Prečo snívate o špinavej vode?

Prečo snívate o špinavej vode?Účelom vody je čistenie a plnenie buniek vlhkosťou.Bez vody je život na Zemi nemožný, smrť bude skôr spôsobená dehydratáciou ako nedostatkom potravy.Ezoterický symbol vody - emócie a pocity.Ako interpretovať sen so špinavou vodou, čo to znamená?

Všeobecná interpretácia

Bohužiaľ, špinavá voda alebo prírodný prameň nie sú v poriadku: snílek by sa mal pripraviť na problémy.Ktorý z nich?Závisí to od vývoja deja sna.

Zakalená tekutina videná vo sne varuje pred bezprostredným nebezpečenstvom.Interpretácia toho, čo bolo vidieť, závisí od povahy vody:

  • pokojné hlboké vodyvyvolávajú nepríjemné udalosti, z ktorých je možné „plávať“;
  • drsné toky znečistenej vodysľubujú nekontrolovateľnú životnú situáciu, z ktorej nebude možné „plávať“ bez straty;
  • klesaťv špinavých tokoch - dostať sa do nezvládnuteľnej situácie, z ktorej jediný spôsob, ako ísť z tohto toku, je ísť prúdom;
  • upadnú do kalužeso znečistenou vodou - urobia v živote fatálnu chybu, ktorá bude mať nepredvídané následky.

Pitie zakalenej kvapalinyje vážne ochorenie.Poraďte sa s lekárom, starostlivo jedzte neznáme potraviny, vylúčte potraviny, ktoré nemajú prvú čerstvosť - zabráni sa tak tráveniu.

Voda tečúca z kohútikasľubuje oslobodenie od bolestivých zážitkov alebo okolností, ktoré vyvíjajú tlak na plecia.Avšak vyslobodenie nebude ľahkébudete musieť prejsť mnohými ťažkými okamihmi, trpieť.

Liaca kontaminovaná tekutinamôže mať aj priamu interpretáciu: nalieva sa vám blato za chrbát.Táto akcia bude mať vážne následky a nebude možné obnoviť predchádzajúcu autoritu.

Vidieť špinavú suspenziuv studni- na problémy v oblasti práce a osobného života.Naberte vedro špinavej vody zo studne - pripravte sa na nepríjemný škandál, klebety a klebety.

Interpretácie snov

Interpretácia snov Wandererinterpretuje zápletku toho, čo videl stratiť, mať problémy a stratu.Vidieť tichý priebeh znečistenej vody - podľa nepríjemných správ, upadnúť do špinavej vody - dopustiť sa nenapraviteľnej chyby.Kniha snov odporúča, aby sa v blízkej budúcnosti zdržala konečných rozhodnutí pri každej príležitosti: počkajte na nepriaznivý čas.

Moderná kniha snovinterpretuje znečistenú vodu v pohári ako symbol problémov.Problémy však obchádzajú a nespôsobia značnú ujmu rojko - morálne aj materiálne.Sen môže tiež vyjadrovať zradu manžela.

Ženská kniha snovvaruje: snažíte sa krúžiť okolo prsta.Ak chcete vidieť jazero bahnitej vody - dá sa predísť problémom, špinavému turbulentnému toku rieky - výskytu prekážok v prebiehajúcom podnikaní, kráčaniu po nohách v kaluži - dajte si pozor na neopatrné konanie.

Miller Dream Bookinterpretuje sen ako predzvesť negatívnych udalostí vlastnou vinou snílek.Tiež zakalené tekuté proroctvánepríjemné neočakávané zmeny v živote.Mokré nohy vo vode?Dajte si pozor na bežné prechladnutie.

Dreamwalker Wangivaruje: snívatelia očakávajú problémy vo vzťahoch s ľuďmi, choroby a finančné otrasy.Aby ste sa vyhli vážnym následkom, skúste byť tolerantnejší a priateľskejší k ostatným.Je lepšie odpustiť ľudskej chybe, ako sa zapojiť do zdĺhavej vojny s ním.

Interpretácia snu o Tsvetkovepotvrdzuje význam iných tlmočníkov: spánok nie je dobrý.Plávať v bahnitom potoku - do sklamania zo života, piť bahnitú vodu - do choroby.

Kniha snov Hasseprorokuje ťažkosti a prekážky, ktoré potláčajú vôľu snílka a neumožňujú dokončiť plán.Sny s bahnitými vodami tiež zhoršujú zdravotný stav a zdravie snívateľa.

Kniha snov psychológa Mineghettihovysvetľuje: pocit strachu a nepohodlia počas rozjímania špinavej kvapaliny svedčí o vnútorných komplexoch snívateľa, ktoré vyvolávajú izoláciu a osamelosť.Je potrebné pracovať na sebe, napraviť náročnú povahu.

Moderná kniha snovvidí v tomto sne varovanie pred začiatkom čiernej skupiny v živote.Pitie zakalenej kvapaliny - do choroby, upadnutia do kalu - do vyrážky, do povodne v dome - do nebezpečenstva.Ak však voda v snovom pozemku začne ustupovať, znamená to víťazstvo nad okolnosťami bez veľkých strát.