Prečo svrbia prsty pravej ruky

Ak chcete zistiť, že sa nejaká významná udalosť uskutoční čoskoro, stačí venovať pozornosť signálom, ktoré telo vysiela.Neopodstatnené pálenie alebo svrbenie určitej časti tela môže predstavovať niečo dôležité.Niekedy mi prst náhle začne svrbieť a tento pocit môže trvať celý deň.

Rozhodol som sa požiadať expertov o ezoteriku a ukázalo sa, že týmto spôsobom mi telo dáva vodítko o nadchádzajúcich udalostiach.V tomto článku vám poviem, prečo malý prst svrbí po pravej ruke alebo iných prstoch, ako aj podrobný tlmočník znakov zo dňa v týždni.

Význam označení

Z ezoterického hľadiska je pravá strana ľudského tela ovplyvnená ľahkými silami, a preto znaky, ktoré sú s ňou spojené, zvyčajne zobrazujú dobré udalosti.Okrem toho môže svrbenie pravej ruky varovať pred negatívnymi udalosťami, dá sa im však zabrániť, ak sa budete riadiť pokynmi odborníkov a podniknete všetky potrebné opatrenia.

Každý prst ruky je zodpovedný za určitú oblasť života a môže povedať, ktoré udalosti sa stanú v blízkej budúcnosti.Preto, ak dôjde k neprimeranému svrbeniu, odporúča sa kontaktovať tlmočníka, aby sa pripravil na významné zmeny.

 • Palec je zodpovedný za komunikáciu so svetom a vesmírom.Náhle svrab zvyčajnenaznačuje, že Fortune sa rozhodla rozmaznávať vás svojou prítomnosťou a podporou.Nasledujúcich niekoľko dní bude mimoriadne úspešných, takže môžete mať na pamäti všetky dôležité a ťažké veci, pretože všetky z nich uspejú.
 • Ukazováčik je spojený s odbornou oblasťou, takže bezprecedentné svrab zvyčajne predstavuje kariérny postup, získanie vyššieho postavenia, zvýšenie platov alebo podpísanie ziskovej zmluvy.Je však potrebné poznamenať, že ak je svrbenie veľmi silné a je sprevádzané pocitom mravčenia, budete musieť so všetkým svojím úsilím bojovať o „miesto na slnku“.
 • Prostredný prst predstavuje hmotnú guľu.Ak dôjde k svrbeniu, môžete počítať s finančným ziskom alebo s prijímaním darov.Toto znamenie niekedy znamená získať veľkú výhru alebo dedičstvo.Okrem toho sa pri svrbení prostredníka odporúča premýšľať o investovaní vlastných prostriedkov - bude to veľmi výnosné.
 • Krúžkový prst je zodpovedný za osobný život, a preto, pocítite náhle svrbenie, by ste sa mali pripraviť na zásadné zmeny v „milostnom fronte“.Pre slobodných ľudí táto značka sľubuje osudové stretnutie s druhou polovicou.Tí, ktorí sú už vo vzťahu, sa rozhodnú vydať.Rodinné osoby môžu očakávať zlepšenie vzťahov s partnerom, ale v niektorých prípadoch ich svrbenie prináša finančný zisk z neočakávaného zdroja.
 • Malíček je zodpovedný za styk s verejnosťou a negatívne udalosti.Ak je rozčesaný najmenší prst, potom vyKonflikty a nedorozumenia čakajú na ostatných.Tomu sa môžete vyhnúť iba vtedy, ak preukážete zdržanlivosť a súlad.Svrbiaci malý prst môže okrem iného viesť k dočasným problémom a drobným problémom.

Lokalizácia svrbenia

Pre správny výklad znakov svrabov prstov pravej ruky je potrebné venovať pozornosť umiestneniu svrbenia:

 • vankúšikyprsty - zoznámiť sa so zaujímavou osobou, ktorá sa môže stať dobrým priateľom alebo dokonca spriazneným človekom;
 • blízko základne nechtu - na obchodné stretnutie a vážny rozhovor;
 • v zákrute - smerom k hosťom a prijímaniu darčekov;
 • medzi prstami - celý deň budete mať šťastie;
 • pri spodku prsta - zistíte, že vaše pocity sú spoločné.

