Prečo snívate o nechtoch?

Starostlivo upravené krásne nechty okamžite priťahujú pozornosť, rovnako ako nedbalé spracované.Nechty odrážajú zdravotný stav a energiu človeka, v mystickom zmysle môže kvalita nechtových dosiek ovplyvniť osud.Prečo snívam o nechtoch, ktoré zobrazujú tento obrázok?Podrobne im porozumieme knihy snov.

Symbolika nechtov vo sne

Nechty sú jedným z dôležitých orgánov tela, bez ktorého nemôže byť zdravý.Od pradávna sa nechty podieľali na magických rituáloch vplyvu na človeka, preto boli drahocenné a po prerezaní boli pochované v zemi.

Na interpretáciu sna je potrebné pamätať na všetky podrobnosti deja:

  • , ktorého nechty ste videli;
  • vzhľad a tvar nechtov;
  • dlhé /krátke nechty;
  • na čistenie nechtov;
  • lak;
  • na rezanie nechtov.

Ak ste videlivlastné nechtyna rukách, čoskoro príde zodpovedná práca s dobrými odmenami.Čisté ošetrené nechtové dosky vám povedia o úplnej spokojnosti s osudom a dobrým zdravím.

Vrstvené nechtové doskysa považujú za zlé znamenie - snílek má súpera (alebo súpera), bude ťažké bojovať o právo byť so svojím blízkym. Pacientinechtypriamo označujú zdravotný stav snívača.

Ak snívate o tom, že sa budete držať nechtovalebo niečo kopnete, v skutočnosti bude tvrdohlavý boj o dosiahnutie výsledku.Výsledkom tohto boja bude zaslúžená autorita, rešpekt a materiálny zisk.

Kvalita nechtov

Existujú strašné sny, v ktorých rastú zvieracie pazúry namiesto ľudských nechtov.Tento obraz odráža vnútorný stav sníva, jeho krutosť voči milovaným.Stojí za zváženie vlastností vašej postavy: nespôsobujte duchovným zraneniam drahí ľudia.

Za blaho sa považujúmierne dlhé nechtys elegantnou manikúrou alebo bez nej.Čo znamenajú presne orezanékrátke nechty ?Tento obraz má pozitívny význam - mier, prosperita, duchovná harmónia.Existuje však aj negatívna konotácia - ste príliš mäkký človek a v mimoriadnej situácii sa nemôžete postaviť za seba.

Keby vo snemusel rezať nechty a starať sa o ruky , musel by sa v skutočnosti zbaviť zbytočných životne nudných situácií, lepkavých priateľov, nudnej práce alebo negatívnych čŕt svojej vlastnej povahy.

Pri maľovaní nechtov vo sneje potrebné dať do poriadku manikúru - v skutočnosti je potrebné urobiť ušľachtilú prácu, z ktorej budú mať úžitok ostatní a radosť zo seba.Ak odmietnete navrhovaný prípad, v živote veľa stratíte.Pre nezosobášené dievčatá sľubuje lak na nechty rýchle zoznámenie sa s romantickou mladoumuž.

​​

Dlhé a krátke

Dlhé krásne nechty majú pre dievčatá pozitívny význam - stretnutie so zaujímavou mladou generáciou.človekom.Ak už je mladý muž, sen predpovedá rané zapojenie.Pre vydaté ženy sen sľubuje rodinného ducha a pohodu.Pre mužov sen predpovedá finančný zisk.

Krátko orezané nechtynaznačujú neochotu všetkého v mojom životnom štýle.Strach zo zmeny priťahuje snílka zvnútra a spomaľuje rozvoj.Hryzanie nechtov vo sne je zmeškaná príležitosť.

Prelomte si vlastné nechty- choďte zlým smerom.Vy sami ste si vybrali zložitý spôsob, ako dosiahnuť požadovaný cieľ, na ktorom je veľa prekážok.Poobzerajte sa po okolí - uvidíte iné spôsoby, ako dosiahnuť svoj cieľ, bez akýchkoľvek prekážok.

Znečistené alebo zdeformované nechty

Nepresné nechty vyvolávajú odpudivý dojem, s takou osobou nechcete mať spoločné veci.Vo sne tento obrázok varuje pred horúcou atmosférou medzi zamestnancami pri práci , pripravte sa na klebety a škandály v tíme .

Špinavé nechtymôžu byť symbolom závistlivých ľudí a nepriateľov , ktorí sa snažia ublížiť snívkam.Obrázok niekedy môže tiež naznačovať osobné vlastnosti snívačky: mali by ste starostlivo premýšľať o svojom správaní medzi ľuďmi.

Odpadnutý klinecpredpovedá prerušenie dlhého vzťahu - lásky alebo priateľstva.Tento sen vás varuje pred nepríjemnou udalosťou, aby ste mohliVynaložte maximálne úsilie, aby ste predišli zbytočným situáciám.

Keď vidíme nechty niekoho iného

Ak by videnie malo krásne nechty s manikúrou alebo bez nej, obrázok predpovedáblahobyt a zdravie v živote snívateľa. Dlhé nechty s lesklými manikúramipredpovedajú neočakávané príjemné správy, ktoré prekvapia.

Uglyšpinavé nechty s ošúchanou manikúrou alebo zlomenésú znakom problémov a dokonca nešťastia.Je však potrebné si uvedomiť, že sen jednoducho varuje, nie uvádza fakty.Akákoľvek situácia preto môže zmeniť alebo oslabiť ich negatívny vplyv.

Špinavé nechty na rukách niekoho iného môžu varovať pred nečistým človekom vo vašom okolí, ktorý čaká na správny okamih.Starostlivo analyzujte všetky svoje vzťahy so svojím vnútorným kruhom, aby ste sa s touto osobou zoznámili.

Nájditecudzie nechty na neočakávanom mieste- musíte zistiť tajomstvo niekoho iného.Nech sa naučíte čokoľvek, zaobchádzajte s tajomstvom tejto osoby s jemnosťou - nerozširujte správy medzi svojich priateľov.

Výklad snov pre nechty

Výklad ženských snov sa domnieva, že vidieť nechty vo sne varuje predtvrdá práca za skromnú odmenu.Starostlivosť o ruky je vznešenou príčinou.Nefunkčné alebo špinavé nechty spôsobujú choroby a problémy.

Kniha veľkých snov varuje: sen o nechutných nádejach má dlhý alebo bolesť nechtov.Ak ste vytiahli nechty, čoskoro uzavrite mier so svojimi príbuznými.

Cigánska vysnívaná kniha vidí na obrázku dlhých nechtov veľký zisk.Vystrihnite si nechty - na zneuctenie, rodinné konflikty a nepokoje.Vytiahnutie nechtov - vážne ochorenie alebo dokonca predčasná smrť.

Sonnik Tsvetkova poskytuje nasledujúci výklad: dlhé nechty - pre klamané nádeje, krátke - pre márnosť, lakované - pre úžasné správy, výbava - pre chyby, lipnutie na nechtoch -na slávu, nečakane zarastené nechty - na veľké peniaze a bohatstvo.