Prečo ste snívali o kohúte - tlmočíme v rôznych knihách snov

Intelektuálne schopnosti hydiny sú výrazne podceňované.Ukazuje sa, že vedia, ako sa cítiť, majú dobrú pamäť, svoj vlastný komunikačný jazyk a sú mimoriadne vyberaví na rozmnožovanie potomkov.To, čo kohút sníva, poznáme v slávnych knihách snov.

Žiť ako kohút vo veľkom kurníku

Táto hydina sa vyznačuje odvahou, nadradenosťou, veselosťou, aktivitou, dobrým hlasom a zvláštnym charakterom.Milujú slávu a popularitu.

V kresťanstve zosobňuje ostražitosť a používa sa ako vetroň, predstieranie a ochrana pred zlými duchmi.Tým, že mu vrstvy umožnili zdieľať jedlo, znamená to liberálnosť.V spojení s apoštolom Petrom, čo znamená ľudskú slabosť a pokánie.

V budhizme je čierny vták predzvesťou vojny, konfrontácie života a smrti.Podľa Feng Shui je to veľmi priaznivý symbol šťastia a veľkého bohatstva.Pre snívateľov, ktorých podnikanie súvisí s poistením, nehnuteľnosťami, priemyslom a energiou, môže byť toto označenie predzvesťou maximálneho zisku.

Vyznanie a sláva prídu tým, ktorí spia, keď uvideli lietať jasne červeného vtáka.Ak ste kreatívnypovolania a snívanie o tom, že sú žiadané a populárne, táto vízia sľubuje veľké zmeny na vašej ceste.

V prípade párov má oko kohútika ochrannú funkciu vo sne, čo naznačuje zásah do rodinnej idyly tretej strany.Kohout v tejto funkcii sa stáva prvkom manželskej vernosti a oddanosti.

Pokiaľ ide o kurča, kohút je mentorom

.

Táto hydina vo sne prichádza pre ženy, aby potvrdila svoju krásu.To znamená, že snílek je veľmi úspešný s opačným pohlavím.Nebude pre ňu ťažké očariť a zviesť aj tých najnáročnejších znalcov ženských kúziel.

Vydatá žena sa obávala kurčaťa - v skutočnom živote by musela rozbiť potenciálnu neveru: odraziť oponenta, ktorý zasahuje do vášho šťastia ženy.

Podnikateľka v predvečer dôležitých rokovaní uvidí vo svojej kancelárii kohúta - v skutočnosti bude schopná podrobiť partnerov svojou profesionalitou a znalosťou všetkých nuancií spoločného podnikania.Úspešná, sľubná transakcia prinesie dobrý zisk a upevní autoritu v prostredí.

Dobrý kohút bude spievať v každom kurníku

Pre mužov je tento hrdý a charakteristický vták priaznivým znakom, ktorý sľubuje objav veľkých príležitostí za prítomnosti jasne stanovených životných cieľov.Tento symbol charakterizuje snílka ako vysoko organizovanú povahu, ktorá vie, čo chce, hľadá spôsoby, ako realizovať svoj plán.

Mladý muž sníval o kohúte, ktorý dupal kurča - to nie je prekvapujúce,ak je romantický a zamilovaný.Takže snílek nemá životné pocity, inšpiráciu, vášeň.Takáto vízia sa často stáva predzvesťou vážneho vzťahu a bezprostrednej svadby.

Prenasledovanie hydiny okolo záhrady a konečný výlov - v skutočnosti získajte dlho očakávanú povýšenie, vysoko platenú prácu, autoritu a úctu od kolegov a príbuzných.

Kohút, ktorý vás kráča vo sne, hovorí o vašej nekompetentnosti a dezorganizácii v skutočnosti.Je dobré začať si zaznamenávať všetky dôležité veci a čas ich konania.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Kohout je symbolom mužského princípu.Zosobňuje vernosť a stálosť, to však neznamená, že bude obmedzený na jedného partnera.Pre snílek to znamená, že má okruh fanúšikov, ktorí mu dôverujú a zbožňujú ho, za jeho záštitu a starostlivosť.Toto charakterizuje spáča ako domýšľajúcej a vplyvnej osoby, ktorá ľahko hľadá láskavosť žien.Ale je celkom selektívny a vyberavý na krásy, ktoré musia spĺňať vysoké požiadavky krásy a schopnosť mu dať potešenie.

Z domáceho vtáka ráno vykríkol - banálna zvedavosť vás môže donútiť k vlastizrade.Okamžite sa budete cítiť bez rodinných väzieb a povinností.Túto vášeň nebude ľahké zdôvodniť pred svojím manželom, preto sa pokúste zastaviť včas prchavú aféru, aby ste nestratili overené, úprimné a vrelé vzťahy po celé roky.

​​

Gustov Miller

Tlmočník zosobňuje tohto vtáka bohatstvom, šťastím a slávou.Ak snívateľ sníval o kohútovi, v skutočnosti sa vydá na cestu výnimočného šťastia a rastu pohody.Môže to však nepriaznivo ovplyvniť vašu postavu, vďaka čomu vás bude predstavovať a príliš hrdý narcis.

Mali sme kohútový boj - v skutočnosti musíte brániť svoje záujmy pred konkurentmi alebo zlomyseľnými kritikmi.Je potrebné starostlivo sa pripraviť a získať silu, konfrontácia sľubuje, že bude dlhá a tvrdá.Medzi najbližšími kruhmi sa dajú očakávať aj hádky a rivalita.Snažte sa nepodľahnúť provokácii a byť vyššia ako závisť a zrada zradcov.

Pre tých, ktorí sa chcú oženiť, je dobrým znamením počuť v ich spánku spanie penisu.Je to predzvesť šťastného manželstva a silného rodinného života.Nočné spievanie hydiny si vyžaduje ostražitosť.V skutočnosti sa vás snažia uviesť do omylu a podvádzať, aby ste odobrali všetok majetok získaný čestnou prácou.Nedovoľte, aby ste manipulovali a sledovali vedenie šikovných, chamtivých osôb.

Evgeni Tsvetkov

Pekný muž s červeným skalpelom a hlasným spevom sa snaží vyletieť - upadá priaznivý prípad pre tých, ktorí sa usilujú o úspešnú kariéru a zarobia si obrovské bohatstvo.Ste na správnej ceste k úspechu, čím vyšší kohút lietal, tým rýchlejšie dosiahnete svoj cieľ.

Chytenie penisu vo sne - poskytnutie jeho rodiny prostriedkom na pohodlnú existenciu.tvojvodcovské vlastnosti, inteligencia, vynaliezavosť a vytrvalosť pomôžu nájsť zlatú baňu, ktorá bude rentabilná po mnoho rokov.

Yuri Longo

Kohút videný vo sne znamená, že ste vstúpili na cestu agresie, vzbury a neústupnosti so všeobecne uznávanými základmi spoločnosti.Vďaka vašim pacifistickým sklonom môžete zmeniť svoje bydlisko, zmeniť svoje občianstvo alebo sa stať vyvrhelcom medzi tými, ktorí vás kedysi milovali a ocenili.

Ak sa chcete stať divákom kohútikov, v skutočnosti sa pokúste zmieriť bojujúce strany v kruhu kolegov alebo priateľov.Dostanete úlohu rozhodcu, osud mnohých ľudí môže závisieť od vašich následných krokov a rozhodnutí.

Vypočutie si spevu vtákov ráno - získavanie zlých správ z diaľky.Táto správa vás môže veľmi šokovať a spôsobiť depresiu.Ak chcete obnoviť svoje emocionálne pozadie bude vyžadovať veľa času a trpezlivosti blízkych.