Prečo som mal tetovanie - ako sa správne dešifrovať

Človek sa vyznačuje túžbou upozorniť na seba.Aby to bolo možné, mnohí sa obliekajú módne, zdobia sa drahými šperkami.A niektorí nevidia svoj kompletný obrázok bez pôvodnej kresby na tele.Aký je sen o tetovaní, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Význam symbolov tetovania vo sne
 3. Autorské knihy snov
 4. Sigmund Freud
 5. Gustov Miller
 6. ) Evgeni Tsvetkov
Všeobecná interpretácia

Vo sne, tetovanie predstavuje túžbu ukázať vašu individualitu, originalitu.Hľadanie variácií sebavyjadrenia môže naznačovať sen, kde vidíte niekoľko nositeľných obrázkov.

Je veľmi dôležité pripomenúť si vzhľad výkresov, pretože môžu mať hlboký filozofický význam, naznačujú skutočný účel snívačky, odrážajú jeho charakterové črty a emócie.Tiež má zmysel pripomenúť si časť tela, o ktorej sa snívalo o tetovaní.

Mal som možnosť premýšľať nad obrázkom na svojich rukách - to znamená, že sa stanú hlavným nástrojom na realizáciu požadovaných.Úspech je zaručený, ak sa všetko deje výlučne vašimi rukami.Nesnažte sa hádať a zapojiť do tohto procesu blízke prostredie.Toto len skomplikuje skutočnosť, že to musíte urobiť sami.

Na snímke na chrbte sa snívajú tí, ktorí nie sú zvyknutí byť v živote dostatočne otvorení a zdvorilí, všimnúť si problémy iných ľudí a snažiť sa ich v ťažkých časoch podporiť.Žijete vo svojom obmedzenom priestore, kde nie je miesto pre ostatných.Vzťahujú sa však aj na vás.

Žena by mala na svojom mužskom tele uvažovať o takomto znamení - vplyvnej a bohatej patrónke, s ktorou sa bude cítiť ako za kamennou stenou.

Celé telo sa objavilo, pokryté zvláštnymi a zložitými vzormi - to odráža vaše nezastupiteľné znepokojenie niečím, na čom naozaj nezáleží.Vaše nedostatok osvietenia v akejkoľvek veci vám dáva falošný úsudok.Môžete trpieť svojou vlastnou hlúposťou a krátkozrakosťou.

Urobte niekomu tetovanie vo sne - v skutočnosti hľadajte spolupracovníkov a podobne zmýšľajúcich ľudí.Projekt, ktorý robíte, vyžaduje asistentov.Je však pre vás ťažké ich nájsť, pretože nie každý verí v vyhliadky a ziskovosť vášho nápadu.

Niekto si na vašu nohu kreslí znamenia - očakávajte nepredvídané ťažkosti.Prekážky môžu vzniknúť v dôsledku vplyvu nečlenov.Nebudete môcť realizovať svoj plán, kým sa nezbavíte vplyvu iných.

Zváženie vášho trvalého make-upu v zrkadle je symbolom skutočnosti, že túžite po radikálnych zmenách.Nebuďte prekvapení, ak existuje potreba zmeniť vonkajší obraz, životný štýl, návyky.A čo je najdôležitejšie, nemali by ste sa zbaviť toho, čo vám prinieslo radosť, šťastie a inšpirovaný úspech.

Žena vo sne vidí muža s kresbami na tvári - v skutočnosti sa stretne s mužom, ktorého obraz nebude zodpovedať jeho vnútornému svetu.S najväčšou pravdepodobnosťou sa ukáže, že je dosť pokrytec, ktorý sleduje úspech aposkytovať zvláštne.

Snívalo sa mi o kontemplácii nepochopiteľných hieroglyfov na krku - zažívam nútený stav.Ste s niečím príliš zaťažení alebo ste za niekoho prevzali neznesiteľnú zodpovednosť.Ak sa pokúsite rozptýliť myšlienku zmeny sveta k lepšiemu, je možné sa zbaviť zbytočných povinností.

