Prečo snové ihly na knihe snov

Prečítajte si tieto interpretácie, aby ste pochopili, pre čo sú ihly a aby ste zistili, čo pre vás osud pripravil v blízkej budúcnosti.Zhromaždil som najlepšie predpovede populárnych snov, ktoré neustále používam na analýzu snov.Prečítajte si a zistite, čo vás čaká.

Kniha rodinných snov

Ihly - symbol problémov, ktoré v budúcnosti padnú na hlavu snívača vo veľkom počte.Môžu tiež zosobniť nedokončené podnikanie, nesplnené sľuby a ich sprievodné problémy.Existujú však aj ďalšie predpovede.

Tu sú:

 1. Tupá ihla - blízka osoba, ku ktorej máte veľmi vrelé pocity, sa čoskoro stane vamiúplne ľahostajný.Láska pominie ako v okamihu z dôvodov, ktoré sú mimo vašu kontrolu.Preto bude oddelenie bezbolestné.
 2. Vytiahnutie ihly z vlastného tela - ste unavení z nekonečných problémov a prekážok, ktoré vám bránia dostať sa do toho, čo snívate, viac ako čokoľvek iné.Ale to je po tomto sne, že séria porúch skončí a vy ľahko nájdete, čo chcete.
 3. Nákup ihiel - čoskoro uzavriete mier s priateľom, s ktorým ste už dávno ukončili komunikáciu kvôli smiešnej hádke.Navyše je to ten, kto urobí prvý krok, pretože mu chýbajú a uvedomujú si jeho chyby.
 4. Ihla a niť sú pre partnera prejavom veľkej náklonnosti.Je pre teba ťažké byť na dlhú dobu ďalekood seba, radšej ste stále spolu.A tento stav vecí vyhovuje obom.
 5. Propíchnutie ihlou je nepriaznivým znakom.Blízki ľudia vás sklamú, čo spôsobí hádku.Obnovenie dobrých vzťahov v budúcnosti nebude ľahké, tak lepšie premýšľajte o tom, ako sa vyhnúť škandálom a nájsť kompromis.
 6. Strata ihly - osoba vo vašom okolí vás čoskoro opustí a táto strata oslabí vašu vieru v život.Pokúste sa však nezvrátiť svoju stratu k srdcu, pretože na uvoľnené miesto čoskoro zaujme ešte vernejšieho a oddaného priateľa.
 7. Zlomená ihla je nepriaznivým znakom, ktorý jasne sľubuje rozchod s blízkym, ktorému sa nedá vyhnúť.Po tejto udalosti zostanete dlho na pokoji.
 8. Šitie vo sne je hádka s milovanou osobou, ku ktorej máte teplé, nežné pocity.Pre rodinných príslušníkov - do hádky v manželstve, čo môže viesť k úplnému rozpadu.

Miller Dream Book

Miller veril, že ak snívate o tom, ako niečo šijete ihlou, je to veľmi alarmujúce znamenie.V blízkej budúcnosti sa môže stať veľká katastrofa, udalosť, ktorá spôsobí, že budete trpieť a trpieť.

Existujú však aj iné interpretácie:

 1. Ihla a nite - ste príliš ponorení do starostlivosti o iných ľudí úplne.zabudnúť na seba a svoje vlastné záujmy.Mali by ste sa vysporiadať s uspokojením potrieb vašej duše a až potom zdieľať tento zdroj s ostatnými.
 2. Strata ihly a jej hľadanie - máte obavy z toho, čo sa vo vašom živote deje v tejto fáze.Pocit úzkosti sa prakticky neodpustí, a preto sa ocitnete veľa problémov.Musíte sa upokojiť, relaxovať a dôverovať osudu.Potom sa všetko ukáže najlepším spôsobom.
 3. Nájsť ihlu je nájsť nových, verných a oddaných priateľov, ktorých komunikácia bude trvať až do konca vášho života.Zoznámenie sa uskutoční veľmi skoro.
 4. Lámanie ihly je veľmi nepriaznivým znakom, ktorý sľubuje hrozivejším globálnym problémom s peniazmi.Výrazne zníži svoju životnú úroveň a takmer klesne na chudobu.Navyše zostane osamelý.

Moderná kniha snov

Predpovede tejto knihy snov sú tiež plné alarmujúcich varovaní.Ale nezabudnite: vopred varovaní, potom ozbrojení.Ak viete, čo vám osud ponúka, môžete ľahko zabrániť akýmkoľvek problémom.

Interpretácie:

 1. Aby ste videli tenkú ihlu v nesprávnych rukách - buďte opatrní, niekto proti vám sprisahá -niečo veľmi nevhodné.V kruhu vašich priateľov a podobne zmýšľajúcich ľudí sa zradca zúfalo snažil ublížiť.Pamätajte si, kto ste v minulosti prešli touto cestou.
 2. Šitie alebo vyšívanie je šťastný sen, ktorý predpovedá dlhovekosť pre snílka.Bude žiť nielen dlhý, ale aj šťastný život bez osobitných zdravotných problémov, obklopený príbuznými a priateľmi.
 3. Chirurgická ihla je znakom toho, že čoskoro porazíte nepriateľa alebo konkurenta.Všetky tromfy, ktoré máte - použitiena maximum a stanete sa takmer neporaziteľní.
 4. Rozbiť ihlu na polovicu je alarmujúci signál podvedomia, ktorý naznačuje, že zbytočne necháte unášať problémy spojené s peniazmi.Veľmi skoro sa veci môžu zmeniť nečakane.Ak sa práve teraz nepritiahnete k sebe, možno ste na pokraji chudoby.
 5. Nájdenie balenia ihiel - toto obdobie sa čoskoro skončí, aj keď už vás už dávno trápia samota.Nájdete tu veľa rovnako zmýšľajúcich ľudí, kamarátov, priateľov, s ktorými budete aktívne a intenzívne tráviť čas s veľkým potešením.Na čakanie zostáva veľmi málo.
 6. Pri šití dier do oblečenia - váš hlavný nepriateľ prejaví bezprecedentnú aktivitu a môže vás vážne poškodiť.Buďte pripravení odraziť útok, aby ste nestratili všetko, čo máte.
 7. Ihla s farebnými niťami, ktoré sú v nej zabudované - budete musieť znášať problémy inej osoby.Z tohto dôvodu sa problém výrazne zvýši, ale voľný čas nemusí vôbec zostať.Ale nemôžete odmietnuť pomoc.
 8. Viacfarebné malé ihly - príliš sa zaujímate o pohodu milovaných osôb.Mali by ste si vziať svoj vlastný život a prestať ovládať svojich príbuzných, ak nechcete, aby vám utiekli skôr alebo neskôr.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Ihla je symbolom nekonečných problémov alebo nedokončeného podnikania, problémov, ktorév živote sníva sa objaví obrovská omša.Toto je všeobecný výklad, ale existujú aj inéprečítajte si celý článok, aby ste na to prišli.
 • Niekedy jehla vo sne sľubuje získanie nových priateľov, zarábanie peňazí alebo dlho očakávanú lásku.Všetko záleží na scéne snov, ktorú musíte pamätať na presnú interpretáciu.