Prečo som sa pobozkal: tlmočíme do rôznych kníh snov

Ako si dokážete predstaviť život bez bozkov.Čím viac sa bozkávame, tým lepšia je naša nálada, pamäť, krvný tlak.Tieto pery sú mnohokrát lepšie ako omamné účinky morfínu.Aký je sen o bozku, učíme sa v dôveryhodných knihách snov.

Obsah
 1. Bozkávanie s blízkymi je ako pitie v mede
 2. Dámske pery boli vyliečenéveľa pacientov
 3. Pre mužov bozkávajúcich ústa neexistuje pôst
 4. autorské knihy snov
 5. Sigmund Freud
 6. Gustov Miller
 7. Evgeny Tsvetkov

Bozkávanie vašich blízkych - čorevel in honey

Bozk je najistejším spôsobom, ako vyjadriť svoje emócie a pocity, porozumieť, ako veľa vás človek potrebuje, či je pre vás váš partner vhodný a aká je pravdepodobnosť rozvoja ďalších vzťahov.Na biologickej úrovni môže bozk rozprávať dosť o vás, o vašom vnútornom svete, o bezvedomí.

Jazyk bozkov, pomocou ktorých je možné sprostredkovať odkaz, existuje už od staroveku.Nebude ťažké ho snívať rozpoznať.Videl som, ako sú zovreté pery toho, ktorého bozkávate - v skutočnosti sa o vás táto osoba vôbec nezaujíma.Ak naopak vidíte, že vaše ústa sú mierne otvorené, očakávajte romantické pokračovanie.

Bozk na ruke je znakom uctievania a rešpektu.Pre ženu je to prejav mužskej sympatie.Po takomto sne by ste sa mali spoľahnúť na roztomilé námluvy a dary hodného obdivovateľa.

Ľahko sa dotknite vašich pier perami.môže predvídať vznik vplyvného patróna v živote, ktorý bude pripravený sa o vás postarať a bude tam vždy.

Bozk na líci je prejavom priateľských pocitov.Bude to pre snílka znamením slušnosti a vernosti blízkeho prostredia.Bozkávanie niekoho na krk - v skutočnosti túžba po intimite s touto osobou.

V zásade takéto príbehy naznačujú pozitívny výklad, ak ste vo sne neboli šialene nechutí alebo znudení.Čím viac sen spôsobil príjemné chvíle, tým zaujímavejšia a poučnejšia predpoveď bude.

Ženské pery vyliečili veľa pacientov

Bozk vo sne je pre ženy spôsob sebavyjadrenia.Ak sa dotknete niekoho - v skutočnosti chcete ovládať myšlienky, pocity a konanie tejto osoby.V skutočnom živote ho musíte prinútiť, aby pre vás niečo urobil.Buďte v hádke s niekým, potom je to vaša túžba po zmierení a priateľstve.Stav konfliktu je pre vás neprijateľný, ale bojíte sa urobiť prvý krok.

Dotknite sa krku človeka - v skutočnosti sa pokúste stať iniciátorom známosti a pokračovania vzťahov s niekým, koho sa vám už dlho páčili.Snažte sa nestratiť kontakt s kolegom, nekončí to dlhým a serióznym vzťahom, ale iba skomplikuje prácu v jednom tíme.

Cítili sme, ako sa niekto dotýka vášho ucha - zbožňuje lichotenie a komplimenty.Ste jednou z tých postáv, ktoré milujú uši.Niekedy takýto dej vyžaduje ostražitosť, riskujete, že zmeškáte niečo dôležité, vzdáte sa prázdnosti a úprimnostipytačky.

Čo ešte sen o bozku:

 • v hrudi - k radosti a pozitívnym emóciám;
 • v očiach - na nežnosť a romantiku;
 • v znaku spätnej show;
 • v pleci - na sponzorstvo;
 • až po korunu - na zapamätanie si spomienok.

