Prečo som sníval o peniazoch - populárna interpretácia kníh snov

Peniaze sú mierou hmotného bohatstva a antipódou duchovnej.Výklad snu interpretuje taký sen ako symbol sily, sily, blaha.Prečo papierové bankovky a medené sny snívajú, najobľúbenejšie knihy snov sa vyzvú.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia spánku
 2. Miller Dream Book
 3. Výklad snu Wangi
 4. Výklad snu Hasse
 5. Výklad snu Aesop
 6. Výklad snuXXI storočia
 7. Tsvetkovova interpretácia snov
 8. Ezoterická kniha snov
 9. English Dream Book
 10. Francúzska kniha snov
Všeobecná interpretácia spánku

Peniaze možno snívať veľké i malé, meď, zlato a papier,Na ich množstve záleží, na čom ste vo vzťahu s nimi.Moderné interpretácie venujú pozornosť činom, ktoré sa uskutočnili vo sne: našli alebo stratili peniaze, požičali alebo požičali si, ukradli alebo darovali na charitu.

Veľké mestá snívajú o materiálnej pohode, šťastí, plnení plánov.Ak ste ich dostali ako darček - čoskoro si pre vás kúpte niečo veľmi dôležité.

Populárne knihy snov vysvetľujú vzhľad takýchto vízií osobitnou energiou a vašu schopnosť realizovať vaše plány.Falošné účty môžu byť snom, napríklad varovaním pred podvodom vo finančných záležitostiach, beznádejnej práce.

Ak je falšovateľ odhalený, zobudíte vás rukou podvodníka.Skryli peniaze - skryjete sa pred svojimi partnermi.Ak ste ich zhromaždili - pred dôležitým rozhodnutím budete potrebovaťpremyslite si to.

Počítanie veľkých účtov za knihy snov predpovedá možné zlyhanie, chorobu, stratu materiálu.Ale ak boli peniaze staré - vaše financie sa zdvojnásobia, počítajúc maličkosti - na chudobu a chcú.

Sny o tom, ako splatiť dlh, ktorý ste nezískali v reálnom živote, sú predzvesťou materiálnych problémov a deprivácií.Ak vo sne rozdáte zlaté mince - očakávate úspech, všetko naplánované sa splní.

Snívalo sa mi, že som splatil svojich veriteľov - nové štádium života bolo hneď za rohom: zábava, služobné cesty, dobrodružstvá by boli každodennou realitou.Otočte projekty včas a nové nápady sa naplnia fontánou.

Negatív je detail sna - menšie problémy v práci, v rodine, porušenie vašich plánov v prípade nepredvídaných okolností.Spory s kolegami, šéfmi a susedmi sa začnú systematicky rozzúriť.

Papierové bohatstvo ukradnuté vo sne predpovedá dobrú finančnú situáciu: úspešné transakcie a výhodné ponuky pre podnikanie, riešenie starých konfliktov.Ale krádež malých mincí - zármutok a strata.V najslávnejších knihách snov odporúčame nájsť odpovede na sen o peniazoch.

Miller's Dream Interpretation

 • Našli ste peniaze vo sne - budete sa trochu obávať, po ktorom nájdete šťastie, všetko sa zmení v životek lepšiemu.
 • Poskytli ťažko zarobené peniaze - očakávajú zlyhania.
 • Snívali ste o zlato - veľmi priaznivý sen.Nič radostné vyhliadky nezastrie.
 • Výklad snu vysvetľuje sen o strate peňazí domaproblémy, menšie problémy pri práci.
 • Aby ste ich ukradli - nebezpečenstvu, nie dosť pri počítaní - môžu existovať problémy so splácaním pôžičiek.
 • Ekonomický prístup k peniazom vo sne sľubuje budúci materiálny blahobyt a pohodlný život.
 • Ak je to sen, že ste prehltli maličkosti, môže sa objaviť výhodná ponuka, ktorá neprináša žiadnu malú výhodu.
 • Zaistenú životnosť predpovedali vízie, v ktorých sa počítali veľké sumy.
 • ​​
 • Maličkosť môže byť predzvesťou drobných problémov.
 • Požičiavanie peňazí je vecou neistoty.
 • Utrácajte svoje peniaze - k strate priateľa, aby ste boli podvedení.

