični alebo vonku.