Prečo ste snívali o tlačidlách - možnosti interpretácie kníh snov

Tlačidlo je malá, nenápadná a nevýznamná položka.Vždy ju možno vymeniť.Tento malý predmet, ktorý sa objavuje vo sne, však nadobúda hlboký symbolický význam, ktorého správny výklad môže veľa povedať o osude snívateľa.Ak chcete zistiť, o čom snívajú tlačidlá, pomôže knihe snov a detailom nočného videnia zachovaných v pamäti.

Obsah
 1. Všeobecná interpretácia
 2. Tlmočenie vo vzhľade
 3. Interpretácia akcií
 4. Miller's Dream Book
 5. Ezoterická kniha snov
 6. ) Kniha snov Simeona Prozorova

Všeobecný výklad

Ak dievča sníva o gombíku visiacom na nite, mala by si spoločnosť starostlivo zvoliťkoho chce odpočívať.Pochybní ľudia sa môžu pokúšať používať svoje telo, kým je opitá.

Gombík odtrhnutý kusom látky hovorí o extrémnych obavách snívačky o zdravie jeho blízkych ľudí, detí a príbuzných.Oblečenie s viacfarebnými gombíkmi nerovnakej veľkosti je sen pre neopodstatnené očakávania, starosti a problémy.

Ak sa tlačidlo, ktoré sa objavilo v nočnom videní, pokazilo, nie je to dobré znamenie: sprostredkováva snílkom vzhľad prekážok na ceste k stanovenému cieľu.Sen, v ktorom spiaci človek komunikoval s milencom (milencami), a v tom okamihu sa rozbije tlačidlo, vyvoláva také zvraty osudu, ktoré otestujú pocity partnerov.

Sen, v ktoromMal som možnosť sa s niekým porozprávať a v tom okamihu sa rozbije tlačidlo pri hovorcovi, čo spôsobuje ťažkosti pri rokovaniach, uzavretí transakcie, podpise zmluvy alebo dohody.

Sen, v ktorom spiaci človek dostane gombík ako darček, ho varuje: mali by ste sa vyhnúť trápnym momentom, starostlivo monitorovať svoje správanie, inak to nemusí byť najpríjemnejší okamih, ktorý by vás začervenal.

Interpretácia vzhľadu

Gombík, ktorý sa objavuje v nočnom videní, môže získať rôzne symbolické významy v závislosti od farby, v akej je,a aké ďalšie vonkajšie znaky mala.

 • Strieborné gombíky vo sne - symbol, ktorý povzbudzuje snívateľa, aby venoval viac času podnikaniu a lepšie sledoval jeho vzhľad.
 • Ak išlo o zlato, očakáva sa lukratívna a atraktívna dohoda alebo vstup do krátkodobého, hoci úspešného manželstva.
 • Biele gombíky zobrazujú stretnutie s dobrým človekom s čistými úmyslami.
 • Ak sa spony spánok vyznačovali svojou mimoriadnou krásou, je to znak, ktorý poskytuje užitočné a perspektívne zoznámenie sa s vplyvnými ľuďmi.
 • Viacfarebné gombíky snívajú o mnohých drobných skutkoch, o rozruchu.
 • Dievča má jasné a lesklé gombíky vo sne, ktoré prinesú novú lásku, a pre mladého muža - postup na kariérny rebrík.
 • Vyblednuté, staré a nezodpovedané gombíky snívajú o sklamaní, ktorému sa dá vyhnúť veľkým úsilím.

Interpretácia akcií

Ak dievča sníva o tom, ako šíri gombíky, je to pozitívna znamienka, ktorá prináša novú vzájomnú súcit, lásku.Nemenej dobré znamenie, že taký sen je pre človeka.Sen so šitím na zipsy mu sľubuje nové, vyššie postavenie.Ak mladý sen videl taký sen, teraz je ten pravý čas začať vojenskú kariéru.

Ak bolo v nočnom videní šitých veľa tlačidiel, je to dobré znamenie, ktoré naznačuje rýchle riešenie nahromadených drobných problémov, nielen problémov.Rozsah a počet ťažkostí pri riešení problémov je priamo úmerný počtu a veľkosti tlačidiel zošitých vo sne.

Sen, v ktorom snívateľ náhodou zapínal gombíky na sebe, keď spočítal ich počet, predstavoval ziskovú dohodu, po ktorej budete musieť spočítať veľa veľkých účtov získaných čistým ziskom.

Hrabanie hrsť gombíkov do dlane a pozeranie sa na ne je symbolom toho, že sa snívačka sústreďuje na svoju osobu.Sen, v ktorom sa objavilo veľmi veľké tlačidlo, varuje spiaceho človeka pred začiatkom vážnych životných zmien spojených so značným množstvom peňazí.

Nočné videnie, v ktorom snílek šije gombíky na šatách inej osoby alebo ich upevňuje na niekoho iného, ​​hovorí o silnej pripútanosti, ktorú snívateľ v skutočnosti prežíva k tejto osobe.

Ak rojko naopak odlomí spojovacie prostriedky alebo ich rozopne,taký sen naznačuje jeho negatívny postoj k tejto osobe v reálnom živote.

Miller Dream Book

Podľa výkladu sna, ktorý táto snová kniha prináša, sú tlačidlá lesklé a svetlé, ak sú šité na uniformách., tieň ženy, ktorá videla taký sen, úprimná náklonnosť bohatého a mocného, ​​príťažlivého muža.

Keby mladý muž videl taký sen, možno by jeho kariéra súvisela s povýšením vo vojenskej službe.V tomto smere sa dobre ukáže a uspeje.

Malé ľanové gombíky naznačujú neopodstatnené nádeje, drobné činy, márnosť, zlé zdravie.Ak vo sne náhodou prídete o gombík a tým sa poškodíte, mali by ste sa pripraviť na straty a straty v reálnom živote.

Ezoterická kniha snov

Táto kniha snov interpretuje sen, v ktorom ste museli vidieť gombíky ako symbol vzťahu spiaceho človeka k práci a práci v skutočnom živote.Ak snílek v nočnom videní šil gombíky - v skutočnosti príde s horou malých, nie dôležitých záležitostí.Ak človek odtrhol alebo roztrhol gombíky vo sne - v skutočnosti odstúpi od záležitostí, ktoré sa zdajú zanedbateľné, ale ich splnenie je dôležité.

Dream book of Simeon Prozorov

Roztrhané gombíky sľubujú malé, ale nepríjemné problémy.Naopak, pri šití takého upevňovacieho prvku sa jedná o sny o riešení zložitých situácií.Kúpte si gombík - obklopte ho vplyvný charakter.