Prečo snívate o svojej vlastnej smrti zo snov

Ako viem, prečo moja vlastná smrť sníva a stojí za to sa obávať takého sna?Všetky odpovede na tieto otázky nájdete v článku nižšie.Uvádzam interpretácie populárnych snov, ktoré používam, keď chcem zistiť, čo ma v budúcnosti čaká.

Výklad snu o Loffovi

Ľudia nesnívajú o svojich úmrtiach ani zriedka.A spravidla sa bojí.Ale nebojte sa, pretože to sú len podvedomé hry, v ktorých nájdete tipy, ako postupovať.

Tu sú výklady astrológa a okultistu Loffa:

 1. Vidieť sa mŕtvy - potláčaš pocit nenávisti a to jeveľmi zasahuje do vášho života.Musíte sa naučiť milovať seba a úplne prijať všetky svoje charakterové vlastnosti.Inak sa stanete najdôležitejším nepriateľom.
 2. Sen o vašej vlastnej smrti môže byť odrazom vašej vnútornej úzkosti.Je možné, že ste už príliš dlho v stave úzkosti.Mali by ste sa naučiť žiť v súčasnosti, neľutovať minulosť a nemať obavy z budúcnosti.
 3. Ak ste vo sne videli smrť milovaného človeka, môže to znamenať, že váš vzťah sa čoskoro skončí.Vy sami to predvídate, a preto ste videli taký sen.Dôležité je však to, že k rozlúčke dôjde iba vtedy, ak sa budete cítiť úprimneromantické pocity.
 4. Znak toho, ako vám zomrel úplný cudzinec, je znakom zmeny.Váš vývoj dosiahol bod, po ktorom sa v živote začínajú nezvratné zmeny.Ste na pokraji prechodu do novej etapy života.Bude to ťažké, ale výsledok stojí za to.

Islamská kniha snov

Milujem knihy snov súvisiace s náboženským učením, pretože obsahujú hlbokú múdrosť.Vždy je na čo myslieť.

Tu sú interpretácie:

 1. Smrť je symbolom ničenia, začiatkom niečoho nového, prechodu do iného štádia života.To všetko sa vám stane, ak sa vám podarí rozlúčiť sa s minulosťou a smelo vykročiť vpred.
 2. Ak dokážete zničiť a odstrániť zo svojho života všetko, čo bráni ďalšiemu rastu a rozvoju, budete mať v budúcnosti šťastný život v plnom množstve a obklopení blízkymi ľuďmi.
 3. Ak ste si vo sne uvedomili, že ste zomreli, ale neprebudili ste sa okamžite, potom ste v skutočnom živote veľmi bystrý a podnikavý človek.Ste zvyknutí nesťažovať sa na problémy, ale hľadáte spôsoby, ako ich vyriešiť, takže často uspejete.
 4. Niekoľko krát videnie vašej smrti je nepriaznivým znakom.Žijete v úplnom chaose a nemôžete zefektívniť svoj život, preto ste neustále sprevádzaní všetkými druhmi problémov.Musíte sa naučiť ovládať všetko, čo sa deje, až potom sa váš život zlepší a dostanete všetko, o čom snívate.
 5. Aby ste sa pred smrťou videli, ako sa usmievate a máte dobrú náladu, pôjdete do neba, pretože žijete vpodľa Božích zákonov, bez ohľadu na to, aké náboženstvo praktizujete.
 6. Zomrieť na verande kostola je nepriaznivým znakom, ktorý sľubuje problémy nielen snívateľovi, ale aj celej populácii jeho krajiny.Štát očakáva devastáciu, ľudia začnú mumlať kvôli neustálej chudobe a nedostatku peňazí.
 7. Aby ste zomreli a potom znova vstali - musíte činiť pokánie z niektorých hriechov, ktoré ste spáchali v minulosti.Minulosť vás prinúti myslieť na seba a naučiť vás dôležitú lekciu.Vyvodzujte príslušné závery a pokúste sa takéto chyby už neurobiť, potom bude váš život žiariť jasnými farbami.

Kniha psychologických snov

Počúvanie niekoho hlasu vo sne a potom videnie vlastnej smrti - čakajte na zlé správy, ktoré vás rozrušia a rozrušia.Je možné, že vás dokonca donútia trpieť.

Iné interpretácie:

 1. Pozri zosnulú matku - venuj pozornosť svojmu zdraviu.Nastal čas poraziť zlé návyky, kým sa úplne nezničíte.Takýto sen je varovaním, že by ste sa mali naučiť ovládať seba bez pripomenutia zvonka.
 2. Ak sa stanete obeťou vraždy, potom v skutočnosti príde obdobie úplnej straty sily a nekonečného šialenstva.Musíte však zhromaždiť všetku svoju vytrvalosť a nenechať sa ponoriť do týchto beznádejných emócií.Pokúste sa bojovať proti sebe, inak môžete spôsobiť veľké problémy.
 3. Prežívajúca klinická smrť - nastane udalosť, ktorá vás natrvalo zbaví mieru.A obnoviť rovnováhu, pokoj apohodlie príde o niekoľko rokov.Ale počas tejto doby radikálne zmeníte svoj život k lepšiemu.

Predpovede Vanga

Bulharský jasnovidca veril, že videnie vlastnej smrti vo sne je dobrým znamením, ktoré vám sľubuje dlhý a šťastný život spolu s vašim blízkym.V minulých životoch ste splnili všetky karmické dlhy, a preto budete odmenení.

Ale ak ste boli vo sne chorí a potom ste zomreli, musíte čeliť veľkej nespravodlivosti, ktorej nemôžete odolať.Zostáva teda len zmieriť sa a čakať, kým sa na vašej strane nestanú okolnosti.

Hromadná smrť ľudí sníva o hroznej epidémii, ktorá sa stane vo vašej krajine.Mnoho ľudí bude trpieť a lekári nedokážu okamžite nájsť liek na neznáme ochorenie.

Ak ste videli svoju smrť a potom sa zobudili, musíte venovať pozornosť dôležitej udalosti, ktorá sa stane počas dňa.Môže zmeniť celý obvyklý chod vášho života.A iba vaše správanie určuje, či budú zmeny pozitívne alebo negatívne.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Vlastná smrť je väčšinou sen o niečom dobrom.Hovorí sa, že ak človek „zomrie“ vo sne, bude mať v skutočnosti absolútne šťastný život plný lásky, materiálneho bohatstva a ľahkého naplnenia túžob.
 • V niektorých knihách snov však možno nájsť negatívne interpretácie.Preto si prečítajte celý článokurčiť, čo sa s vami stane v budúcnosti.
 • Mnoho interpretácií obsahuje odporúčania, podľa ktorých môžete zmeniť svoj osud k lepšiemu, takže si ich určite vypočujte.