Prečo som sníval o ľade: ako správne interpretovať podľa kníh snov

Vzhľad ľadu vo sne zvyčajne varuje pred problémami a stratou šťastia.Zároveň existujú interpretácie, ktoré interpretujú tento symbol ako zastavenie všetkých ťažkostí v skutočnom živote.Aby ste pochopili, prečo ľad skutočne sníva, potrebujete iba jednu knihu snov a dobrú pamäť, v ktorej sa zachovajú podrobnosti o sne.

)Všeobecný výklad

Predtým, ako oslovíte akúkoľvek knihu snov, pochopte, čo sa vám vo sne stalo, skúste si spomenúť na emócie, ktoré ste zažili na pozadí toho, čo sa deje vo sneje:

  • Váš postoj k tomu, čo sa deje okolo vás.
  • Už ste vo sne zažili prudký nárast sily alebo adrenalínu.
  • Miesto, kde sa vo vašom sne vyskytli udalosti.
  • Druh ľadu (prasknutý alebo hrubý).
  • Čo sa ti stalo.

Ak spiaci človek spí v ľade v spánku, stojí za to sa pripraviť na vážne ochorenie, ktorého boj proti nemu bude vyžadovať veľa času a energie.Ďalšia interpretácia takéhoto sna varuje pred možným ohrozením snívateľa alebo jeho príbuzných.Problémy môžu vzniknúť v dôsledku rizikových akcií v podnikateľskej sfére, práci a živote.Je tiež potrebné preskúmať bezprostredné prostredie a venovať osobitnú pozornosť tým, ktorí sú na zozname priateľov.

Nočné videnie, pri ktorom sa stala osobakorčuľovanie na ľade je dvojakým znakom: na jednej strane varuje pred možnými problémami v osobnom živote a vo sfére financií.Podľa inej verzie sen predpovedá svetlý pruh v živote.

Sen, v ktorom snílek kráčal na klzkom ľade s krokom pešo, dokazuje prekonanie ťažkostí a cestu z ťažkosti v skutočnom živote.Ak veríte knihe snov spoločnosti Aesop, prekonanie ťažkej časti cesty (v tomto prípade klzký ľad) môže byť predzvesťou zbavenia sa choroby alebo zaslúženého zvýšenia práce.

Sen, v ktorom ľad praskol pod snívkom, hovorí o okolnostiach, za ktorých sa nachádza v danom časovom období svojho života.Ak sa ľad vo sne zhroutil priamo pod vaše nohy - situácia v skutočnom živote je veľmi ťažká.V prípade, že by bolo možné vyskočiť z praskajúceho ľadu a následne zostať na zemi - v skutočnosti bude možné vyhnúť sa prekážkam.

Nočné videnie, pri ktorom sa človek bez zjavného dôvodu ocitne v studenej vode pod ľadom, vyzýva snívateľa, aby sa bližšie pozrel na ľudí, ktorých miluje - možno jeden z nich je zdrojom problémov.

Iné interpretácie

Ak ste bežným pracovníkom, ktorý trávi svoj pracovný deň v teréne, potom sen, v ktorom sa ocitnete na ľade, môže byť príjemným prekvapením.Rok, v ktorom sa sníva o takomto nočnom videní, bude veľmi plodný.Dobrá úroda tiež predpovedá sneh videný vo sne.Avšak práve taká interpretácia, ako je uvedené vyššie, je bližšia všetkým ľuďom, ktorých hlavná pracovná činnosť sa uskutočňuje v teréne.

Rieka pokrytá kôrou ľadu sľubuje problémy s snívaním alebo únavu v romantickom vzťahu.Aby sme pochopili povahu pocitov, ktoré zažívajú obaja partneri, stojí za to si na chvíľu oddýchnuť a sledovať vaše emócie.Stojí za to sa obávať aj závislých ľudí, pretože ich intriky môžu poškodiť blaho dvojice.

Pre podnikateľov je videnie ľadu v snoch pokrývajúcich celú rieku zlým znamením, ktoré predpovedá zlyhania vo finančnej oblasti.Bloky ľadu plávajúce na čistom povrchu vody sa objavujú vo sne ako varovanie pred intrikami, ktoré trápia škodliví ľudia.V dôsledku týchto intríg sa skončí mierový život.

Miller Dream Book

V interpretácii poskytnutej touto knihou snov je ľad znamením nevyhovujúcich udalostí v živote snívateľa, pravdepodobne spôsobených jeho detektívmi.Pre mladé dievča je to zlé znamenie varovania pred možným odhalením jej milostných záležitostí na boku.Plávajúce ľadové kryhy - symbol, ktorý vyzýva na premýšľanie o existujúcej závisti, možno začínajú zlým skutkom.Jedenie ľadu vo sne je priamym varovaním pred nebezpečenstvom pre zdravie.

Snívané cencúle visiace zo strechy predpovedajú, že domov je zbavený pohodlia, straty finančnej pohody a zlého zdravia.Pitie vody s ľadom je bezprostrednou chorobou.

Ide o idiomatickú knihu snov

Interpretácia snu interpretuje pohyb na tenkom ľade ako symbol nepríjemnej situácie prebudenia, zložitej a citlivej situácie.Tiež môže ľadsymbolizovať pozastavenie akejkoľvek činnosti snívateľa, zmrazenie projektu, mŕtve centrum v akcii.Zamrznutá voda tiež hovorí o tom, že sa sníva má chladnú dispozíciu.

Dream of Freud

Slávny psychoanalytik interpretoval sny, v ktorých sa objavil ľad, ako symbol chladničky v posteli.Sen, v ktorom je človek uväznený v ľade, hovorí o jeho stereotypnom zaujatom myslení.V tomto prípade by sa mal zmeniť spôsob myslenia a spôsob správania, hoci to nie je ľahké.

Osamelý človek, ktorý vo svojich rukách videl ľad, už dlho nenájde lásku.V tejto situácii je vinníkom rojko, pretože je vnútorne chladný a uzavretý, a preto nemôže zmenšiť vzdialenosť so zástupcom opačného pohlavia.Vyplatí sa pracovať na odstránení psychologických bariér, pretože je zbytočné čakať na osobu, ktorá sa zamiluje do uzavretého a studeného roja a napriek všetkým prekážkam to chce dosiahnuť.

Nočné videnie, pri ktorom človek náhodou oslobodil svojho partnera od ľadovej pasce, varuje snílka pred možným ochladením pocitov milencov.