Prečo som sníval o záhrade - tlmočíme do rôznych kníh snov

Ani jeden vidiecky, dedinčan nie je úplný bez záhrady.Koľko práce, úsilia a kreativity sa investuje do niekoľkých metrov štvorcových pôdy.Kde potom s radosťou a pocitom spokojnosti zhromažďujú letní obyvatelia bohatú úrodu.Aký je sen záhrady, učíme sa v slávnych knihách snov.

Obsah
  1. Svet je ako záhrada: všetko v nej rastie
  2. Vybraťjeho manželka nie je v okrúhlom tanci, ale v záhrade
  3. Človek nehadzuje popol na cestu, ale trochu nosí v záhrade
  4. Kameň na ochranu autorských práv vo vašej záhradeknihy snov
  5. Sigmund Freud
  6. Gustov Miller
  7. Wang
  8. )Nostradamus

Svet je ako záhrada: všetko v nej rastie

Pre väčšinu komentátorov je záhrada spojená s naliehavými záležitosťami spiaceho muža., jeho plány, ciele do budúcnosti, emócie, starosti a obavy spojené so skutočnosťouZjednotenie ich schopností.

Vonkajší stav areálu je ukazovateľom súčasného stavu snívateľa, jeho súčasných chýb a možných dôsledkov.Takýto sen môže spáčovi povedať, ktorým smerom sa má pohybovať, aby dosiahol svoje ciele.Dobre upravená záhrada, správne a elegantne usporiadané kríky, sadenice na mieste naznačujú, že neexistuje dôvod na obavy.Vaša cesta vývoja je sľubná a rozhodnutia sú správne a presné.

Oveľa sebadôveru v budúcnosti možno zradí sen, v ktorom sa zaznamenala úroda dobrej úrody - to prináša veľa bohatstva, hodný zisk pre tvrdú prácu a talent snívača.

Vyberte si manželkunie v okrúhlom tanci, ale v záhrade

Krajina zohráva v tomto sne dôležitú úlohu pre ženu.Ako jeden zo základov vesmíru zosobňuje ženskú postavu.Chernozem vyjadruje schopnosť ženy oplodniť, plodnosť, tehotenstvo, najrôznejšie rodinné radosti a požehnania.

Dobrým znakom je zavlažovanie pôdy alebo zistenie toho, ako na vaše stránky leje dážď.Vlhkosť, ktorá vyživuje chernozem, oživuje pučanie výhonkov a semien, čím sa stelesňujú všetky podmienky, aby ste sa stali matkou, čo je dobré obdobie na počatie a tehotenstvo.Materstvo v tomto období dokazuje, že je obzvlášť šťastné a úspešné.

Človek nevyhadzuje popol na cestu, ale trochu nesie do záhrady

Pre človeka znamená orba zemou vo vlastnej záhrade snom viac erotický začiatok, čo symbolizuje vašu účasť na pokračovaní.ľudská rasa.Sadenice opatrne zasadte a hnojte - v skutočnosti buďte pripravení na vážny vzťah.Dosiahli ste bod, keď sa vaša puberta rovná vašej múdrosti a skúsenostiam.Pochopením svojich cieľov a určením budúcich úspechov máte horúcu túžbu nájsť silnú rodinu, deti a užiť si krbu v kruhu blízkych.

Vo vašej záhrade obsahuje kamienok autorské knihy snov

Sigmund Freud

Všetko, čo súvisí s prvkami Zeme, má ženský začiatok.Aktivity na vlastnom záhradnom pozemku sú spojené so skúsenosťami v rodine, intímnom živote, vzťahmi s deťmi, rodičmi.Vykopte niečo lopatou, uvoľnite pôdu pre ženuSymbolizuje jej schopnosť rodiť deti a je spojená s budúcim tehotenstvom.

Zanedbanie deja, pomalé a zhnité plody naznačujú snívateľovi o problémoch, ktoré sa vyskytujú vo vašich rodinných vzťahoch.Pre ženu to môže znamenať zdravotné problémy, ťažkosti s počatím dieťaťa.

Pre človeka je záhrada zarastená trávou v skutočnosti prejavom sexuálnych problémov, nízkej potencie alebo ľahostajnosti k opačnému pohlaviu.Takýto sen pre ženatého muža naznačuje nedostatok záujmu o vašu manželku, vašu ľahostajnosť a chlad, čo môže viesť k rozvodovému procesu.

