Prečo ste snívali o semenách - nuansách interpretácie v rôznych knihách snov

Slnečnicové semená sú obľúbenou pochúťkou detí, najmä v južných oblastiach.V skutočnosti každý má rád semená, ale klikanie na ľudí v dospelých sa považuje za neslušné.V tomto prípade sa predávajú lúpané semená, ktoré sa nemusia lúpať a pľuvať.

Výhody slnečnicových semien sú obrovské, bohaté na vitamíny, liečivé oleje a vlákninu.Existujú samozrejme kontraindikácie.Sú to choroby pečene, žlčníka, gastrointestinálneho traktu.Kliknutie na semená je tradičným znakom riešenia jednoduchých problémov.Aby ste pochopili, prečo semená snívajú, nezabudnite, ako ľahko a s radosťou ste klikli na plody slnečnice.

Rovnakou cestou si poradíte s každou úlohou - ľahko, hravo, s veľkým potešením a určite vynikajúcou odmenou.Slnečnicové semená znamenajú ľahké peniaze a veľa príjemnej zábavy.

Veľká taška s dobre uvarenou pochúťkou - pre pohodu v rodine, doma, s dobrým rodičovstvom, pokojom.

Druhým hlavným bodom, o ktorom sa semená snívajú, je to, že hra sa ľahko otvárala a príliš jednoduchá.Inými slovami, nie ste zapojení do vlastného podnikania a nehráte sa na svojej úrovni.Ofenzívna hodnota, ale nanešťastie nie menej bežná ako prvá, víťazná a šťastná.Váš emocionálny postoj je dôležitý.Ak sa cítite urazení, trápne - význam spánku je skôr negatívny

Základné hodnoty

 • Existuje veľa semien, ktoré by sa hrýzli, ale nekončiaľahký zisk, dobré peniaze, pozitívne zmeny.Najpriaznivejšie hodnoty - pre profesionálov zamestnaných v obchode, ľudív oblasti predaja a nákupu, logistiky, reklamy.
 • Slnečnica plná semien - pre čo najlepší zápas, prosperujúci a pokojný život vo vzájomnej láske a rešpekte.
 • Počítajte zrná - ste príliš presní a pedantickí.Vaša svedomitosť a nejaká skopidomstva vám ubližujú v očiach priateľov.Vyňal čas a peniaze na spoločnú zábavu.
 • Šupka - prázdne spomienky, márne domáce práce, nezmyselná márnosť, hlúpe a smiešne klebety.
 • Zametajte stopy po šúpaní.
 • Vypľutie plev - stratiť zo zreteľa dôležité detaily, umožniť nedbanlivosť.Za straty, za ktoré budete vy sami vinu.Je potrebné zamerať a brať prácu a transakcie vážne, najmä papierovanie.
 • Súčasne žuvanie a pľuvanie - klábosenie, prázdne klebety.
 • Na rozptýlenie, rozdanie v hŕstkach - výmena za nič.Zamerajte sa na skutočne dôležité úlohy.
 • Vrecko so semenami je rovnaké ako milión v malých nominálnych hodnotách.Dostanete slušnú platbu a uznanie.
 • Pri chorobách semená znamenajú vždy rýchle a ľahké uzdravenie zdravia.
 • Hnilé, rozmaznané a horké nádeje.Možné zdravotné problémy, venujte pozornosť pečene.Akékoľvek rozmaznané jedlo vo sne signalizuje zdravotné problémy a trávenie.Ak raz vidíte sen - problémy sú menšie.Často sa opakujúci spánok s rozmaznanými jedlami - choďte k lekárovi a nechajte sa vyšetriť.
 • Okrem slnečnicových semien, vSemená tekvice alebo melónu sú v niektorých regiónoch obľúbené.Vrecko z bielych semien znamená rešpekt, významnú zásluhu.
 • Ak klíčia semená - na príjemné a zaujímavé prekvapenia.Možno sa dostanete na zaujímavé turné.
 • Semená, ktoré sú predbežne rafinované, kozinaki, najmä v mede - usilujete sa zo života vziať to najlepšie a najužitočnejšie, nestrácajte čas prázdnymi rozhovormi.Život bude bohatý, sladký a vzrušujúci.

Čo znamenajú slnečnicové semená

 • Millerova kniha snov radí venovať pozornosť vzhľadu liečiva.Hladké, veľké semená vo sne - pre prosperitu a zisk.Malé a rozmaznané semená - na tvrdenie, plytvanie, veľa malých problémov.Klíčiace semená - pre darčeky a príjemné prekvapenia.
 • Freudova kniha snov uvádza, že sen znamená veľa nedôležité vzťahy, nie vždy skutočné, možno fiktívne.
 • Kniha snov Wangiho nás uisťuje, že je to dobré a pozitívne znamenie.Naklíčené semená znamenajú pomoc príbuzných.Naklíčené semená môžu byť tiež mnohými konfliktmi, ktoré sa prejavili.Ak vtáky prilepili semená - na náklady.
 • Ženská kniha snov hovorí, že čierne semená znamenajú prázdne obavy, zbytočné vzťahy.Ak sa semená vylievajú z nejakého predmetu - to znamená rozlúčenie so strachami, neurosises, začalo nové štádium života, revízia hodnôt a životných pokynov.
 • Biele tekvicové semienka podľa ženského denníka znamenajú mier a prosperitu, už nič nepotrebujete.Semená melónu znamenajú vážne podnikaniezámery.
 • Výroba remesiel zo semien - strata času, hádky s blízkymi.

Záver

Vidieť semená vo sne je znakom nadšenej povahy.Všetko dostanete bez problémov a bez najmenších problémov.Platí to rovnako pre dobré aj prázdne zamestnania.Vezmite si prácu - práca sa háda, začnite chatovať a riešiť veci - aj na dlhú dobu.Jediné, čo vám chýba, je kompetentná sebakontrola a sebavedomie.

Nepočúvajte chatovanie iných ľudí, nie všetci vám prajú veľa práce.Mnohí jednoducho hovoria bez konkrétneho účelu, len aby niečo povedali a venovali čas.zmeňte príliš chatrných zamestnancov a opustite falošných priateľov.

Vidieť semená vo sne je vynikajúcim znakom, ktorý sľubuje dobré životné podmienky, za predpokladu, že dokážete získať kontrolu nad svojimi činnosťami.Pokiaľ ide o triviálne záležitosti, môžete si najať špeciálnych zamestnancov a nestratiť čas počítaním a presúvaním.Zapojte sa do veľkého podnikania, vykonávajte všeobecnú kontrolu, choďte na vysokú úroveň a nepochybujte o svojej sile.Budete uspieť.