Prečo som sníval o funkciách dekódovania teplomera

V každej skrinke rodinného lekárstva je teplomer.Inak, ako zistiť, čo spôsobuje závraty alebo horúčku na tele.A tu je to, o čom teplomer sníva vo snoch, ktoré poznáme v slávnych knihách snov.

Mám opäť tridsaťšesť a päť

Teplomer predstavuje emocionálny a duševný stav snívateľa.Teplota viac ako tridsaťosem stupňov označuje vaše vysoké napätie a možné uvoľnenie negatívnej energie.V tomto okamihu ste pripravení upadnúť do škandálu a vznášať nároky voči iným, vyhlasovať svoje práva alebo zbaviť sa celého bremena bremien a obáv na pleciach niekoho iného.Váš temperament a tlak môžu byť také silné, že je takmer nemožné prestať.

Príliš nízka teplota spôsobuje fyzickú aj morálnu poruchu, vyčerpanie a dehydratáciu tela.Trpíte nízkym sebavedomím, ponoríte sa do príčin svojich vlastných zlyhaní, trápených pochybnosťami a výčitkami na vašej vlastnej adrese.Počas tohto obdobia je dôležité, aby ste sa nedostali do hlbokej a dlhotrvajúcej depresie, z ktorej bude veľmi ťažké sa dostať von.

Prudké stúpanie stĺpca na teplomere neprináša ani pozitívny účinok, ale naopak ukazuje neprimeranosť anerovnováha snívateľa.Ste v zhone av zhone na zmenu všetkého, drvenie a lámanie toho, čo sa buduje, stavať trvalo niekoľko rokov.To sa netýka žiadnych konkrétnych hmotných predmetov, ale skôr rodinných vzťahov, s pracovnými kolegami, priateľstva.

Rozbiť teplomer znamená nechať emócie úplne vymknúť spod kontroly, môže to mať tragické následky pre mužov aj ženy.

Nemôžete zmerať pocity ženy teplomerom

Podnikateľka môže cítiť, že jej líca a čelo zčervenajú vo sne - musí sa na ňu pripraviť dôležitá udalosť.Videli nárast nad normu - táto udalosť je pre vás taká významná, že neprestanete byť nervózni a panika.Musíte zhromaždiť svoje myšlienky a vrátiť pocit sebavedomia, inak to bude mať negatívny vplyv na výsledok prípadu.

Pre mladého človeka, aby videl tridsaťšesť a šesť na teplomere, je získať sebavedomie.Ste plní sily, optimizmu a Pepa.Keď si všimnete, ako na vás reaguje opačné pohlavie, viete, že si zaslúžite len to najlepšie.

Merač teploty ležiaci na poličke, vydatá dáma, hovorí o monotónnosti rodinného života, všetko je príliš zmerané a pokojné.Ste hlboko ponorení do domácich prác a staráte sa o deti.Existuje stabilita a finančná bezpečnosť, ale nie je dostatok dychu čerstvého vzduchu, nárast nových emócií.

Ak sa vo sne pozriete na teplomer, prípad alebo činy, ktoré nie sú pre vás charakteristické, vám pomôžu prelomiť obvyklý spôsob života.V opačnom prípade sa oplatí zvážiť všetky podrobnosti a možné následkyaby sme sa vyhli väčším zmenám.

Akákoľvek krása dokáže zvýšiť teplotu mužov

Teplomer pre mladých ľudí môže naznačovať zlé tempo života.Ak ste v súprave prvej pomoci, potom sa neponáhľate, všetko je také, ako je obvyklé. Obvyklý meraný životný štýl obťažuje iba príbuzných, ktorí sa domnievajú, že sa o nič neusilujete.

Starší človek porušujúci lekársky teplomer je zlým znamením.Venujte pozornosť svojmu zdraviu, aj keď sa vám zdá, že sa nič nezmenilo.To sa týka najmä ľudí s chronickými chorobami.