Pre mužov neexistuje pôst na bozkávanie úst

Bozkávanie niekoho na tvári vo sne je pocitom povinnosti voči určitej osobe.Zabudli ste na dobré skutky tejto osoby v minulosti, vďaka ktorým ste sa stali sebavedomejšími, silnejšími alebo bohatšími.Čím skôr situáciu napravíte, tým skôr svedomie prepustí.

Snívalo sa mi o niekom, kto hladí tvoje pery tvojím jazykom - v skutočnosti prídeš do stavu eufórie z nerealizovateľných snov a fantázií.Čím skôr nájdete spojenie s realitou, tým skutočnejšie začnete vnímať ľudí a udalosti vo vašom živote.

Aby sa podnikateľ cítil ako niekto pobozká svoju ruku - aby bol pri podpise dlhodobých zmlúv a záväzkov ostražitý.Pozastaviť zmluvy, ktoré vyvolávajú pochybnosti o ziskovosti.Ponechajte všetky papierové formality priaznivejšie.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Interpretácia bozku vo sne sa spája s túžbou po intimite.Na základe svojej inteligencie, slušnosti ste v rozpakoch priznať si, že túžite po niečom šialenom.Túto stuhnutosť možno vysvetliť strachom z vystavenia a odsúdenia.Z tohto však vaša vášeň pri pohľade na túto osobu nezmizne.

Pre vydatého mužataký sen môže spôsobiť problémy v rodine.Ste chladná pre svojho manžela a cítite sa s ňou úplne ľahostajní.Úprimný rozhovor o intímnych témach pomôže vyhnúť sa konfliktom.Možno, že rozmanitosť alebo zmena scenérie oživí vaše pocity.

Pre tých, ktorí nie sú manželia, bozkávanie rôznych mladých ľudí na večierku znamená neobmedzovať sa na nerozumné kontakty.Sex bez záväzku je spôsob, ako vyjadriť svoju náladu, myslenie a životné ciele.Ste pohodlne zamilovaní a užívajte si tento proces.

Gustov Miller

Dotyk pery je zlým znamením, ktoré by malo upozorniť a venovať pozornosť detailom.Takýto scenár môže predpovedať podvod, podvod, zradu a zradu.Ale vy sami vyprovokujete túžbu správať sa k vám takto.Neverte pokrytcom, ktorí sa snažia zakryť túto situáciu.Analyzujte, čo sa deje, akcie, slová tých, s ktorými musíte viesť dialóg.

Veľa šťastia prinesú tie sny, v ktorých ste videli bozkávať deti alebo bozkávať blízkych príbuzných.

Chcel som pobozkať cudzinca - predzvesť vašich nemorálnych činov, ktoré zanechá stopy na vašej autorite a povesti.Budeme musieť ľutovať, čo sme urobili, ale nič sa nevráti.

Manželia sa navzájom vidia v náručí - v skutočnosti znamením harmónie a pohodlia vášho domova.Hádky a škandály sú pre vás cudzie, všetky nezhody sa riešia diplomaticky a jemne.

Bozkávať súpera na líci znamená nájsť spoločnú reč a dosiahnuť kompromistí, s ktorými bola dlhá konfrontácia.Dialóg s konkurenciou povedie k spoločnej výhodnej zmluve a vytvoreniu perspektívneho podniku.

Bozkávanie s matkou je dobrým znamením.Skončila séria nepriaznivých situácií a neúspechov.Prichádza milosť k sebarealizácii a sebavyjadreniu.Využite tento okamih, aby bol váš život zaujímavejší, bohatší, pohodlnejší a bohatší.

Evgeni Tsvetkov

Ak som v predvečer významnej udalosti sníval o bozkávaní ženy - čakám na úlovok, v rozhodujúcom okamihu sa všetko môže pokaziť.Aby ste sa vyhli kritickým momentom, mali by ste všetko starostlivo pripraviť a skontrolovať, pričom treba venovať pozornosť malým veciam.

Takému snu milovaný predpovedá, že sa dozvie o zrade vyvoleného.Zdravý rozum a pozorovanie pomôžu nestať sa hrdinom vtipov.Táto osoba vás už dlho používa ako sponzora a vzala si sponzorstvo.Toto nemá nič spoločné s pocitmi.