Prečo som podvádzal manželku - populárny výklad

Aký je sen o podvádzaní jeho manželky.Vidieť svoju ženu v cudzom objatí je obyčajná nočná mora pre mužov, ktorej určite každý čelí.Nie ste sami vo svojej bezprecedentnej úzkosti a žiarlivosti.

]

Dôvody na spánok s manželkou podvádzajúcou

Muži zaobchádzajú so ženami trochu inak ako so ženami.Z pohľadu muža je žena majetkom, na ktorý nemá právo nikto iný.Bohužiaľ, ženy v modernom svete majú rovnaké sociálne postavenie ako muži, majú slobodnú vôľu a právo na výber.Výsledkom je úzkosť mužov, podozrenie, nedôvera, panika.

Potreba dobyť ženy a udržiavať si určitý vzťah, aby žena nemala radšej inú, sa stáva pre mužov zdrojom neustálej úzkosti.Nemôžete zamknúť ženu v haréme, nasadiť na ňu burku a postaviť stráž, aby sa s ňou nikto iný neodvážil hovoriť.Úzkosť pretrváva vo vzťahoch s bývalou manželkou alebo priateľkou.Myšlienka, že by mohla mať iného muža, je neznesiteľná.

Najčastejšie to boli bývalé priateľky, ktoré sa objavili na nočných menách s vlastizradou.Horor tohto sna je, že sen môže byť pravdivý a nič sa nemôže zmeniť.Môžete skandovať svoju priateľku alebo na ňu žiarliť, prinútiť ju nosiť škaredé šaty, až kým nebude bývalá alebozmieriť sa.Nočná mora bývalého človeka prenasleduje celý život a človek sa s tým bude musieť vyrovnať.Ako tomu zabrániť?Postarajte sa o to, čo máte.

Ďalším dôvodom na spánok so zradou je túžba po dobrodružstve, nedostatok adrenalínu a vzrušenie.Cítite zvláštne emócie, keď vidíte svoju ženu v cudzom objatí.Niektoré páry organizujú swingers kluby s oficiálnou výmenou partnerov, aby sa zbavili žiarlivosti a pridali do života korenie.

Zaujímavý plán, ale v skutočnosti nie je všetko také ružové.Čo ak sa vášmu dobrodružstvu bude páčiť viac?Experimenty s cudzími ľuďmi v posteli často vedú k rozvodom a slobodným vzťahom, v ktorých nikomu nič nedlží.

Hlavné významy sna so zradou manželky

  • Ak vo sne vidíte, že vaša žena vás podvádza, neznamená to, že vás podvádza.Skôr to znamená, že by ste sa namiesto nej zmenili alebo by ste chceli podvádzať.Nájdite niekoho lepšieho, múdrejšího, krajšie sexy alebo bohatšieho ako vy.Vo vašom rodinnom živote sú s najväčšou pravdepodobnosťou problémy, ktoré musíte vyriešiť, aby ste nestratili svoju manželku.Ženy sú trpezlivé, ale nie nekonečne.Naučte sa dôverovať svojej manželke, hľadajte to, čo vás miluje, a ešte viac sa vylepšite.
  • Ak snívate o bývalej manželke v posteli s iným mužom, nemôžete sa zmieriť s rozpadom vzťahu.Pokiaľ sa nevzdáte situácie a neprestanete uvažovať o svojej bývalej manželke „vašej žene“, vaše vyhliadky na budovanie normálnych vzťahov sú mimoriadne malé.Ďalšia vec, ak ľutujete prestávkuobaja bývalí partneri, ale v tomto prípade je nevyhnutná pomoc dobrých psychológov.Alebo zopakujte svoj román znova, rýchlo dopredu.Od bláznivej vášne k zlomu.
  • Najdôležitejším významom spánku so zradou manželky je panika, hrôza a bezmocnosť.Neschopnosť ovládnuť tento svet, hlboký osobný kolaps.Existujú tri hlavné riešenia: stať sa lepším, naučiť sa variť, osvojiť si niektoré ženské vlastnosti a naučiť sa porozumieť melodramom.Druhým spôsobom je sprísniť kontrolu nad ženou, podať jej správu, nedovoliť jej mať veľa voľného času, obmedziť vonkajšie kontakty.Tretím spôsobom je lekárska konzultácia s neurológom a zníženie úrovne úzkosti.

Význam zrady podľa snov

  • Podľa Freudovej knihy snov ukazuje sen so zradou manželky neistotu človeka.Možno mu chýba starostlivosť, v rodinnom živote nastalo teplo a vážne nezhody.
  • Zrada manželky vo sne nie je vždy spojená s manželkou, najmä ak neuvádza závažné dôvody pre podozrenie.Možno sa bojíte zrady blízkym priateľom alebo obchodnými partnermi, nedovoľte takúto myšlienku a podvedome preneste vinu na najbližšiu osobu.
  • Anglická kniha snov považuje sen so zradou jeho ženy za normálny prejav mužskej žiarlivosti a odporúča, aby jej manželka venovala viac času a nežnosti svojej nálade.Možno má zmysel ísť niekde spolu cez víkend.
  • Ak žena sníva o svojom zradení manžela, je to príležitosťmyslieť na rodinný život a jeho kvalitu.Toto nie je spontánny sexuálny sen so sexom s vonkajším partnerom alebo cudzincom - taký sen môže byť spôsobený jednoducho hormonálnym nárastom.Nie je to fantastická romantika v snoch so slávnym filmovým hercom - je to len sexuálna fantázia, o tom, ako muži snívajú o sexe so stevardkou alebo slúžkou.Treason je sexuálna interakcia s konkrétnou osobou, spolupracovníkom alebo priateľom rodiny.Musíte pochopiť dôvody.Možno žena nemá dostatočnú sexuálnu pozornosť od manžela.Možno sa skutočne stal hormonálny stres.V takom prípade je lepšie zostať na chvíľu mimo objektu svojej náhlej vášne.Oheň nebude horieť, ak nebudete hádzať palivové drevo.

Záver

Neprenášajte emócie zo spánku do skutočného života.Mnoho mužov nie je pripravených odpustiť svojim priateľkám ich víziu, ktorá sa zdá byť skutočná.Znie to hlúpo, ale emócie sú zriedka odôvodnené.Pochopte svoje blaho a svoje obavy.Podozrenia tohto druhu sú zriedka oprávnené, môžete zničiť svoj život.

Najskôr sa naučte dôverovať.Koniec koncov, vaša žena vám verí, napriek tomu, že máte veľa príležitostí mať aféru na strane.Budete sa tiež musieť učiť.Anglickí páni sa pomocou zvýšenej pozornosti naučili vyrovnať sa s neopodstatnenou žiarlivosťou a imaginárnou zradou svojej manželky.Ak poznáte najmenšie podrobnosti o živote a zvykoch svojej ženy, môžete byťpokojnejšie.S najväčšou pravdepodobnosťou uvidíte, že zmena nie je v jej zvykoch.