Prečo ste snívali o výške - nuansách dekódovania podľa kníh snov

Strach z výšok je jednou z ľudských fóbií, ktorú nie je ľahké prekonať slabú povahu.Aké sny o výške sa učíme v dôveryhodných knihách snov.

Všeobecný výklad

Výška v snoch naznačuje veľkolepé plány a ambície spáča.Môže to odrážať ťažkú ​​povahu spiaceho človeka, jeho túžbu po dobrodružstve, nové úspechy, prekonanie jeho vlastných obáv, lenivosť, pesimizmus.Takíto ľudia sa vždy snažia posúvať hranice svojho bytia a hľadajú nové príležitosti a cesty rozvoja.

Byť na vrchole mrakodrapu, ktorý znamená rýchly pokrok v kariérnom rebríčku, získanie slobody a finančnej nezávislosti od bývalého zamestnávateľa, otvára nový zdroj veľkých ziskov, ktorý si nevyžaduje veľa namáhavej práce a času.,

V prípade mladého človeka takýto graf naznačuje prejav veľkej pozornosti zo strany štatútu a vplyvného človeka.Budete môcť rýchlo a ľahko získať jeho lásku a dôveru.Jeho plytvanie a veľkorysosť voči vám bude znamením prejavu hlbokých pocitov a túžob.Inými slovami, dobré obdobie pre Popolušku, ktorá hľadá svojho princa.Neváhajte a zavolajte osobe, ktorá sa nedostane z hlavy a obáva sa vášho srdca - je to vzájomné.

Lezenie na vodárenskú vežu a odhaľovanie schodov - na dlhú dobu atvrdo pracujte na budúcich zvýšeniach a vysokých mzdách.Ale v najneočakávanejšom okamihu budete mať pocit, že sa niekto snaží opraviť vaše prekážky.Možno bude závisieť závist a pokrytectvo kolegov pri znižovaní tempa kariérneho rastu.Osobná vytrvalosť, usilovnosť a ľahostajnosť k názorom a konaniam druhých vám pomôžu zbaviť sa negatívnych dôsledkov.

Po horolezectve zafarbené hrdzavými tyčami - v skutočnosti sa vyhnite hlučným večierkom a zábavným hostinám s tými, ktorých považujete za svojich konkurentov.Môžu ľahko poškodiť vašu povesť a zničiť vašu autoritu špinavými klebetami a fámami.

Lezenie na vysoký strom bez toho, aby ste videli jedinú vetvu, sa stretne s neprekonateľnými životnými ťažkosťami, ktoré bude potrebné vyriešiť nezávisle.Nepočítajte s pomocou a podporou blízkych počas tohto obdobia.Môžu byť blízko iba v tom okamihu, keď budete sedieť na vavrínoch svojho vlastného úspechu.

Sledujte, ako sa obrovský ľadovec, na ktorý ste šplhali skôr, ako sa zrútil - sklamal z vlastných ideálov.Na jednej strane vám to dá dôvod na trochu zabudnutia, na prehodnotenie životných hodnôt, postojov.Na druhej strane však bude pre vás dobrá príležitosť urobiť niečo nové a sľubnejšie.Prípad, keď staré ciele, úlohy, problémy budú minulosťou.A to, čo beriete pokojne, vás už nebude ovládať.

Dievča sa bojí kontemplovať krásy v pozorovacej oblasti - umelo vytvárať prekážkycesta k požadovanému.Odráža to strnulosť a plachosť osoby, jej neistota v jej vonkajšej príťažlivosti, strach z odmietnutia osobným kontaktom s opačným pohlavím.Táto izolácia vedie k osamelosti a problémom so sexuálnym vývojom.Milujte sa, buďte optimistický a eliminujte imaginárne prekážky.Počas tohto obdobia je možné všetko.

Autorské knihy snov

Sigmund Freud

Výška hradu alebo pevnosti predstavuje nedobytnú ženu.začiatok.Muž obliehať takúto štruktúru vo sne - to znamená, že sa nedosiahne umiestnenie sexy, ale hrdej krásy.Pravdepodobne sú vaše spôsoby námluv úplne v rozpore s jej jemnou povahou a neprijateľné s jej správaním a výchovou Puritanov.Ak chcete vidieť túto osobu vo svojej posteli, buďte trpezliví a jemní.

Ak má mladý muž prehliadnuť vežu zdola a báť sa jej rozsahu, musí byť veľmi nerozhodný a pomalý priateľ.Je ľahké pre súpera ukradnúť vašu obľúbenú osobu.Ste príliš zaneprázdnení potlačovaním vlastných starostí, pochybností, starostí.Preto je pre vás ťažké všimnúť si, že potenciálna vášeň je celkom v kontakte a intimita s ňou je celkom reálna.

Ponáhľajte sa na vrchol vysokej hory, ale keď sa blížite, namiesto nájdenia krásneho kopca nájdite obyčajnú horu kameňov, v skutočnosti zažite sklamanie v úzkom spojení s milencom.Vaše očakávania sa nezhodujú s realitou.Táto únia neprináša veľa pôžitkov z orgazmu.Nespokojnosť partnerov sa stanedôvod jej ľahostajnosti k tvojim sexuálnym predstavám a erotickým rozmarom.

Žena, ktorá kontroluje vysokú budovu zvnútra, je úplne pasívna v súvislosti so sexuálnym stykom alebo sa zdržiava úplného zdržania sa hlasovania.Táto oblasť života vás stále menej zaujíma.Je to z dôvodu predchádzajúcich zlých skúseností alebo neistoty v budúcich harmonických vzťahoch.

Gustov Miller

Výška vo sne je znakom účelnosti snívateľa.Dobývanie hôr, kopcov alebo vysokých veží naznačuje, že nemôžete sedieť.Ste pripravení ísť vpred bez strachu z ťažkostí a nepriaznivých účinkov.Pre vás je to dobrý dôvod na zmiernenie vašej postavy, nájdenie skutočných príležitostí, získanie nových skúseností.Osud ich miluje, a preto im vždy dáva príjemné vyhliadky.

Úspech a uznanie čakajú na tých, ktorí sa vyšplhajú na vrchol útesu a obdivujú to, čo vidia.O týchto víziách snívajú odvážni a sebestační ľudia, ktorí určite ukážu vynikajúce výsledky.Dôvera v správnosť vlastných rozhodnutí a konania vás nikdy nezklame.Počúvajte ostatných, ale spoliehajte sa iba na svoj vlastný úsudok.Iba to povedie k zaslúženej prosperite.

Lezenie na hadí had a čelenie kolapsu je znakom toho, že nepredvídané ťažkosti vás donútia vzdať sa načas túžby a začať podnikať.Buďte pripravení na to, že riešenie súčasných problémov vám zaberie veľa času a úsilia.Neodchyľujte sa však od realizácie sľubných projektov.Bude todobrá príležitosť na zmenu prítomnosti v prospech stabilnej a pohodlnej budúcnosti pre deti a vnúčatá.

Vanga

Krásne a vysoké pohoria vo sne sú znakom veľkých ašpirácií a túžob, ktoré nenesú obohatenie osobného majetku, ale slúžia vysokým ideálom lásky, oddanosti rodine, vzdelaniu.deti.Symbolom prekážok bude sen, v ktorom budete liezť na ľadové a klzké svahy Álp.Nehľadáte ľahké spôsoby a silu na prekonanie všetkého, čo vám patrí.Postaviť hrad z piesku, ktorý sa umyje vodou, je urobiť vyrážkové rozhodnutie, ktoré povedie k osobnému sklamaniu.