Prečo som sníval o jedlách - prepis populárnych kníh snov

Novým trendom vo varení sú jedlé potreby: poháre, taniere, šálky želé, cesto, ovocie alebo cukor.Takéto majstrovské dielo je nielen chutné, ale prospešné aj pre životné prostredie.Aký je sen jedál, učíme sa v slávnych knihách snov.

BerezhenayaNáčinie za dve storočia

Náčinie je súčasťou každodenného života, súčasťou interiéru.Môže vytvoriť určitú atmosféru priestoru, ktorá odráža podstatu charakteru a duše obyvateľov domu.

Krásne a čisté súpravy sú dobrým znamením pre snílek.Znamená to obdobie skutočného šťastia vďaka láske k osudu a šťastiu vo všetkých oblastiach života.

Dávajte pozor na sklo, ktoré dievča: ak ho rozbijete, neopravíte ho

Dobrým znakom je zlepšiť svoj domov usporiadaním riadu na svoje miesto.pre talentované ženy v domácnosti.Život prinesie príjemné prekvapenia vo forme darov a známok pozornosti vášho milovaného manžela /manželky.

Sníval som o tanieroch so zvyškami sušeného jedla - prichádzali problémy a problémy vo vzťahoch.Všetko podľa vášho scenára nešlo.Pokúste sa upokojiť a zamerať sa na riešenie jedného konkrétneho problému.Postupne sa všetko zlepší a pôjde obvyklým smerom.

Umývaniešálky v byte niekoho iného - skúste zasahovať do vzťahov iných ľudí bez pochopenia situácie.Vaša iniciatíva a nadšenie môžu poškodiť vonkajšiu rodinu a hádať sa s tými, ktorí sú k vám milí.

O čom ešte snívajú jedlá:

 • prázdne - budú vyžadovať okamžité splatenie dlhu alebo splatenie úverového dlhu;
 • plnené chutným a čerstvým pečivom - na neuveriteľné zisky alebo veľké dividendy;
 • smaltované - nájdete úspešnú cestu zo situácie, ktorá sa zdala všetkým beznádejná;
 • čistý poriadok a harmónia v rodine;
 • sa rozbila - našťastie to nebude dlho;
 • pripravovať jedlo - očakávať príjemných hostí;
 • uhorka - nostalgia za minulosť;
 • používať staré a opotrebované - nedostatok stabilnej a trvalej práce, finančné ťažkosti a neustále hľadanie obživy;
 • poskytujú bohaté služby - zvyšujú rast bohatstva v krátkom časovom období;
 • dostať ako darček - nemôžete odmietnuť pomoc príbuzným alebo blízkym priateľom;
 • zvlášť našťastie;
 • neúmyselne spadnú - vyhnúť sa problémom kvôli ich opatrnosti a pocitu proporcie;
 • súbor veľkého počtu predmetov - na podporu vplyvných a autoritatívnych ľudí.

Pre mužov slúžia niekedy rozbité riady

Pre mužov je to dobré znamenie, že vo sne je to sen vidieť ženu maľujúcu porcelán pomocou farieb a štetca.To znamená, že čoskoro očakávané pohodlie a ženské teplo sa usadia vo vašej domácnosti.Po večerochbude to vonieť ako sladké koláče a ráno sa zobudí jemný a priateľský hlas.

Mastné riady umyte v umývadle a nezaoberajte sa špinou - v skutočnosti bude na získanie skúseností a získanie sily veľa práce.Niekedy vám chýba každodenná múdrosť a intuícia dáva prednosť mladosti, obratnosti a dobrodružstvu.Mnohí vás neberú vážne a nesnažia sa zveriť riešenie vážnych problémov.Čas pracuje pre vás, budete môcť získať dôveryhodnosť a rešpekt.

