Prečo snové topánky na knihe snov

Podľa knihy snov symbolizujú topánky život osoby.A ak správne interpretujete sen, môžete pochopiť, aké máte príležitosti na sebarealizáciu.Pokúste sa spomenúť si na všetky podrobnosti o sne a v tomto článku nájdite vhodnú predpoveď.

Millerova kniha snov

Toto je najobľúbenejšia kniha snov, ktorá má viac ako 2 000 predpovedí.Jeho predpovede považujem za najkompletnejšie a najpresnejšie, čo sa stáva najčastejšie ako iné.

Aké sú topánky Millerovej snovej knihy pre:

 1. Špinavé, staré, nezastupiteľné - príliš často kritizujete ostatných ľudía sú kategorické.Z tohto dôvodu riskujete, že budete nepriatelia a získavate zlých priaznivcov.Mali by ste prehodnotiť svoje správanie a byť voči ostatným šetrnejší.
 2. Čierne topánky sľubujú veľký úspech v podnikaní.Všetko, čo by ste nevykonali, skončí dobre.Budete so stopercentným šťastím a spokojnosťou so životom.
 3. Nové topánky práve prišli z obchodu, snívajú o pozitívnych zmenách v živote.Bude sa konať udalosť, ktorá všetko obráti hore nohami.Rýchlo vyriešite nahromadené problémy a vstúpite do novej fázy svojho rozvoja.
 4. V knihe snov je uvedené, že ak si obliekate nové topánky a otriasajú vás, budete zosmiešňovaní a zneuctení.Budete mimoriadne zraniteľní, keď ste v spoločnosti ľudí.A hlavný predmetDiskusia sa stane vašim vzťahovým partnerom.
 5. Nepriaznivým znakom sú topánky, na ktorých sú neviazané šnúrky.Sľubuje negatívne udalosti týkajúce sa peňazí, vzťahov a zdravia.Dávajte pozor na seba a svoju peňaženku, aby ste sa nedostali do problémov.
 6. Krádež alebo strata obuvi je sen o úplnom zlyhaní vzťahov s osobou významnou pre vás.On vás nielen zradí, ale tiež sa ho vzdá po zvyšok svojho života, nechce ťa spoznať ani vidieť.
 7. Ak ste vo sne topánky stiahli a ukradli pred vašimi očami a nohy ste videli iba v pančuchách, je to dobré znamenie.Napriek tomu, že je čo stratiť, takmer okamžite vyhráte oveľa viac.
 8. Ak dievča sníva o „topánkach svojich snov“, ktoré obdivuje, cíti sa zvlášť krásna, potom v skutočnom živote príliš dôveruje mužom.To môže viesť k tomu, že sa stretne s osobou, ktorá jej zruší povesť a spôsobí jej utrpenie.Musíte sa naučiť udržiavať odstup a príliš rýchlo sa priblížiť k svojmu obľúbenému pánovi.

Dream Interpretant Hasse

Autorom knihy snov je známe médium Miss Hasse.Po mnoho rokov zhromažďovala vedomosti o ezoterike, študovala ľudové znaky a prognózy vychádzala z mesačných fáz.

Tu sú jej predpovede:

 1. Ak ste snívali o topánkach, ktoré patria vám, čoskoro sa oženíte.Vybraný bude naviac určený pre vás osudom.Manželstvo sľubuje, že bude pokojné, šťastné a prosperujúce.
 2. Nákup topánok sníva o nezhodes manželom.Milovaný sa rozhodne úplne a úplne podriadiť sebe, čím obmedzí svoju slobodu a nezávislosť.Z tohto dôvodu sa budú hádky robiť občas.
 3. Ak chcete získať pár krásnych topánok ako darček - v reálnom živote niekto potrebuje vašu pomoc a musíte sa čo najskôr vrátiť k záchrane.V budúcnosti budete odmenení za svoju láskavosť a odhodlanie.
 4. Keby ste sa vo sne mocne prechádzali po obuvi, potom ste v skutočnosti pokojní.Toto je veľmi dobrý stav, ktorý vás dovedie k šťastiu a morálnemu uspokojeniu.
 5. Nezastupiteľné a dobre nosené topánky snívajú o konflikte s druhou polovicou.Hádky budú rásť ako snehová guľa.A nakoniec môžu viesť k prestávke, ak neukážete obozretnosť.
 6. Čierne pevné topánky, viac ako topánky, hovoria o lenivosti, nečinnosti a apatii snílka.Teraz nie je pripravený konať aktívne, radšej len sníva a oddáva sa zmyslu života.
 7. Odporná obuv jasných farieb, nezvyčajných vzorov alebo tvarov naznačuje, že snílek má negatívny postoj k intímnym vzťahom, a preto má rád večné problémy.

Anglická kniha snov

Autorom tejto knihy je astrológ a ezoterik Morisson, ktorý zostavil knihu snov už v 18. storočí.Ak vás zaujímajú starodávne a mystické predpovede, prečítajte si vhodné predpovede.

Tu sú:

 1. Nové topánky, ktoré vyzerajú skôr ako topánky, snívajú o dlhej a fascinujúcej ceste.Aj keď ste sa ešte nevyjadrili, príležitosti sa čoskoro objavia.
 2. Stiesnené a nepohodlné topánky snívajú o vážnych neúspechoch.Môžete byť vyčerpaní, vynakladať maximálne úsilie, ale stále nemôžete dosiahnuť požadovaný výsledok, pretože ste zdvihli tyč príliš vysoko.
 3. Vstúpiť do kaluže v nových topánkach - k skutočnosti, že vaši nepriatelia a zlí priatelia sú aktivovaní v snahe ublížiť vám.Buďte v strehu a nenechajte nikoho rušiť vaše plány.
 4. Rôzne topánky na mojich nohách snívajú o náznakoch, ktoré by naznačovali, že váš partner nie je s vami úplne úprimný.Stojí za to skontrolovať jeho úprimnosť, aby nebol v budúcnosti sklamaním.
 5. Ak chodíte naboso a vaše topánky ležia niekde vedľa, znamená to, že dosiahnutie cieľa, o ktorý sa snažíte, nie je ďaleko.Dostali ste sa do prúdu šťastia a šťastia, využite chvíľku, aby ste si priblížili svoj sen.
 6. Človek sníva o topánkach ako znamenie: jeho milovaný je k nemu úprimný a úprimný.Môže sa jej veriť, vždy ju bude podporovať, nezradí a nebude sa klamať.

Pozrite si video na tému:

Závery

 • Pri výbere správneho výkladu nezabudnite na vlastnosti snu.Pokúste sa obnoviť sen do najmenších detailov, potom nájdete spoľahlivú predpoveď.
 • Obuv symbolizuje vašu životnú cestu, takže stav, v ktorom boli vo sne, vám ukáže, aké ťažké bude pre vás postupovať vpred, dosahovať ciele, budovať vzťahy a plniť svoje sny.
 • Pamätajte, že sen ukazuje iba najpravdepodobnejší výsledok budúcich udalostí, ale napriek nepriaznivým predpovediam o knihách snov môžete budúcnosť kedykoľvek zmeniť.