O čom ešte sníva teplomer:

 • Leží na zemi - k absurdnej nehode a zbytočným problémom;
 • Pozri na balkóne - pohyb po nových smeroch bude pre ostatných úspešný a zreteľný;
 • Obrovská ulica - na vykonávanie plánov;
 • Zvážte v ňom ortuť - nie je dostatočná podpora pre milovaných, rozprávanie od srdca k srdcu;
 • Úmyselné rozdelenie - prevezmite dodatočnú zodpovednosť alebo povinnosti iných ľudí, ktoré nie sú určené na splnenie;
 • Detský meter hovorí, že ste ešte nedospeli a v niektorých bodoch vám chýba seriózny a zodpovedný prístup k podnikaniu;
 • Vážený, elektronický, je znakom vašej neprístupnosti a nadmernej márnosti.Malo by byť jednoduchšie, ak chcete získať nad ľuďmi;
 • Neúmyselne upadol - zvedavý prípad vás nenechá čakať, ale situácia sľubuje, že bude pre vás pozitívna a prinesie veľa príjemných vecí.momenty;
 • ​​
 • Pozri sa naňho cez sklo - priprav sa na dlhú cestu, dlhú pracovnú cestu;
 • Držte ho vo svojich rukách - ste zvyknutí všetko ovládať.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Teplomer označuje pravidelnosť stretnutí a kontaktov.Vášeň a túžba po intimite ukazuje vysokú teplotu.A ak máte menej ako tridsaťšesť, toto spojenie pre vás už nie je zaujímavé.Aby ste uľahčili a urýchlili rozdeľovanie, prejavujete ľahostajnosť a chlad.

V tomto prípade buďte úprimní a ušľachtilí, úprimne priznávam nedostatok pocitov.Skutočne, na základe lásky, sa vyskytuje najväčší počet samovražedných prípadov.

Wang

Negatívny výklad môže spôsobiť zlomený ortuťový teplomer.Závažné ochorenie alebo zanedbané ochorenie sa prejaví, z čoho nebudete mať recept na uzdravenie.

Znížiť alebo zvýšiť teplotu vo sne - vytrvalo vydrží všetky nepriazne a problémy, pričom úplne kontroluje a riadi situáciu.Vaša myseľ, vynaliezavosť a vytrvalosť vám umožnia pracovať na budúcich zmenách a inováciách, čím získate viac pohodlia a pohodlia.

Stĺpec teplomera sa mení bez vášho zásahu - v skutočnosti bude ťažké situáciu ovplyvniť.Okolnosti budú silnejšie ako vy a situáciu môžete napraviť iba čas.

Gustov Miller

Znepokojujte teplotu vzduchu v miestnosti, v ktorej pracujete - situácia v tíme sa stáva napätou a narúša pohodlnú a produktívnu prácu.Niekto sa evidentne snaží pokaziť vašu povesť, aby mohol obviňovať nedostatok profesionality.

Stĺpec pouličného teplomera stúpa pred vašimi očami - očakávajte zvýšenie miezd, zvýšenie rodinného príjmu ako celku.

Zníženie úrovne priemernej známky ortuti neznamená zníženie materiálneho bohatstva pre ľudí stredného veku s aktívnym postavením.S najväčšou pravdepodobnosťou - to je váš výrazný sklad charakteru sa začína meniť a upokojiť.Intenzita vášní, ktoré vás nedávno donútili, zmizne.Vyrastáte ako človek v očiach ostatných. Na rozdiel od vízie vo sne.

Pozrime sa na teplomer, ktorý nepreukazuje nič - zažívajú rodinné spory, nepokoje, nespokojnosť a nespokojnosť s druhou polovicou tak v intímnej sfére, ako aj v osobných vzťahoch.Pri pohľade na ortuťovú líniu môžete prekonať rodinnú krízu a vytvoriť príjemné a priateľské prostredie v rodine.