Čistiť stolové striebro - porozumieť veciam, ktoré siahajú ďaleko za vašu kvalifikáciu a kompetencie.Toto charakterizuje snílka ako veľmi erudovaného a cieľavedomého človeka.Títo ľudia majú vždy veľké vyhliadky na zamestnanie, vysoký príjem a sú zahrnutí do vyšších kruhov spoločnosti.Pozornosť opačného pohlavia voči takýmto osobám môže ísť nad rámec slušnosti.

Knihy snov autora

Sigmund Freud

Poháre, hrnčeky a iné nádoby predstavujú ženský princíp spojený s pohlavnými orgánmi.Jedlá umývané iskrou, iskrou novinkou a krásou stelesňujú vynikajúce zdravie, dobré nálady a sexualitu snílka.Čím je služba bohatšia pre počet položiek v nej, tým vyššia je sexuálna aktivita a rozmanitejší intímny život.Atraktívnosť a dobrá fyzická podoba spiaceho človeka mu umožňujú vychutnať si veľký úspech s opačným pohlavím.

Nečistoty na tanieroch a príboroch symbolizujú nečitateľnosť spojení.Nezmyselné uspokojenie vlastnej chtíčavedú k nepredvídaným zdravotným problémom a tiež zasiahnu vašu kariéru a finančnú pohodu.

Pre človeka je zlomenie hrnčeka vo sne fiaskom v milostných záležitostiach kvôli zdravotným problémom.Nadmerné sebavedomie zlyhá v najdôležitejšom okamihu.Obmedzenie a duchovný rozvoj pomôžu obnoviť silu.

Čistenie a umývanie riadu znamená zbaviť sa zlého vplyvu zlých a rozpustených priateľov, nájsť lásku a porodiť zdravé potomstvo.Vážne vzťahy budú pre vás spásou vašej duše a tela, v živote zmeníte svoje ideály, hodnoty a ciele.

Gustov Miller

Nové jedlá symbolizujú priaznivú budúcnosť, vykonávanie plánov, plnenie cieľov.Mladá žena, ktorá si vyberie čajovú súpravu v obchode, znamená rýchle stretnutie so svojím životným partnerom.Váš pohľad sa zastaví na toho muža, s ktorým vytvoríte ideálny, šťastný pár.

Vázu sme dôkladne preskúmali a vysunula sa z rúk - nevynechajte dobrú príležitosť zmeniť všetko vo vašom živote.Nebuďte príliš vyberavý a prísny voči tým, ktorí vás chcú podporiť poskytnutím pomocnej ruky.Výsady od vplyvného a autoritatívneho patróna sa ľahko prevedú na niekoho iného a vy zostanete sami vo svojich záujmoch.

Prísť do obchodu s porcelánom a vidieť prázdne zaprášené police - to znamená chaos a zmätok v podnikaní.Všeobecné zlyhanie a pesimizmus vám neumožnia včas vyriešiť problémy.Tu sa nemôžete obísť bez vonkajšej pomoci.nieodmietajú dobrú radu, neodmietajú úprimné úmysly zmeniť svoju existenciu k lepšiemu.

Evgeny Tsvetkov

Všetky kuchynské potreby sú spojené s každodenným životom a domácimi prácami.Čím lepšie a čistejšie vyzerá vo sne, tým lepší a pokojnejší bude rodinný život.Ak chcete vidieť horu, ktorá nie je čistá v dreze, znamená to okolo vás veľa nevyriešených problémov.Snažíte sa vyhnúť témam rozhovoru, ktoré sú pre vás nepríjemné, nahromadeným nárokom vašich príbuzných, jednoducho odsťahovaniu a vyhýbaniu sa konverzácii.

Nákup nových šálok na čaj - v skutočnosti sa snažíte v rodine vytvoriť príjemnú a príjemnú atmosféru.Ste na správnej ceste k šťastnému manželstvu, vernosti a úprimnosti vzťahov.

Usporiadajte si kuchynský riad na policiach - v blízkej budúcnosti očakávajte úspech v podnikaní a nové príležitosti.Snažíte sa dodržiavať jasný plán, a to je správny spôsob, ako dosiahnuť svoje ciele.