Prečo som sníval o švábovi - rysoch interpretácie podľa kníh snov

Zaujímavým a nejednoznačným symbolom je vidieť švába vo sne.Šváb je prefíkaný a mimoriadne ťažký obyvateľ mesta.V prírode existuje viac ako 200 druhov švábov a všetky z nich prinášajú nejaký úžitok.Najbežnejšie sú však červené a čierne, najobvyklejší a prispôsobivé domáce šváby.

Zdá sa, že dokážu jesť prach a piť dichlorvos, pričom si zachovávajú vynikajúce zdravie, vynikajúcu chuť do jedla a konštantnú plodnosť.Ženský červený šváb je schopný súčasne vynášať niekoľko stoviek malých a celkom nezávislých švábov.Mazanie, schopnosť prežiť v najťažších podmienkach, nájsť jedlo, najlepšie sladké, sú hlavnými vlastnosťami týchto ľudských spoločníkov.Poďme zistiť, o čom šváb sníva v knihách snov.

Hlavné hodnoty

 • Šváb je prefíkaný hosť z tých, ktorí hľadali hodinu, piť čaj so sušienkami z perníkov, a tak, že za týždeňnevystavujte.Je celkom možné, že k vám príde taký vzdialený príbuzný starého známeho.Najlepším spôsobom, ako sa na večierku zbaviť švába, je stretnúť sa s ním.Zložte a opustite svoj vlastný domov.Do chaty, na dovolenku, v lese.Nie, nemôžete mu nechať kľúče - vo vašom dome prebieha sanitácia.Tento výklad sa vzťahuje iba na vzdialených hostí.Červené šváby môžu znamenať aj dobrých hostí, ktorých nechcete pustiť.
 • Čierny obrovský šváb vo sne - k dobrým správam, bohatstvu a prosperite.Verí sa, že veľa čiernych švábov vo sne vám prinesie bohatstvodedičstvo alebo splatenie starého dlhu.
 • Mnoho červených švábov - na dovolenku, hostinu, svadbu, hlučnú zábavu.
 • Hmyz sa rozptyľuje rôznymi smermi - počkajte na menšie útoky neprispôsobivých, zlé zvesti.Možno vám dôjdu peniaze a úspory.Zvýšte kontrolu nákladov.
 • Hmyz obieha okolo stola a nebojí sa ľudí - stanete sa veľkým šéfom.
 • Lietajúci alebo padajúci hmyz potápajúci sa zo stropu - čakajte na útoky súperov a súperov.V práci av láske budete mať náhle veľa náhradníkov.Cheeky mladí ľudia, ktorí sú pripravení prevziať vaše funkcie aj zajtra.Zúrivosť nepomôže, pozrite sa na iný plán, ako je zjavná agresia.
 • Kariérom, ženám a mužom, šváby vo sne zasľúbili propagáciu v dobrej pozícii.A čo je najdôležitejšie, nepreukážte príliš veľa porozumenia a inteligencie.
 • Biely hmyz znamená, že vás oklame niečo mimoriadne dôležité, zásadné.Akýkoľvek biely hmyz vo sne znamená zničenie a podvod.Možno vám sľúbené zvýšenie nebude vôbec poskytnuté, ale stážistovi, ktorého s nadšením trénujete a trénujete.Možno naivný chlap, ktorý chytí každé vaše slovo a okamžite sa ponáhľa splniť akýkoľvek poriadok, nie je taký jednoduchý, ako sa zdá.Zhromaždite maximum informácií, konajte tajne.Analyzujte výsledky a budete veľmi prekvapení.

Čo znamenajú šváby podľa autoritatívnych zdrojov

 • Kniha ľudových snov zaručuje, že hordyšváby znamenajú bohatstvo a luxus.Pár švábov - zaujímavé užitočné správy, darčeky, nové veci.Čím viac švábov - tým väčší finančný úspech a radosť.
 • Podľa ženskej knihy snov sa môže veľký čierny šváb ukázať ako záviditeľný ženích, alebo naopak, bohatí fešáci, s ktorými je lepšie sa s nimi neporiadať.Ženích má dlhý fúzy, ďaleko vyčnievajúci vpred.Chamtivý pán skryje svoje fúzy pod sebou.Ak je fúzy krátke, pred vami sa objaví plachý a nerozhodný fanúšik, ale s dobrými vyhliadkami.Ak chcete, môžete si takého ženícha vziať k sebe.
 • Agresívny a hryzavý hmyz pravdepodobne spôsobí ujmu.Ak ste vo sne videli kúzlo chyby alebo šváb a neverili ste sladkým slovám a sľubom, nevolajte hosťom a ženichom.
 • Monique Wangi považuje nepríjemný hmyz za zlé myšlienky a výčitky sviatočníka.Vanga sľubuje márnosť, zbytočné a zbytočné práce, ktoré zostanú bez najmenších výhod a vďačnosti.
 • Millerova kniha snov je dobre pripravená pre šváby vo sne a je presvedčená, že v prázdnej kuchyni nemajú čo robiť.Je to znak prosperity a mierového mierového blahobytu.Hromady mŕtvych hmyzov naznačujú neočakávané zmeny.Pokus o odstránenie nepríjemných parazitov - vaše nádeje sú neopodstatnené.
 • Chytanie a kŕmenie veľkého hmyzu vo sne znamená pokus o mier s domácimi zvieratami.Zvyčajne nie príliš úspešný.
 • Zabíjanie hmyzu improvizovanými predmetmi, ale stávajú sa viac - bežnou nočnou morou.To znamená, že ste prevzali zodpovednosťnáročné povinnosti a nezvládajú ich vykonávanie.
 • Freudova kniha snov považuje hmyz vo sne za znak špeciálnych sexuálnych túžob.Možno zvrátená sexuálna túžba.Frigidita u žien a strach z impotencie u mužov.Nízka kvalita sexuálneho styku je v tomto prípade nahradená kvantitou a nečitateľnosťou.Ak vás myšlienky navštevujú, aby ste všetkým povedali o svojich sexuálnych vykorisťovaniach, aby ste prilákali nových partnerov, skúste odolať.Tento trik bohužiaľ nefunguje a môže k vzájomnému nelibosti prilákať iba ľudí s nízkou sebaúctou.

Záver

Vidieť šváby vo sne je nejednoznačným signálom, pretože dokonca aj vo svojich najlepších prejavoch je tento hmyz plný mazania, prežitia v nepriaznivom prostredí a schopnosti skryť sa.v tme a hostinu v pánskej kuchyni.To všetko znamená relatívne pohodlný a dobre nasýtený život.Ale ak chcete viac, musíte zmeniť prostredie, prostredie, zavedené návyky.