Prečo snívate o poslaní do väzenia?

Väzenie je spojené s obrazom deprivácie a útrap.Prečo snívať o uväznení?Vysvetľuje sen také udalosti v našich životoch?Neboj sa: často v snoch zlé udalosti znamenajú pravý opak a dobré znamenajú zlyhanie.

Všeobecný výklad

Výklad snov varuje: vo svojom živote ste vytvorili určité obmedzenia, ktoré narúšajú priaznivý vývoj plánovaných vecí.Z tohto dôvodu na vás čaká zlyhanie.Sen tiež môže varovať pred zásahmi, ktoré opravujú vaši konkurenti alebo zlí priatelia.

Obraz väzeniamôže tiež varovať pred zásahom do vášho osobného života: niekto bráni.Ak ste však videli okenné mriežky prenikajúce cez okenné mriežky, môžete samostatne prekonávať prekážky.

byť vo väzení- obmedziť slobodu konania v reálnom živote.Môžete sa tiež cítiť (alebo cítiť) vinnými z niekoho.Pochopte svoju dušu a napravte situáciu.Mladé dievča sa môže cítiť previnilo zo straty panenstva.

Ak chcete vidieť svojich známych alebo priateľov vo väzení , znamená to, že tieto osoby používate na žoldnierske účely bez toho, aby ste za to nič ponúkali.Opravte svoj postoj tak, aby nebola narušená medziľudská výmena energie.

Pozri väznicu- očakávaj odhalenie tvojho tajomstva, ktoré uchovávaš vo výklenkoch duše.Raz sa objaví všetko tajomstvo.Odhalenie vášho tajomstva bude mať za následok reťaz nepríjemných udalostí.

  • Pozri partnera vväzenie- k odhaleniu jeho zrady s inou ženou.
  • Pozeraj sa z okna väzenskej cely- niekto na teba bude mať vplyv alebo nátlak.
  • Zúčastňovať sa na výstavbe budovy väzenia- stavať priateľov proti sebe.

Spánok môže mať priamy význam: buďte opatrní, aby ste sa nezúčastňovali nelegálnych transakcií.V opačnom prípade sa nedá vyhnúť problémom.

Pozitívny význam spánku

Tento sen má pre vás veľmi pozitívny význam.

  • Ak sa vo väzení necítite smútok a nepohodlie , znamená to, že sen prorokuje budúci rodinný život: budete mať manžela a deti.
  • Uniknúť z väzenia- oslobodiť sa od diktátov oprávnenej osoby.
  • Pokúšate sa utiecť z väzenia- ste príliš unáhlený pri prijímaní dôležitých rozhodnutí.
  • Sediaci za mnami vo sne- aby vo svojich záležitostiach dostali dlho očakávaný mier, aby sa zbavili nákladu.
  • Ak sa vám podarilo vyhnúť uväzneniu , znamená to, že vaše plánované záležitosti budú korunované s úplným úspechom, prinesú zisk.
  • Odchod z väzeniaznamená koniec čiernej línie v živote.Môžete sa zhlboka nadýchnuť: problém je pozadu.

Čo hovoria rôzne knihy snov?

Miller Dream Bookinterpretuje tento príbeh nasledovne.Videnie prepustenia väzňa je veľmi dobrým znamením pre snílek: budete sa môcť vyhnúť problémom alebo úspešne zvládnuť nepredvídané okolnosti.Ak dievča uvidí svojho milovaného plodu, čoskoro ho odhalí nečestnýmrokovania.Uvidíme sa v putách - do problémov.

Moderná kniha snovpredpovedá mier a bohatstvo.To isté prorokuje kniha snov Simona Cananita.Vedic Dream Book prorokuje dokonalosť.Vysvetľujúci sen a sen o mesačnom svite však predstierajú rojko choroby, ak sa ocitol v putách.

Psychológ Loffchápe hodnotu tohto obrázka pozitívne.Verí, že väzenie je symbolom ochrany a bezpečnosti.Ste v útulku a problémy sa k vám nedostanú.Ak ste sa pokúsili uniknúť z pasce, ale nemohli, to symbolizuje vašu neschopnosť dokončiť dôležitú úlohu a dosiahnuť požadovaný cieľ.

Nostradamusje presvedčený, že vidieť sám seba v plodoch znamená byť v zajatí predsudkov, viery alebo obmedzení.Môžete byť tiež vystavení komplexom, o ktorých ste sa presvedčili.Rozbiť väzenské bary vo sne je pokusom oslobodiť sa od tlaku nejakej osoby.Keď vo sne vidia milovaných za mrežami, vnímajú vás ako tyran.Prepustite väzňa z väzenia - vyriešite problémy osamelosti.

Kniha snov Wangihotvrdí, že vidieť budovu väzenia vo sne hovorí o vážnej zodpovednosti skrývať tajomstvo niekoho iného.Čoskoro vám budú zverené informácie, ktoré bude veľmi ťažké udržať v tajnosti.Ak sa ocitnete v otroctve, nebudete včas varovaní o vážnom nebezpečenstve.

​​

Kniha snov Medeainterpretuje tento sen ako nebezpečenstvo choroby.Vidieť druhého v putách je túžba zastaviť všetok kontakt s ním.

Francúzska kniha snovhovorí, že poznáte tajomstvo,ktorého odhalenie vám spôsobí morálne utrpenie.

Wandererova kniha snovvidí v tomto symbole odraz mentálneho utrpenia snívateľa.V nadväznosti na to vás prenasledujú ťažké myšlienky, obavy, depresívny stav a zrútenie.V takom duševnom stave, neďaleko od choroby.

Interpretácia snu o Tsvetkovejinterpretuje väzenie ako voľbu falošného cieľa v živote.

Jarná kniha snovprorokuje manželstvo pre dievča a pre iné osoby - zmenka.