Prečo som sníval o uzavretej rakve - o nuansách tlmočenia

Na chvíľu sme všetci v tomto svete a všetci sme smrteľní.Mimochodom, vidieť uzavretú rakvu vo sne vždy spôsobuje hrôzu a strach.Prečo sníva o takom zápletke, zistite to v knihách snov.

Obsah
  1. Žijeme iba raz
  2. Krásna žena žije ako harmon
  3. Pre človeka je bezcieľny život ako pomalá smrť
  4. Život je daný za dobré skutky, autorské knihy snov
  5. Sigmund Freud
  6. Wang
  7. Gustow Miller
  8. Nostradamus
  9. Evgeny Tsvetkov
Žijeme iba raz

Mnoho filozofov argumentuje a odôvodňuje vízie spojené s rituálnymi predmetmi.pohreb a pohreb mŕtveho muža.

Niektorí sa domnievajú, že toto je znamenie zhora pre žijúcich - aby sa zastavil, zamyslel sa znova, rozhliadol sa okolo seba, aký je jeho život krásny, a v jednom okamihu môže jedným zlým pohybom zničiť všetko.Pre niekoho bude taký sen varovaním, že sa obrátil nesprávnym spôsobom a čoskoro bude trpieť bolesťou, kolapsom a zúfalstvom.

Iné výklady sa znižujú tým, že uzavretá rakva, hoci je atribútom smrti, nie je tak pochmúrna ako znamenie.Naopak, ukazuje určitý ochranný obal, označuje kolísku nového života, symbolizujúcu nádej, vieru a lásku pre všetky živé veci.

To znamená pre snílka - môže to byť druh znovuzrodenia, vyslobodenia z choroby, odpustenia minulých hriechov, očistenia myšlienok a vedomia pre jasný a tvorivý začiatok.

Pohrebný kult môže prijať najviacbizarné a absurdné formy predpovede pre mužov a ženy, niektoré situácie si zasluhujú podrobnejšie zváženie.

Krásna žena žije ako akordeónová hra

Mladá dáma videla rakvu v kostole zdobenom kvetmi - nemali by ste sa oženiť s prvou osobou, s ktorou sa stretnete.Toto manželstvo bude neúspešné a manžel je dosť podvodník.

Pohrebný sprievod pre vydatú dámu - na zhoršenie vzťahov s manželom sa od seba vzdialite a stávate sa v podstate cudzincami.Pravdepodobnosť rozchodu a rozvodu je vysoká.

Sen, v ktorom dievča tlačí nechty silou do veka, hovorí, že myslela si lepšie na svoj čas a snaží sa urobiť všetko, čo je v jej silách, aby napravila svoj osud bez toho, aby zostúpila z kopca.

V staršej žene môže srdca vo sne znamenať úmrtie, smrť drahého človeka alebo úder na vlastné zdravie.

Hrobka snívala o krásnej žene - silnej a výkonnej patrónke, ktorá by sa jej snažila poskytnúť dôstojný a šťastný život, za úplnú poslušnosť a pokoru.Videli ste sa v sarkofágu - zažijete úplné sklamanie z nedobrovoľného, ​​dobre nasýteného života.Budete chcieť slobodu, dobrodružstvo a nové milostné dobrodružstvá.

Pre človeka je bezcieľny život ako pomalá smrť

Vidieť seba v uzavretej rakve je jasným znakom toho, že musíte prehodnotiť svoj životný štýl.Zbaviť sa zlých návykov, zlých sklonov, organizovať sexuálne kontakty - to je jediný spôsob, ako sa vyhnúť problémom a vážnym nezvratným následkom.

Pohrebná skriňa, ktorá pláva na vode - v skutočnosti prorokuje veľké bohatstvo tým mužom, ktorí sa zaoberajú obchodom a snažia sa zvýšiť svoj kapitál.A pre mladých ľudí sľubujú šťastné manželstvo s bohatou nevestou.

Vstávanie z uzavretej rakvy je skvelým signálom.K vášmu znovuzrodeniu dôjde prostredníctvom obnovy myšlienok, vedomia.Zažijete dôveru, pokoj a vyrovnanosť v šťastný výsledok vášho osudu.