Gustov Miller

Predstavuje negatívny výklad sna, v ktorom bola záhrada videná.Pre mužov zosobňuje tvrdú nevďačnú prácu, za ktorú by ste nemali očakávať veľkú česť a veľkorysé odmeny.Vaše zásluhy sa s najväčšou pravdepodobnosťou neocenia a čo sa zdá, že sa vám vďaka stalo, bude prijaté na milosť a šťastie.

Sníval som o nekultivovaných panenských krajinách vašej haciendy - v skutočnosti, s cieľom zabezpečiť minimálnu prosperitu pre rodinu, budete musieť tvrdo pracovať viac ako jeden rok, zvyšovať odborné zručnosti a získavať skúsenosti.Možno to jednoducho nie je prípad, ktorý prinesie zisk, urobí váš život stabilným a šťastným.Včasné rozhodnutie môže zmeniť život vášho a vašej rodiny.

Pre ženu je práca na jej vlastnom pozemku snom pre každodenné starosti, drobné problémy, ktoré vás môžu unaviť a nevyvážiť.Suché trhliny pod nohami sú istým príznakom porúch a vznikajúcich problémov.

​​

Sadenice rastlín a zalievanie rastlín predstavujú zmenu k lepšiemu vďaka vašej vytrvalosti, vytrvalosti a viere v dobro.Zrenie ovocia a zelenina dozrievajú - v skutočnosti ste blízko víťazstva, ciele sa dosiahnu čoskoro a vaše maximálne úsilie prinesie finančný príjem.

Zalievanie veľkým množstvom vody - prijímanie veľkých dividend zo sľubného projektu.Intuícia vás nesklamala, s hrdosťou a uznaním druhých dostanete všetko, čo vám patrí.

Hmyzová invázia plodiny do sna naznačuje nárast negatívneho vplyvu konkurentov na vaše podnikanie.Kontrola škodcov znamená, že ste schopní potlačiť nepriateľov a závidieť ľuďom tvrdou autoritou a povesťou vo vašich kruhoch.

Wang

Výsadba zeleniny, najmä zemiakov, je pre spiaceho človeka veľmi pozitívnym znakom.Pracovali ste už od detstva, takže bez ohľadu na situáciu v krajine sa nebojíte finančnej krízy, nezamestnanosti.Máte jasnú predstavu o tom, ako môžete poskytnúť rodine, a dokážete vyriešiť akýkoľvek problém.

Bujná zeleň, ktorá zdobí vašu záhradu, naznačuje príjemný život po mnoho rokov.Nemali by ste sa báť staroby, pretože vaše zásoby budú stačiť na dlhý a dobre živený život celej rodiny.

Vidieť oplotenú prázdnu krajinu je symbolom ťažkostí.Ste vyčerpaní a pesimistickí, stiahnutí sami v sebe, neschopní vyriešiť súčasné nahromadené problémy.Bez vonkajších zásahov sa nezaobídete.ibavplyv a pomoc príbuzných vás môže pozdvihnúť na predchádzajúcu úroveň a obnoviť vieru vo vašu vlastnú silu.

Snívalo sa o veľkých zlyhaniach na Zemi - predzvesť globálnych katastrof, prírodných katastrof a katastrof.Nehnuteľnosti, nehnuteľnosti by mali byť poistené proti požiarom, povodniam a rôznym nepredvídaným katastrofám.Príjmy počas tohto obdobia môžu prudko klesnúť, takže by ste nemali zbytočne míňať peniaze za excesy a zábavu, pre vás budú v budúcnosti veľmi užitočné.

Nostradamus

Interpretácia spánku, pri ktorej hospodárite vo vlastnej záhrade, má pozitívny význam.Záhrada plná kvetov, ovocných stromov a kríkov v skutočnosti predstavuje dlhý a pohodlný život.Môžete sa bezpečne dostať do akejkoľvek firmy, šťastie je na vašej strane.Vaše nápady, sila, energia a vytrvalosť, s ktorými rýchlo stelesníte všetky svoje plány, môžu urobiť radosť nielen vám, ale aj ľuďom vo vašom okolí.