Prečo ste snívali hovno - nuansy interpretácie v knihách snov

Ako pochopiť, prečo sú sny, to je výkaly.Budete prekvapení, že spánok má najpriaznivejšie hodnoty.Platí to najmä o snoch s detskou výživou.To znamená, že ak ste si istí, že ste vo sne videli, bolo to hovno, nie výkaly.Rozdiely sú subjektívne, ale nie menej významné.

Detské hovno, hovno zvieraťa vo sne - je to jednoducho úžasné, aj keď z hľadiska logiky nevysvetliteľné.Z hľadiska psychológie sú exkrementy vnímané malými deťmi ako rozšírenie ich vlastného tela.Až do určitého veku nemajú deti najmenšie výkaly.

Okrem toho sa hovno nedá ľahko dostať, dá sa povedať, že pre dieťa sa získava čo najťažšie.Ľudia okolo nás sú tiež spokojní s týmto úžasným úspechom, ktorý presvedčivo dokazuje význam udalosti.Dieťa je šťastné, že dá svojim milovaným ľuďom vzácny dar, ktorý vytvoril z vlastného tela.

3. Zdá sa, že toto všetko je nejako fixné a napriek všetkým najnovším kultúrnym prírastkom si človek do snu poopiera ľudí, ktorí podvedome vnímajú ako mimoriadne dobré a šťastné znamenie.

Základné významy

  • Hádanka vo sne by vás nemali znechutiť.vo všeobecnosti pre vás vyzerajú príjemne.Rovnako ako o mladých mamičkách schopných záujmua primitívna zvedavosť na zváženie prepustenia dieťaťa.Zápach je neprítomný alebo tiež neutrálny.Svieža spokojnosť vás zlepší čerstvým a dokonca teplým hovienkom.Ste celkom šťastní a v blízkej budúcnosti neplánujete drastické zmeny.ak vo sne nie ste príliš leniví na to, aby ste sa dotkli výtoku rukou, aby ste sa uistili, že je jeho teplota prijateľná - jednoducho ste sa ponorili do priepasti spokojnosti a šťastia.S najväčšou pravdepodobnosťou ste skutočne mladá matka a vaše telo je týmto spôsobom chránené.
  • Staré sušené hovno.Stále nie nechutné, ale vyzerajú chaoticky.To znamená, že ste nešťastní.Po prvé, nie ste príliš spokojní so sebou, zdá sa vám, že by ste mohli urobiť viac a venovať sa nejakému času sebe.Zatiaľ to nie je možné, čo spôsobuje vaše hluché reptanie.Celkový význam je však skôr priaznivý.
  • Hovädzie mäso v detskej nádobe, vedre alebo na záchode.Už môže spôsobiť nejaké negatívne pocity.Postupne sa sťahujete z detskej kontemplácie exkrementov a naivného vzhľadu.Vlastne také hovno sníva o peniazoch.Vaše vlastné peniaze, a nie na všeobecnú pohodu a pohodu rodiny.
  • Výkaly v posteli - vyzerá to strašne, ale taký sen znamená, že s peniazmi bude všetko v poriadku, aj keď niektoré skutočnosti, ktoré uprednostňujete, skryjú.
  • Rada.Nehovorte priateľom a priateľkám o tvrdom spánku.Nie každý sa bude môcť podeliť o vaše nadšenie alebo si užiť pozitívny význam sna.S najväčšou pravdepodobnosťou budú podrobnosti zabudnuté a vy zostanete v pamäti ostatnýchblázon s hovno v mojej hlave po celý deň hovoriť iba o výkaloch.Ak o tom chcete hovoriť, nájdite psychoanalytika.Navrhovatelia Freudovej teórie radi podporia rozhovor o hovno a považujú ho za mimoriadne vzrušujúci, užitočný a hodný úcty.

Prečo hovno snívať o vysnívanej knihe

Podľa Freuda snívať hovno snívať o sebapoznaní, duchovnom a materiálnom raste - Freudnikdy jasne nerozlišoval medzi týmito pojmami.Psychoanalýza sa domnieva, že vysoká duchovná úroveň musí určite sprevádzať finančný úspech.Freud lieči exkrementy mimoriadne vážne as veľkou sympatiou.

Kniha snov pre ženy s veľkou pozornosťou zaobchádza so snom vo sne.Splachovanie hovna na ženskej snovej knihe znamená veľké ziskové akvizície.Oblečenie zafarbené trusom znamená škaredé klepy o vás a vašej rodine.Budete však schopní zvládnuť hlúpe a smiešne zvesti bez väčších problémov.

Vo sne je výkaly - vrátiť sa k tomu, čo už prešlo, opakovať staré chyby.Zhromaždite výkaly do vrecka na určitý účel - zbohatnúť, zbierať skúsenosti.

O čom zvieracie výkaly snívajú

  • Už v stredoveku sa zaznamenalo, že jablká koní vo sne sú znakom bohatstva a luxusného života.Takýto sen by sa v stredovekom Francúzsku považoval za neobvykle aristokratický.
  • Kravské koláče znamenajú obvyklú jednoduchú prosperitu a česť.Možno je taký sen menej aristokratický ako kôňjablká, pokiaľ je možné posudzovať aristokraciu a elitárstvo hovädzích snov.Ak jablkové kôry sľubujú elitnú zábavu v spoločnosti najvyššej šľachty, potom kravské koláče sa jednoducho uznávajú medzi priateľmi a známymi.
  • Hovädzie mäso vo sne znamená uznanie od priateľov, pomoc, úspech.
  • Kŕdeľ mačiek znamená možné prekvapenie vesmíru, nečakané dary, úkryty, poklady.To platí najmä pre exkrementy mačiek v topánkach.
  • Výkaly kôz sľubujú veľa malých peňazí, ale neustále.To isté platí pre králičie hovno.Veľká úroda, celkový úspech, šťastie.

Záver

Ak chcete vidieť hovno vo sne, akýkoľvek druh kravských koláčov je vždy úspechom, verejným uznaním apeniaze.Čím naivnejší a jednoduchší je váš postoj k exkrementom vo sne, tým lepší je spánok.

Našťastie je to jednoduchšie - hovno, ktoré spôsobuje absolútnu a bezpodmienečnú dôveru a nie najmenšie popieranie.Nechutné pohyby čriev - k peniazom.Výkaly zvierat - hlavne na slávu a úspech.Manipulácie s hovädzím mäsom - rozmazanie, kreslenie - veríte výlučne svojej sile a máte šťastie.