Prečo snívate o umývaní riadu?

Špinavé riady sa považujú za symbol problémov, nepríjemných nehôd a nevďačnej špinavej práce.Aj umývanie nečistôt je podvedomou túžbou očistiť sa, umyť hriechy a zabudnúť na minulosť.Prečo snívate o umývaní riadu?Pozrime sa podrobne na všetky interpretácie.

Ľudový prepis snov o umývaní riadu

Každý pozná pocit nepríjemnosti pri pohľade na hromadu špinavých tanierov a kvetináčov v dreze. Hory nevypratých tanierov a príborovsvedčia o tvrdej práci a nedostatku času na odpočinok.Neprané pokrmy na stole symbolizujú nespokojnosť s prevládajúcimi okolnosťami a vnútornou túžbou po zmene.

Význam spánku bude tiež závisieť od vlastností zobrazeného obrázka:

 • umývať riad na neznámom mieste;
 • umývanie riadu v dome príbuzných;
 • kvalita a materiál na výrobu jedál.

Ak sa sníva, že pri umývaní riadusa počet dosiek neklesá , potom sa snílek snaží umyť svoju vinu.O takomto príbehu sa tiež môže snívať, keď je nútený komunikovať s nepríjemnými osobnosťami alebo keď sa snaží skryť informácie pred ostatnými.

Ak sa nečistota z riadunevymýva , takýto pozemok vyvoláva nespokojnosť a podráždenie z činnosti blízkych, ich neochotu opraviť sa a robiť kompromisy.Takýto sen často prichádza, keď v rodine panuje nepochopenie, príbuzní sú v stave konfrontácie.

Ak vy alebo vaša domácnosťumývate riad v dome príbuzných alebo priateľov , takýto pozemokpoukazuje na chorobu niekoho z rodiny.Ak manžel videl sen, čoskoro príde dlhá rozlúčka a manžel - neplánovaný odchod alebo rozvod.Spanie s pokrmami v sesterskom dome je zlé - je to vážna choroba, ktorú musíte vziať do väzby so svojimi deťmi.

Umývanie riaduvo verejnej inštitúciiznamená nepríjemné povinnosti, ktoré sa budú musieť vykonávať.Môže sa tiež stať symbolom poníženia alebo zodpovednosti za nepríjemný obchod.Práca v bohatom dome znamená konflikt s človekom, ktorého chybný charakter sťažuje zmierenie.

Čo to znamená, aksa škvrna z taniera alebo misky nezmyje ?Tento pozemok symbolizuje zbytočný pokus zmyť jeho biografiu stopy minulosti, pokúsiť sa zakryť tajný čin, skryť stopy jeho činov.

Na umývanie riadu v dome babičky- čoskoro sa chystá výlet do nej, bude potrebná pomoc a podpora z vašej strany.

Špinavé riady

Prečo snívam o špinavých jedlách?Význam spánku závisí od toho, o čom sa mu snívalo.Ak mladé dievčavidelo sen , môžete zabudnúť na svadbu - neočakáva sa.Ak však dievča vo sne umylo špinavé riady, svadba je hneď za rohom.

Ak sa na novom mesiaci objavil sen so špinavými doskami, čaká sa pred ním veľmi nepriaznivé obdobie až do zničenia.Zvyšky jedla na tanieroch po návšteve hostia sľubujú priateľom pomoc v ťažkých časoch.

Ak snívate o zápletke, v ktorej niekto úmyselne rozmazáva riad, ktorý ste umyli, v skutočnosti budetepokaziť záujem.

Je farbenie ťažké prať ?V skutočnosti budete mať problémy s obnovou svojej poškvrnenej reputácie.

Interpretácia slávnych kníh snov

 • Dreamwalker vidí na obrázkučisté jedlá sú dobrým znamením: umývanie riadu je priateľstvo. Stará ruská kniha snov predstavuje v rodine harmóniu a harmóniu.
  Kniha malých snu Velesov prorokuje hostí a ich zmeny.
  Kniha snov je presvedčená, že špinavé riady majú problémy.
 • Miller Dream Book považuje obraz špinavých jedál za predzvesť nepriaznivej budúcnosti.Jedna z domácností umýva riady - pred vami čaká rodinný škandál, samotné umývanie riadu je neporiadok v podnikaní.Potierajte riadom lesk - vaše pocity pre osobu zostanú nezodpovedané.Umývať riad v dome niekoho iného - nanešťastie o zmeškanú príležitosť.
 • Freudova kniha snov vidí na obrázku špinavých riadov symbol nečitateľnosti pri výbere partnera.Umývať špinavé riady je túžba mať rodinu a deti.Rozbite riad - prerušte rodinné vzťahy.
 • ​​
 • Ezoterická kniha snov.Z stolu zbierajte špinavé riady a prístroje - aby ste zmenili prostredie.Keď vidíte svoju matku umývať riady, sami nedokážete vyriešiť životné problémy.Utrieť umyté taniere - harmónia vo vzťahu s milovanou osobou.Poskytovanie umytých jedál niekomu - na zvýšenie bohatstva.
 • Moderná kniha snov sa domnieva, že špinavé riady sú chorobou.Umývanie riadu s niekýmsymbolizuje harmonický vzťah s touto osobou.