Prečo ste snívali o mnohých mačkách: o interpretačných prvkoch

Prečo veľa mačiek sníva a ako v niektorých krajinách pochopiť sen s týmito chlpatými, božskými zvieratami.Mačka je symbolom krbu a pohodlia, nezávislých a láskavých, schopných byť nezištná a hravá.Ak mačka niekoho nemá rada, jej pomsta bude sofistikovaná a večná.Mačky neodpúšťajú chyby, ľahostajnosť, zradu, nijako neponáhľajú, aby vykonávali rozkazy, alebo radostne slúžili ako psy.

Mačky môžu byť navyše verné, verné, úprimné.Mačky chránia svojich ľudí a ostatných členov smečky, pripravení na boj, aj za cenu vlastného života.Taktiež lovia, zabíjajú myši, potkany as radosťou zdieľajú svoju korisť - myš z letného domu alebo králika suseda.

Inteligencia týchto malých zvierat je veľmi podceňovaná - človek je zvyčajne pripravený považovať za znak mysle iba priame odovzdanie a prísne dodržiavanie príkazov.Čo nie je cti človeka, ale je celkom pohodlné s mačkami.Nebuďte prekvapení, ak sen nemá jednoznačný výklad.

Hlavné hodnoty

 • Mačky vás sledujú na pätách, pozerajú do očí a obratne sa vyhýbajú dotyku - upozornenie na vážne nebezpečenstvo.
 • Medzi mnohými mačkami a mačiatkami ste spokojní - prišiel ten, kto sa rozhodne prejsť cez cestu, alebo ho jednoducho nerešpektuje.
 • Ginger mačky snívajú o peniazoch.Veľká červená mačka - na výnimočné zdravie.
 • Čierna mačka je uzdravením zo smrteľnej choroby.
 • Zraniteľnosť znamená bielu mačkutvárou v tvár nebezpečenstvu.Biela mačka znamená lojálneho priateľa alebo zosnulého člena rodiny.Strávte večer spomínaním len na to, čo urobili vaši blízki.
 • Šedé korytá, ak sú zhovievavé a sú voči vám usporiadané - neposlušné a zlodeji od prírody.Ukradnú nepriateľom hodnoty a privedú vás.Len pre zábavu.
 • Utopenie mačiatok vo sne je mimoriadne zmiešaný ťah.To znamená, že ste pripravení na krutosť a obeť, najmä na úkor ostatných.V podnikaní získate úspech zaplatením za nedostatok skutočných emocionálnych spojení, priateľstva, rodinných pocitov.Nespúšťajte súhlas s týmito podmienkami, teraz sa vám priateľstvo a láska zdajú neoceniteľným prínosom, ktorý stojí za to obetovať kvôli skutočnému zisku.Deň príde, keď budete pripravení dať všetky podstatné veci, len aby ste sa pokúsili zvrátiť toto rozhodnutie.Získanie materiálneho bohatstva je, žiaľ, omnoho jednoduchšie.
 • Počujete mačky, ale nevidíte ich, choďte za zvukom, pozrite sa, myslíte si, že mačky alebo mačiatka volajú o pomoc.Buďte opatrní, vo vašom prostredí je skúsený manipulátor, ktorý vás prinúti robiť všetko, čo chcete.V takom prípade si budete takmer istí, že je to vaše vlastné rozhodnutie.Drž sa ďalej od charity, sociálnej starostlivosti, výhodných obchodov, pôžičiek a splátok.Pri cestovaní a turistike s priateľmi vopred uveďte všetky finančné údaje.Zistite, kto platí za obed, nesúhlasíte s tým, aby ste priateľke s mnohými deťmi chránili pred súcitom.Budete prekvapení v dôsledku zlyhania vášhoautorita sa iba zvýši.

Prečo veľa mačiek sníva o knihách snov

 • Cigánsky sen o knihe mačiek otvorene nepáči a jednoznačne tvrdí, že je to nepríjemnosť.Beh mačiek - znamená, že niečo ukradli.Sadnite si a umyte sa - uistite sa, že máte v obchode poriadok, pretože niečo nie je v poriadku.Mnoho mačiek - na swaru a na boj.
 • Dreamwalker Wanderer tiež považuje za univerzálne zlo, najmä vyhubovanie čiernych a bielych zvierat.Ale Wanderer radí, že zlo možno odvrátiť hladením mačky vo sne alebo v skutočnom živote.
 • V anglickej knihe snov sa uvádza, že mačka sníva o takých problémoch, ako je ženská sebadôvera.Možno sa váš manžel dokonca odváži skryť svoje úspory pred zákonným manželom, alebo dokonca nechá manžela na fazuli a zapája sa do úspešného podnikania.
 • Sigmund Freud má tendenciu považovať mačky za tajné dekódovanie ľudskej sexuality.Jemnosť mačiek znamená silnú túžbu po sexuálnej intimite.Agresívna mačka znamená tendenciu k určitému druhu sexuálnej agresie.Kúpte si putá z ružovej kožušiny a vtipný dlaň pre zmenu.Nezačínajte čiernou kožou a popruhom.Väčšina ľudí má dosť facky.
 • Vanga si myslí, že mačky vo sne sú znakom toho, že nepriatelia sú blízko a takmer sa pozerajú do okien.

Záver

Poznanie veľkého množstva mačiek vo sne je dobrým znamením, ak sú pre vás dobre pripravené, vydierajú, komunikujú a trú si nohy.alebo zaspať s vami.Vo sne to môže znamenať, že ste získali veľa duchovasistenti, ktorí vám môžu pomôcť z akejkoľvek situácie.Priateľské mačky vám prinesú šťastie, pomôžu vyrovnať sa so zdravotnými problémami a dokážu k vám prilákať ľudí.

Ak sú mačky nepriateľské, nebudete dosť dobrý.Niečo, čo ste urobili zle, by sa malo okamžite opraviť, kým existuje príležitosť.Spánok je varovanie, znamenie.Vo sne nie je predurčenie.Ak dostanete upozornenie, máte dobrú šancu vyhnúť sa problémom.Sen si môžete vziať doslova.

V tomto prípade kúpte veľké balenie mačky a choďte do útulku pre zvieratá.Urobte niečo dobré pre deti vo dvore.Oblečte si maškarné šaty a rozdajte sladkosti alebo si ukážte mydlovú bublinu.Možno si budete pamätať, koho ste urazili a dosiahnuť zmierenie.Hádať sa s mnohými aj najbežnejšími mačkami je veľmi nežiaduce.

Samotná mačka je silným znamením a záleží len na vás, koľko sa s ňou môžete vyrovnať, či ste pripravení budovať vzťahy, rešpektovať nezávislosť iných ľudí a nevyžadovať si podriadenie.Ak sa vám v sebe podarí nájsť dostatok sily, stane sa vaša mačka najlepším a najpozitívnejším znamením.