Prečo ste snívali o posteliach - vlastnosti interpretácie podľa kníh snov

Dokonca aj obyčajná vyťažená zem môže priniesť svoj sen symbolický význam.Existuje veľa odpovedí na otázku, prečo posteľ sníva, a správna interpretácia závisí od toho, čo na nej vyrástlo a od čoho sníl urobil vo sne.Po oživení týchto detailov spánku v pamäti si môžete bezpečne otvoriť knihu snov a zistiť, čo sa osudu pripravil pre osobu, ktorá videla toto nočné videnie.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Interpretácia aktivít snívateľa
 3. Ďalšie informácie o tlmočení
 4. Miller's Dream Book
 5. Wangiho Dream Book
 6. ) Výklad snu spoločnosti Loff's Dream
Všeobecný výklad

Správny výklad môže závisieť od nasledujúcich faktorov:

 • Baký stav boli vidieť postele
 • Čo s nimi robil snílek - kopal, vyhĺbil alebo uvoľnil
 • Kto vykonával akcie - snílek alebo iná osoba
 • Aký bol stav záhrady ako celku

Tlmočenie podľa dňak snom snílka

Boh, ktorý sníval z ničoho nič, sa predpovedá tomu, kto vo sne naplnil postele.Ale aby ste to našli a plne sa ich zmocnili, budete musieť vyvinúť určité úsilie.Osoba, ktorá vidí takýto sen, by mala prejaviť trpezlivosť a horlivosť, čo bude pre neho užitočné v dlhodobom boji za nezávislosť.

Osamelá žena, ktorá vo sne zalieva kvetinové záhony z kanvy alebo hadice, môže očakávať šťastné manželstvo.Budúcej rodine doplní niekoľko detí, nebude sa cítiť smútok a nepotrebuje, nebude si užívať bohatstvo, lásku avzájomné porozumenie.

Ak v sne snívateľ pozoruje veľkú parcelu s uvoľnenými posteľami, - odraz skutočnosti, že v skutočnosti sa oddáva spomienkam na staré časy.Táto interpretácia je platná, len ak spiaci človek nerobí nič a hrá úlohu pasívneho pozorovateľa.Ak človek vo sne ťažko pracuje vo veľkej záhrade, bude mať v reálnom živote ľahké, ale zaslúžené neočakávané obohatenie.

Sen, v ktorom je mŕtve voda z postelí dobrým znamením, ktoré svedčí o nevyhnutnom úspechu plánu snívateľa.Sponzori blízkeho zosnulého ho označujú správnym smerom a varujú pred chybami.

Museli ste kopať postele vo sne?Toto nočné videnie je symbolom priaznivého obdobia pre nové začiatky.Môžete bezpečne prevziať akýkoľvek podnik - všetko sa ukáže najúspešnejším spôsobom.Dobrý vzťah sa netýka iba sféry financií - v tomto období budú úspešné aj romantické vzťahy.

Ďalšie informácie o výklade

Výsadba záhrady, zlyhanie plodín, neúrodná pôda a prázdne postele videné vo sne sú zlým znamením, ktoré v živote vykresľuje čiernu líniu.Pre nové záležitosti teraz nie je najlepšie obdobie.Ak sú prázdne postele oplodnené, napojené a vysiate, - teraz v budúcnosti čaká snílek veľký.

Ak skúsený záhradník vidí taký sen, a to ešte na jar, sen nemá posvätný symbolický význam - je to iba odraz pripravenosti na novézáhradné práce.

Ak vo sne bolo možné vidieť nielen postele, ale aj ich zasiať, teraz najvýhodnejšie obdobie trvá na začatie nového podnikania.Je lepšie začať budovať firmu alebo písať knihu hneď teraz - ďalšie podobné obdobie sa čoskoro nezačne.

Na muža, ktorý vo sne mal možnosť vidieť záhradu s posteľami, sa očakáva pokrok a zlepšenie vo všetkých oblastiach života.Aby však získal zaslúžené výhody, bude musieť vynaložiť veľké úsilie a zložiť niekoľko testov.

Význam spánku, v závislosti od toho, o čom sníva:

 • Ak má dievča šancu vysnieť si posteľ vo sne, v reálnom živote dostane zaslúženú pochvalu za svoju činnosť.Zralá zelenina na záhrade, videná vo svojom sne, predstavuje prostredie verných priateľov.
 • Mladý muž sa bude musieť pripraviť na nepríjemné vysvetlenia s príbuznými, ak sa mu vo sne stane, že vytratí burinu.Zralá zelenina v posteliach mu dodáva úspech v škole alebo v práci.
 • Ak žena letí vo sne, v skutočnosti bude schopná prekonať všetky problémy a vyrovnať sa s akýmikoľvek ťažkosťami, hmotnými aj osobnými.Zrelé zeleniny rastúce v záhrade predpovedajú jej ťažkosti v domácnosti.
 • Človek, ktorý mal možnosť vysnívať zem vo sne, by si mal pamätať na svoju rodinu, pretože venuje príliš veľa času službe.Zrelá zelenina v jeho prípade symbolizuje príjem veľkej sumy peňazí.

Miller Dream Book

Hmotné zabezpečeniea nezávislosť čaká žena, ktorá prekonala nešťastie a problémy, ak snívala o tom, ako burína.

Dobrým znamením je husto osiata záhrada s bohatou zrelou plodinou.Ak je pôda záhrady neúrodná, kamenitá a suchá - v živote by ste mali očakávať ťažkosti, neúspechy a nepokoje.

Podľa tejto knihy snov predstavuje posteľ, ktorá sa nachádza vo sne, prosperitu a prosperitu v podnikateľskej a finančnej oblasti, ak je čerstvo vyťažená.

Rojko, ktorý sa počas spánku zašpiní počas spánku, môže ochorieť alebo sa dostať do nepríjemnej situácie.Stojí za to piť vitamíny, nezostávajte dlho v prievane a teplejšie šaty.

Dreamwright z Wangi

Úrodná pôda videná v nočnom videní sľubuje život bez potreby, v hojnosti.Chudobná a holá pôda naopak varuje pred odpadom, pretože materiálny stav sa môže zhoršiť.

Vykopávanie nového pozemku - vyhliadky a úspech v nových projektoch, rýchla cesta.

Vysušená a popraskaná krajina sľubuje zlé správy, otrasy a problémy.

Výklad sny Loffa

Pôda symbolizuje zdroj zdravia a života.Preto interpretácia spánku závisí od jeho stavu.Úrodná, oplodnená a dobre udržiavaná krajina sníva o zdraví snívateľa, priateľskej a silnej rodine, úspechu a prosperite.Chudobná časť predstavuje opak predchádzajúcej interpretácie.