Prečo ste snívali o mrkve: nuansách dekódovania podľa kníh snov

Často sa snažíme vyriešiť záhadu snu, niekedy dokonca aj v tých prípadoch, keď sme snívali o niečom úplne známom.V tom nie je nič naivné, pretože ani jedna vec nespadá do našej podvedomia tak, ako je to v snoch, všetko má posvätný význam.Ak chcete zistiť, o čom sníva mrkva, budete potrebovať knihu snov a trochu dobrej pamäte, aby ste si spomenuli na ďalšie podrobnosti o sne.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia ostatných podrobností
 3. Interpretácia ďalších podrobností
 4. Freudova snová kniha
 5. Millerova snová kniha
 6. Kniha snov Simeona Prozorova
Všeobecný výklad

Mrkva vo sne je vo všeobecnosti priaznivým symbolom.Sľubuje osobe, ktorá ho sledovala v nočnom videní, závratným úspechom v mnohých ohľadoch a šťastných časoch.Ak dievča videlo sen s touto zeleninou, môže očakávať dôstojného ženícha a pripraviť sa na bezprostrednú svadbu s následným doplnením rodiny.

Ak chlap videl taký sen - mal by sa pripraviť na romantické dobrodružstvo s novým známym a na šťastie chytiť za chvost - v blízkej budúcnosti ho bude sprevádzať.

Rojko s mrkvou, videné rodičom, vedie k zlepšeniu zdravia členov rodiny, nadviazaniu vzťahov s príbuznými a rodinnej pohody.Neočakávaný úspech, ako sneh, dopadne na hlavu sníva a bude ho sprevádzať v akejkoľvek sfére života - od podnikania po kreativitu.

Jedzte mrkvu vo svojom nočnom videní -symbol, ktorý hovorí, že v skutočnosti sa snové myšlienky venujú osobe, ktorá je do neho zamilovaná - ich súcit je vzájomný.Ale ak bola zelenina horká alebo zelená - pocity nie sú vzájomné.

Horné hrany zeleniny znamenajú prijatie dlho očakávaného uznania.Ak mrkva mala pevné pruhy, snívateľ bude musieť urobiť prvý krok na obnovenie strateného vzťahu.

Interpretácia ďalších podrobností

Správne dešifrovanie významu spánku pomôže interpretovať činnosti, ktoré sa vykonali s mrkvou v nočnom videní:

 • Kúpiťtáto zelenina - na náhly, ale podstatný zisk, schopný zvýšiť finančnú situáciu osoby, ktorá videla sen na novú finančnú úroveň.Zisky sa získajú od neznámych vplyvných osôb alebo po víťazstve v lotérii.
 • Výsadba mrkvy v nočnom videní je dobrým znamením, ktoré človeku sľubuje úspešný začiatok významného podnikania, ktorého sa snílek neodvážil začať dlho.Po takomto sne neváhajte implementovať nápady, aby ste nezmeškali víťazný okamih.
 • Sen, v ktorom sa naopak musela mrkva vykopať zo záhradného lôžka, má rovnako dobrý výklad: čoskoro sa snílek bude môcť tešiť z ovocia svojej práce, zbierať ich.Je čas na zaslúžené odmeny.
 • Vidieť mrkvu v nočnom videní a zbierať ju v akomkoľvek obale je znamenie, ktoré sľubuje získať značnú sumu peňazí.Možno budete môcť nájsť drahý predmet alebo dokončiť podnikanie.
 • Jedzte zeleninunasekané krúžkami - pre ziskového známeho.
 • Obsluhovať svojich hostí na stole je nebezpečné, ale lákavé dobrodružstvo.
 • Strúhaná mrkva, ktorá sa vo sne považuje za jedlo, predstavuje rodinnú hostinu.

Interpretácia ďalších podrobností

Ak ste videli nočnú mrkvovú posteľ, znamená to niekoho z najbližšíchprostredie je veľmi žiarlivé na snílka.Ak sa zelenina zberá z postelí, ale stále sa nachádzajú na zemi, vyzýva osobu, ktorá ho videla, aby premýšľala o svojej povesti medzi pracovnými kolektívmi.

Tenké a pomalé koreňové plodiny, napodiv, symbolizujú v skutočnosti dobrého človeka, ktorý je zamilovaný do snílka.Veľká, zahustená mrkva predstavuje romantický výlet s partnerom.

Ďalším spôsobom, ako interpretovať sny, je stav, v ktorom bola mrkva videná.

 • Špinavé koreňové plodiny snívajú o veľkom množstve peňazí;
 • Rotten - k radosti a radosti;

Ak spiaci človek sleduje králičieho jedla mrkvy, mal by od vplyvnej osoby očakávať dôležité oznámenie.Mrkva uložená v suteréne predstavuje večierok.

Ak sa mrkva vo vašom sne nachádzala na stole, takýto symbol naznačuje obavy príbuzných.Koreňová plodina, ktorá spadla na zem, sľubuje návštevu vzdialených príbuzných.

​​

Mrkva uložená v chladničke, ktorá je vo sne, predpovedá prejavy žiarlivosti.A koreňové plodiny ležiace v skriniach sú cesta alebo služobná cesta.

Dream of Freud

Podľapodľa interpretácie knihy snov, ktorú vyvinul slávny psychoanalytik, je mrkva jedným z očividných falických symbolov.Slávny lekár najčastejšie spájal tento symbol s potlačením túžob, emócií.

Muž, ktorý si starostlivo vyberie mrkvu vo svojom sne, je v skutočnom živote vyberavý pri výbere sexuálnych partnerov a tiež dáva svojmu dieťaťu nespravodlivo vysokú hodnotu.

Ak žena, ktorá si vo sne vyberie mrkvu, prebýva vo väčšej verzii, znamená to, že v skutočnosti sa často zapája do sebavedomia.

Nákup mrkvy podľa tejto knihy snov hovorí o obavách o intímny život.Ak mal človek v nočnom videní šancu túto zeleninu trieť, v reálnom živote potláča jeho temperament.Žena, ktorá v skutočnosti taký sen pozorovala, opovrhuje mužmi a má s nimi negatívny postoj k sexu.

Miller Dream Book

Mrkva videná vo sne je priaznivým symbolom, ktorý vedie k prosperite života a lepšiemu zdraviu.Žena, ktorá videla sen s touto koreňovou zeleninou, môže očakávať skoré, ale úspešné manželstvo.Porodí niekoľko detí, ktorým bude závidieť vzdelanie a schopnosť života.

Výklad snov Simeona Prozorova

Mrkva atraktívneho, chutného vzhľadu (svetlý, zrelý, čerstvý) sľubujú jasný životný prúžok.Skladovanie - na rodinné bohatstvo, pohodlie doma.