Prečo ste snívali o ihle: ako správne interpretovať podľa kníh snov

Na čo slúži ihla.Ak by sa snílok po takejto vízii bál čohokoľvek.Kniha snov vám povie o možných možnostiach vývoja udalostí.

Všeobecná interpretácia spánku

Ihla je objekt, ktorý používame v každodennom živote.Interpretácie snov nejednoznačne interpretujú sen, v ktorom snívala.Ihla ako symbol je stelesnením nielen pracovitosti, ale aj čarodejníctva a zrady.Niektorí varujú pred nepredvídanými prácami.Iní sú o závisti kolegov.

Na presnejšiu interpretáciu sna sa musí pamätať: za akých okolností, na akom pozemku sa ihla snívala.Dali alebo vzali to, bolo to s niťou alebo bez nej, sníval o mužovi alebo žene.Šili alebo pichli.

Ak bola ihla navlečená čiernym vláknom, kniha snov predpovedá nesúlad s blízkymi ľuďmi, od ktorých ste sa začali sťahovať.Biela - čoskoro bude potrebovať výdrž a inteligenciu.Pred sebou je veľa problémov, ale šťastie sa obráti k vám.

Vidieť červenú je výzva na akciu, bez váhania musíte splniť svoj plán.Farba vlákna bola modrá - pripravte sa na dlhú cestu, ktorá nesľubuje, že bude jednoduchá, ale určite prinesie radosť.

Kniha snov sľubuje veľa darčekov dievčatám, ktoré vyšívali vo sne: stretnutie s snúbencom, šťastný rodinný život.Ani muži sa nebudú uraziť - v ich dome sa usadí láska a prosperita.

Gombíky boli šité - existuje riziko nezhody v rodine.Videli sme sa s ihlou v tele - rozlúčiť sa s milovanou osobou.Vo sne sa do ruky prilepila nová ihla - zbytočnosti vynaloženého úsilia.Konečný výsledok nie je dobrý.

Bola to skľučujúca doba - nadišiel čas na započítanie starých hriechov.Niektoré knihy snov predpovedajú dopravnú nehodu alebo osobné zranenie snílka.Pred nami je veľké nebezpečenstvo - taký je prísľub spánku.Podrobnejšie interpretácie môžu ponúknuť známe knihy snov.

Miller's Dream Book

 • Šité vo sne - hora čakala na prahu.Vaše srdce môže byť zlomené, kniha snov predpovedá duševné utrpenie.
 • Videli sme ihlu so závitom so závitom - taký sen je predzvesťou skutočnosti, že obavy z vašich susedov si vyžiadajú celý čas, a nezostanú ani minútu odpočinku.
 • Ak ho stratíte, budete sa báť zbytočne.
 • Našiel ihlu - medzi kamarátmi sa stanete uznávanou autoritou.
 • Broke - snílek je ohrozený chudobou a osamelým životom.

Kniha snov Malého Velesova

Interpretácia spánku, v ktorej sa ihla snívala, v dvoch.Vidieť ju znamená nebezpečenstvo, zrada priateľov, klebety.Ak chcete kúpiť - k prekvapeniu, darček, uzavrieť mier s warring.

​​

Videl som šitie - na zdravie a dobrý život.Videl som chorého - na uzdravenie.Vyhľadajte zbytočne stratu času na ihlu.Ak je bodnutie - očakávať problémy.

Ezoterická kniha snov

Varuje pred nebezpečenstvom, ktorému je možné sa vyhnúť vďaka prefíkanosti a schopnosti predvídať budúce udalosti.Táto kniha snov sľubuje zradu milovanej osoby, ak ste podľa spiknutia sna zhromaždili rozptýlené ihly.

Videnie, ako sa ihla prehltne, predstavuje hrozbu srdcových chorôb.Je možný infarkt.Rozptýlili ich - urazili vašich blízkych.Staj niekoho vo sne - prineste radosť ostatným.

Dream Book of Stuart Robinson

Táto kniha snov dáva dôraz na kvalitu ihly.Ako predmet pre domácnosť, prospešný alebo súčasťou všetkých druhov rituálov čarodejníctva.Ak ste snívali o tom, že ihla spadne do hromady handier, neočakávané prekážky skomplikujú cestu k dosiahnutiu cieľa.

Vidieť človeka, ktorý posypal ihly na ceste a snažil sa ich zhromaždiť, je varovaním pred kolegami, ktorí sa vás snažia „posadiť“.Mali by ste preukázať viac horlivosti v práci a nedôverovať kolegom.

Interpretácia snu Nostradamusa

 • Vidieť krv na ihle je varovaním pred údermi zozadu od príbuzných.
 • Snívalo sa s dlhým vláknom - diktatúre v krajine, v ktorej sa uskutočnil vojenský prevrat.Vláda tyrana bude dlhá, ale vďaka tomu získa úctu od ľudí.
 • Podľa scenára spánku boli ihly rozptýlené vo veľkom počte - pomluva, klebety, intríg sa v spoločnosti stanú normou a budú vhodným nástrojom na odstránenie nepríjemných ľudí.
 • Keby sa vo sne objavilo monštrum s ihlami vytekajúcimi z vlny -pre ľudstvo sa objaví nový nepriateľ.Nebude možné odlíšiť to od pozemšťanov.Konfrontácia stvorenia nebude jednoduchá.
 • Jogín, ktorý do seba strčil ihly, je predzvesťou mesiáša, ktorý dobrovoľne súhlasil s osudom mučeníka za spásu celého ľudstva.
 • Získať ihlu zo srdca niekoho iného je odkazom na prielom vo vede vďaka novému objavu.
 • Ak ihly padli z oblohy v podobe dažďa, na planétu čakajú ďalšie kataklyzmy a prírodné katastrofy.

Dream Interpreter Maya

Bol to sen, ktorý si dal do niti ihlu, alebo to urobil niekto iný - v blízkej budúcnosti sa uskutoční osudové stretnutie s veľmi zaujímavým stretnutím.človekom.

Sníval som o zlomenej ihle - hrozba choroby.Mali by ste okamžite venovať pozornosť svojmu zdraviu.

Kniha domácich snov

Vidieť seba ako krajčírku je varovaním pred podvádzaním milovanej osoby.Ihla mala dlhú niť - bude musieť robiť veci iných ľudí na úkor ich vlastnej.Hľadajte ju - budete sa báť zbytočne.Táto položka sa stala náhodným nálezom - pre nových skutočných priateľov.Rozbiť ihlu je chudoba a osamelá existencia.

Tlmočenie snov Hasse

Ak ste snívali o tom, že ste omylom našli ihlu, boli by ste zatiahnutí do hádky.V snoch ju videli vo forme daru - náznak hroziaceho odlúčenia od priateľa.

Výklad snu o Tsvetkove

Interpretuje taký sen ako nadchádzajúce početné problémy.

Dreamwalker zo Smirnova

Podľa sprisahania snu ste pichli - čoskoro budete zamilovaní.Opačný význam je pred naminebezpečenstvo vyplývajúce zo známych, ktoré sa vás snažia „pichnúť“.Ak chcete vidieť veľa ihiel, nezasahujte do svojho srdca.