Život sa darí pre dobré skutky, autorské knihy snov

Sigmund Freud

Je úplne normálne vidieť vo rakve rakvu.Tlmočník venuje veľkú pozornosť svojej kvalite, novosti a textúre.Tento atribút predstavuje ochranný sarkofág pri narodení nového života.Preto je dôležité, aby to bolo drahé, krásne a spoľahlivé.

​​

Taký sen pre ženu znamená bezprostredné požitie zdravého a krásneho potomka.Staré a zrútené - sľubuje neplodnosť alebo sklamanie v druhej polovici schopnosti otehotnieť dieťa.

Muž videl truhlu, ktorá bola čalúnená červeným velurom a lemovaná čerstvými kvetmi, - v skutočnosti zažije radosť z obdivu a obdivu pre ženy.Je vysoká pravdepodobnosť nadmerného sebavedomia a nadmernej márnosti skúseného milenca.

Vanga

Predpovedá pozitívny výsledok z tohto sna, ak je pohrebná skrinka pevne, pevne zatvorená a nikto sa nesnaží pozerať sa pod kryt.

Čierna farba tejto položky označuje tmavé škvrny minulosti.Pre spáčov je to dobrý dôvod nechať všetkonegatívne myšlienky, skutky a pocity.Ste pripravení dokázať v novom jasnom živote, že ste talentovaní, inteligentní a schopní robiť dobro.

Búšenie klincov do veka - niekto, o koho sa zaujímate, vám pomôže uspieť v živote, vždy natiahne pomocnú ruku a poskytne ochranu vo všetkom.Pomôže sa rozlúčiť s minulými problémami a zdravotnými problémami.

Na vrchu hrobky videli svoje meno - príležitosť prehodnotiť hodnoty, životný štýl a pociťovať hranicu medzi životom a smrťou.Možno, že prílišná láska k riziku, ľahkomyseľnosť a nedbanlivosť vás tiež privedie do slepých uličiek, z ktorých sa vám len podarí dostať sa z šťastia.

Snívalo sa mi o tom, ako sa čierna rituálna skrinka sama dostane do hrobu - sľubuje ti úžasnú a múdru záchranu pred nebezpečenstvom, ktoré leží v ceste.

Gustov Miller

Predstavuje extrémne negatívny výklad sna, v ktorom sa sníva o pohrebných predmetoch.Toto je znamenie, že na vás čaká zrúcanina, choroba, rozlúčka s blízkymi.To všetko sa však stane v dôsledku nečinnosti snívateľa.

To znamená, že vás varuje spánok, aby ste sa nezúčastňovali veľkých finančných dobrodružstiev, sľubovali veľké zisky a ľahké obohatenie.Pre milovníkov, obdobie, kedy by ste nemali robiť plány do budúcnosti a uzavrieť manželstvo.A pocity choroby okamžite vyhľadajte lekára, aby nezačal ochorenie a nezastavil nezvratnosť procesov.

Mali ste súkromný pohreb - zažijete morálnu a duchovnú krízu,pokles hodnôt, ťažkosti so sebaurčením, kolaps životných pokynov.Morálnej degradácii sa dá vyhnúť v blízkosti rodiny a domova.Blízki vám pomôžu prehodnotiť všetko a ukázať svetlo a ďalší vývoj.

Nostradamus

Predpovedá negatívne udalosti, varovanie pred zlým zdravotným stavom a stratou.Ako správa o hroziacich katastrofách sa truhlu v hrobe stotožňuje s ochudobneným starnutím, stratou majetku a úplným zlyhaním vo všetkom.

Yevgeny Tsvetkov

Združuje taký sen s dobrými udalosťami, najmä v živote mladých ľudí, ktorí sa práve postavili na nohy a snažia sa žiť a pracovať nezávisle.Novomanželia - sľubuje silné a dlhé manželstvo, plné radostných okamihov a udalostí pre milovníkov.

Pre tých, ktorí sa snažia samostatne rozvíjať svoje podnikanie, je to dobrý dôvod na odvážne investovanie do sľubného projektu.Zisk nebude dlho trvať a stane sa vaším počiatočným kapitálom pre veľké finančné úspechy.