Prečo ste snívali o krtek: rysy dekódovania podľa kníh snov

Dozvieme sa, prečo mory snívajú - drobní motýle, ktoré uprednostňujú bývanie v skriniach a živia sa biednou organickou hmotou, ktorá sa zachovala vo vlnených, kožušinových a kožených výrobkoch.Larvy mory jedia impozantné diery v kobercoch, ruiny tapisérií.Mora je hrozný škodca, napriek neškodnému vzhľadu.

Nedávno sa objavil dokonca taký mól, ktorý konzumuje polyetylén a výrobky balené do polyetylénu.Móla je jediný motýľ, s ktorým ľudia väčšinou nie sú spokojní, snažia sa zničiť všetkými spôsobmi.Od tlieskania rúk po lietajúci motýľ po chutné a výživné pesticídy, vďaka ktorým je celá rodina alergická.

Okrem mory, ktorá nahlodáva diery v chemických vreckách a chutí novou chuťou s chuťou do jedla.Jedinou vecou, ​​ktorá môže zabiť mol, je čistota, vetranie, nedostatok prachu, voňavé bylinky.Mora vo sne je znakom púšte, vädnutia, chudoby a zlého riadenia.Vidieť můru vo sne znamená, že sa veľmi obávate o súčasnú situáciu, ale v súčasnosti nestačí vaše úsilie o jej prekonanie.

Hlavné významy sna

 • Hlavným významom snov krtka je zničiť.
 • Chytanie mory - k nude, rutinným, nezmyselným monotónnym konaním.V rovnakom čase, keď sa venujete nezmyselnému rybolovu motýľov, zničia vaše skrinky leptavé larvy.
 • Zabiť krtek znamená prisahať, zavrčať a škandál nad maličkosťami a bez skutočného dôvodu.Nie je to tak, že zabíjanie krtek je zlé, faktom je, že vo sne vidíte krtek, ktorý koroduje vzťahy a akýkoľvekhodnoty bez veľkého rozlišovania medzi materiálnymi a morálnymi.
 • Mora v dome je znakom zrady, klamstva, skrytej nenávisti, výpočtu, zrady.
 • Vidíš človeka obklopeného motýľmi motýľmi.Buďte opatrní.Prišiel zničiť vašu rodinu, zničiť váš život.Nevzdávajte sa súcitu - bude žiadať o prístrešie, neverí ani jednému slovu.Odvez ho.
 • Chodíte na pracovisko a vidíte veľa motívov - menia sa zamestnania.Táto práca vám neprináša ani peniaze, ani úspech, ale jednoducho jete svoj život.
 • Mnohé mory, celé oblaky motýľov znamenajú neznesiteľnú atmosféru, v ktorej je nepríjemná a mimoriadne nerentabilná.
 • Hmyz lietajúci okolo je špinavá zvesť, klebety, ktoré o vás môžu šíriť najbližší ľudia.
 • Chytanie mora - bojíte sa uraziť milovaných, ktorí vám škodia.
 • Nerozpustní motýle, ktoré sedia na kobercoch alebo šatách a neodletia, sú parazity a parazity.Je pre nich celkom pohodlné existovať v úplnej bezpečnosti.Odstránenie nebude ľahké.

O čom mory snívajú v knihách snov

 • Millerova kniha snov naznačuje, že mory vo sne ako celku sú nepríjemným problémom.Flying moth - budete musieť stráviť oveľa viac času prípravou potrebných dokumentov, ako ste očakávali.Je možné, že v čase, keď by administratívna administratíva už nebola relevantná.
 • Našli ste si hniezdo motýľov - sklamanie v blízkych, vážne hádky.V skutočnosti, ak vidíte niekoho oblečenie vynaložené mory - zistítezdroj problémov.
 • Otrava mora vo sne - snažíte sa vyrovnať s problémami.Pravdepodobne po krátkom čase zažijete určitú úľavu.Problémy sa však vrátia na pôvodnú úroveň.Musíme sa zbaviť príčin problémov.
 • Freudova kniha snov sľubuje, že ak vo vašom šatníku vo sne sníva jedla šaty milovanej osoby, budete musieť odísť.A pravdepodobne to bude jeho iniciatíva, aj keď je s vami celkom spokojný.Podľa Freudovej knihy snov môže nákup hmyzu odpudzujúceho vo sne dokonca znamenať nechcené tehotenstvo.
 • Podľa Wandererovej vysnívanej knihy je mora znakom svetskej svetlosti, krehkosti a skaze.Z praktického hľadiska to znamená, že veci a zručnosti, ktoré nepoužívate, vaše imaginárne bohatstvo, sa nestanú ničím.Zahoďte nadbytočné množstvo odpadu a zručnosti.V opačnom prípade sa všetko zmení na najroztomilejší vlajúce motýle s prachovými krídlami.
 • Kniha snov pre ženy naznačuje, že mory vo sne sú duchmi nedostatkov, nevyriešených problémov, pochybností, komplexov a ďalších menších nepríjemných momentov, ktoré vás prenasledujú.Dokončiť všetko je dosť ťažké, ale nevyhnutné.Momentálne vo vašom živote vládne stagnácia, nuda, len ju strácate.

Záver

Zoznámenie sa sny vo sne je nepríjemným znakom, ktorý paraziti zožierajú váš život, ktorého zbavenie je nesmierne ťažké.V tomto prípade sú paraziti, ktorí ničia váš život, úspešne maskovaní ako neškodní motýle.Hľadajte škodcov a vyhnajte ich zo svojho života.Budete musieť preukázať bezohľadnosť.Pripravte sa, že v očiach spoločnosti nebudete vyzerať príliš úžasne.Najbližší ľudia vám budú rozumieť a podporovať vás.

Urobte si čas na to, aby ste si doslova vzali sen a nabrali starý odpad z kabinetu.Venujte pozornosť ľuďom, ktorí vám zabránia hádzať veci, ktoré pre nikoho vo vašom živote nebudú nikdy užitočné.Zistite, prečo potrebujete starý šál a sadu dosiek, pre ktoré sú korčule nesprávnej veľkosti, ktoré budú lyžovať na drevených lyžiach bez viazania.Ak ľudia nie sú úplne pripravení premýšľať a chcú šetriť odpadky „čo sa stane, keď sa vám to hodí“ - dajte si pozor na nich a pokúste sa opustiť toto miesto alebo ho zmeniť.

Dokonca aj zlé varovanie je dobrým znamením.Môžete včas reagovať na znamenie a odstrániť problémy.Identifikujte a odstráňte škodcov.Hmyz v skutočnosti nemôže robiť nič iné ako jesť veci a zásoby.Človek, ktorý je pohodlný a parazitický, so skúseným tlakom, môže zmeniť smer.