Význam symbolov tetovania vo sne

 • Had na ramene je symbolom sily, múdrosti a predvídania;
 • Drak odráža šľachtu, silu, vytrvalosť a lojalitu snílka.Ste pripravení ísť do konca pre lásku ideálu;
 • Mačka pre ženu zosobňujúcu svoju ženskosť, plodnosť.Takéto vízie prichádzajú v znamení bezprostredného materstva;
 • Škorpión na chrbte je predzvesťou tragických udalostí pre slabozrakých ľudí.Pre tých, ktorí sa zaujímajú o aktívny život a nebojí sa ťažkostí, dáva príležitosť preukázať svoj potenciál tým, že preukáže svoju nadradenosť.Pre ženy tento scenár znamená dlhý manželský život a večnú lásku.Označuje tiež šľachtu, sebaobetovanie a odvahu manžela;
 • Pavúk v dlani - cyklická variabilita života, v ktorej prosperita hraničí s chudobou, šľachtou so zradou a láskou k nenávisti;
 • Delfín - podľa očakávaní rodinného šťastia, harmónie a lásky.Pre osamelých snívateľov toto znamenie naznačuje ich šľachtu, túžbu po slobode, vieru v dobrotu a ochotu vždy pomáhať druhým;
 • Srdce na ramene je večné znamenie lásky.Na snívanie sa čaká séria romantických udalostí.Skúste toovládajte svoje emócie a ovládajte svoje pocity.V opačnom prípade môže táto únia skončiť sklamaním;
 • Motýľ na zápästí dievčaťa vo sne naznačuje jej šialenstvo a nemorálne správanie.Stojí za to oceniť váš vynikajúci vzhľad, krásu a pôvab;
 • Koruna nad srdcom je symbolom výkonu právomocí, ktoré sú.Takáto vízia môže naznačovať rýchly kariérny postup a povolanie na vysokej pozícii v spoločnosti;
 • Veterná ružica označuje slobodu a lásku k cestovaniu.Spiaca osoba sa môže bezpečne pripraviť na úspešnú cestu alebo na produktívnu pracovnú cestu.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Telo pokryté tetovaním snívajú tí, ktorí potlačujú všetko samy o sebe.sexuálne túžby a potreby, úplne ponorené do práce.Vaša sexuálna aktivita je nula.Tento stav vecí môže viesť k mužskej impotencii a impotencii.Odpútavanie sa od každodenných vecí a zapojenie sa do osobného života znamená dať druhú šancu na nájdenie silných a plnohodnotných vzťahov.Intimita počas tohto obdobia vám prinesie zvláštne potešenie.

Žena snívala o tom, že bude mať tetovanie v intímnej oblasti bikín - znamenie, že vo vzťahu so svojím milencom nemáte nejaký druh korenia.Už vás nebaví monotónnosť a misionárske postavenie.Romantické prostredie a veľmi obscénny návrh od vášho milenca vás môžu oživiť.

Gustov Miller

Ak sa chcete báť svojho tela pokrytého temnými kresbami, nechajte svoje pohodlie a zoznámte sa na dlhú dobu.miesto existencie.Ste pripravení vzdať sa stability a hľadať svoj skutočný osud.

Ak chcete použiť niektorého z priateľov vo sne - v skutočnosti, požiadajte o blízkych priateľov a kolegov svoj názor.Takáto pozícia ich povedie, aby sa odvrátili od vás.Pokúste sa byť objektívny a primerane vnímať svet okolo vás.

Evgeny Tsvetkov

Ak chcete obdivovať zaujímavé návrhy tela cudzím človekom, v skutočnosti neuspokojte svoj vzhľad.Možno je vaša kondícia zlá alebo sú už viditeľné prvé príznaky starnutia a starnutia.Len sa o seba postarajte alebo sa naučte milovať tak, ako ste.