Dreamwalker Wangi

Varuje vás opatrne, ak snívate, že ste našli peniaze.Nečistí ľudia budú frustrovať svoje plány.Snívalo sa mi, že ich prijali - od vás sa očakáva charita.Roztrhané účty snívajú o kolapse majetku, strate finančných prostriedkov, krádeži.

Dreamworth Hasse

Sníval som o plate - veľa utratíš.Falošné bankovky snívajú o strate dedičských práv.Veľa sme videli - čakať na zisk, ak sa započítajú - do novej práce.Požičané - na starosti a problémy.Zvýšiť rodinný sen o peniazoch.

Aesopova kniha snov

Vidieť penny je predpoveď smútku v blízkej budúcnosti.Papierové peniaze na nadchádzajúcu radosť a šťastie.Dať peniaze - práca, ktorú vám ponúknete, neprinesie zisk.

Ak ste videli psa, ktorý čuchá balík peňazí, budete si čoskoro musieť vybrať medzipochybné transakcie a čisté svedomie.Sníval som o nedbanlivom dlžníkovi - počkajte na návštevu cudzinca, stretnutie bude teplé.

Starý dobrý priateľ požiadal o peniaze v dlhu - pripravte sa na hádku, pravdepodobnosť ich straty je veľká.Bolo vysnené kasínové hry a stratili ste všetok svoj kapitál, cudzinci a noví známi môžu obchodom spôsobiť nenapraviteľné škody.

Sen, v ktorom splácate dlhy, sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo.Vidieť poklad rozpadajúci sa na dotyk znamená, že sily budú premrhané, nádeje sú neuskutočniteľné.

Boli ste v prázdnom dome svojho dlžníka - majetok sa chce obrátiť chrbtom k vám.Počítanie peňazí iných ľudí na predpovedanie bankrotu.Snívalo sa mi o mnohých veriteľoch vyžadujúcich dlh - obchod, ktorý ponúkate, neprinesie úspech a partneri sú nespoľahliví.

Interpretácia snov 21. storočia

 • Malé mince snívajú o neočakávaných výdavkoch, slzách.
 • Medené peniaze - na zbytočné práce a plány potrubí.
 • Zlato - na zvýšenie príjmov.
 • Striebro - na škandál a spor.
 • Videli sme lesklé mince - proti vám sa pripravuje nejaký podvod.
 • Počuli sme, ako zazvonili - podnikanie, ktoré ponúkate, nestojí za to sakra.
 • Papierový účet je predzvesťou dobrých správ.
 • Požičiavanie je problematické.
 • Dávky - na vás čakajú výdavky.
 • Ak boli peniaze uložené vo vreckách, v blízkej budúcnosti na vás čaká zmena.
 • Vymenili sme veľké účty za malé - očakávame pokles financií.
 • Videli na ulici hromady peňazí a vyzdvihli ich- Staňte sa spoilerom osudu.
 • Vidieť menu je bohatstvo.
 • Falšované peňažné sny o podvode.

Dreamwalker Tsvetkova

Papierové peniaze sa objavili vo sne, čakali na správy a nenechali sa oklamať.Medené mince predpovedajú prichádzajúci smútok.Striebro znamená slzy a zvýšenie príjmu.Zlato sníva o žalostných udalostiach.

Ezoterická kniha snov

Hmotné straty pozri haliere.Ak budete mať pôžičku, budete podvedení.Investované do vkladu - čakajte na obchodné straty.Staré rarity snívajú o drahých daroch.

Anglická kniha snov

Zaplaťte svoje účty - v podnikaní budete úspešní, založíte obchod a získate dobrý zisk.Niekto vám dal balík peňazí - je možné ho pridať do rodiny, súdne spory sa vyriešia vo váš prospech.Našli ste nejaké peniaze vo sne - zrazu budete úspešní.Vpredu je oslava svadby niekoho iného.

Francúzska kniha snov

Ak sa snívajú peniaze, budete zúrení.Ale ak boli započítané - k bohatstvu.Zhromaždené placery mincí - poraziť.