Interpretácia podľa času a dňa

Význam označenia „je poškrabaný prst pravej ruky“ počasveľa záleží na dennej dobe.Ak svrbenie nastane ráno, čaká vás ťažký deň.V krátkom čase je potrebné vykonať veľké množstvo práce.Počas dňa svrab varuje pred nebezpečenstvami pri cestovaní, preto by ste sa mali vyhnúť cestovaniu, najmä dlhým.

Ak sa jeden z vašich prstov rozčesal večer, musíte premýšľať o tom, či ste niečo vynechali, možno ste niečo zabudli.Svrbenie v noci sľubuje, že sa zoznámite s vplyvnou osobou, ktorá môže mať vplyv na váš život a kariéru, takže s ním by ste sa mali spriateliť.

Objasnenie podrobností o udalostiach, ktoré by sa mali vyskytnúť v nadchádzajúcich dňoch, možno vykonať aj pomocou tlmočníka.podľa dní v týždni:

 • pondelok.Prichádza dobré obdobie, ktoré sľubuje úspešné dokončenie podnikania a zisku.Mimoriadny význam má znamenie, keď je dopoludnia poškriabaný palec pravej ruky, pretože v tomto prípade sa človek môže spoľahnúť na splnenie túžob.
 • Utorok.Vaša návšteva bude potešená starým priateľom, ktorého ste už dlho nevideli.Je však potrebné poznamenať, že v niektorých prípadoch znamenie signalizuje návrat starých dlhov alebo príjem finančných prostriedkov, ktoré sa už dlho očakávali.
 • Streda.Znak bude mať najvýhodnejšiu hodnotu pre tých, ktorí majú v daný deň prsteňové prsty.Môžu sa spoľahnúť na osudové zoznámenie, zlepšenie vzťahov s blízkym alebo ponuku manželstva.V iných prípadoch môže svrbenie prstov pravej ruky znamenať, že je čas splatiť dlhy.
 • Štvrtok.Uskutoční sa udalosť, na ktorú ste čakali.Pre tých, ktorí sú vo vzťahu, môže to znamenať znovuzjednotenie s druhou polovicou po dlhom odlúčení.Svrbenie môže tiež sľubovať úspešné dokončenie prípadu, napríklad súdneho.
 • ​​
 • Piatok.Čoskoro budú na pokraji vzdialení príbuzní, ktorých ste už dlho chceli vidieť.Ale ak je stredný prst na pravej strane vyčesaný, potom niekto blízko bude potrebovať finančnú pomoc - neodmietajte ich.
 • Sobota.Svrbenie prsteňa v tento deň sľubuje nových známych a romantické rande.V iných prípadoch možno očakávať darčeky a príjemné prekvapenia.
 • nedeľa.Uskutoční saOboznámenie sa s rešpektovanou osobou, ktorá sa môže stať obchodným partnerom alebo dobrým poradcom.V prípade svrbenia palca v nedeľu bude možné nasledujúci deň dokončiť dlhodobú transakciu alebo predať vec, ktorú už dlho nebolo možné zrealizovať.

V prípade negatívnej predpovede by ste nemali byť naštvaní, pretože akákoľvek zlá situácia sa môže vyrovnať, ak sa na ňu vopred pripravíte.Ezoterici tiež tvrdia, že je možné neutralizovať ťažkosti pomocou zlatého prsteňa na svrbivom prste.

Výsledky

 • Svrbenie prstov pravej ruky sľubuje priaznivé udalosti.
 • V niektorých prípadoch môže svrbivý malý prst predvídať problémy.
 • Na neutralizáciu negatívu by sa na svrbivý prst mal nosiť zlatý prsteň.