Prečo veľa malých kurčiat sníva?

Malé kurčatá vždy vyvolávajú pozitívne emócie v živote aj pri snívaní.Prečo veľa malých kurčiat sníva?Interpretácia vízie bude závisieť od konkrétneho zápletku sna.Vidieť kurčatá nie je vždy pozitívny vývoj.Budeme rozumieť podrobnostiam.

Všeobecný výklad

Malé kurča môže v súčasnosti symbolizovať stav a pocity snívateľa - bezmocnosť, slabosť a zmätenosť.Ak má osoba vážny životný problém, môže sa cítiť úplne bezmocná a potrebuje vonkajšiu podporu.

Interpretácia videnia závisí aj od týchto bodov:

 • vidieť kurčatá určitej farby;
 • kurčatá vyliahnuté z vajec;
 • vidieť s nimi kurča;
 • kurčatá vo sne boli mŕtve;
 • mačka lovila kurčatá;
 • kúpili si kurčatá;
 • vo sne ste chytili rozptýlené kurčatá;
 • ste kŕmili kurčatá.

Vízia, v ktorejsa bábätká práve vyliahli z vajec , má pozitívny výklad: vaše nápady sú určené na to, aby sa stali realitou.Ak boli kurčatá zmiešané s vajcami, potrebujete maximálny dôraz na svoj projekt - nenechajte veci samy od seba, musíte to vyskúšať.

Vidieťkurča s kurčatamije varovaním pred hroziacimi problémami a problémami.Kura má pri interpretácii snov negatívny symbolizmus.Kurčatá symbolizujú vaše plány a nápady.Poľnohospodárski pracovníci taký sen predpovedajú zlyhanie plodiny.

Pozricelokmláďatá kurčiat /káčat /housatiek- k prosperite v dome, blahobytu v rodine a čoskoro k zisku.Iba kurčatá by vo sne nemali byť kura.Ak sa však vo sne objavili pozitívne emócie, dej môže naznačovať príchod hostí.

Mŕtve kurčatávo sne snívajú o nepriaznivom období života snívateľa.Neplánujte nové veci, starajte sa o svoje zdravie, ženy by nemali plánovať tehotenstvo.Počkajte na priaznivú chvíľu.

Chytanie rozptyľujúcich kurčiat- do zhonu, ktoré bude vyžadovať čas a úsilie.Ak prenasledujete kurčatá okolo priestorov alebo na trávniku znova a znova, každodenné domáce práce vám spôsobia veľa problémov.

Ak ste kŕmili kurčatá , znamená to, že v skutočnosti budete musieť niekomu poskytnúť pomoc a radu.Nápoje na pitnú vodu naznačujú chyby, ktoré ste v živote dokázali urobiť.

Ak mačka chytila ​​kurčatá , varuje to pred problémami.Výsledok udalostí bude závisieť od dokončenia zápletky sna.Ak sa mačke nepodarí chytiť kurčatá, všetky problémy sa vyriešia.V opačnom prípade máte veľké problémy.

Nákup mláďat kurčiat- do súčasnosti dobré správy.Ak ste vo sne sami predávali kurčatá, musíte si dať darček.

Farba kurčiat

Niekedy snívateľ vo sne sníva o farbe kurčiat.Čo znamená farba peria detí?

 • Mnoho jasne žltých kurčiathovorí o zbabelosti a nerozhodnosti snílek.Tiež uvedenésen varuje pred znížením imunitnej obrany.Aby ste ochoreli, postarajte sa o posilnenie tela.
 • Čierne kurčatáspôsobujú problémy.Musíte vziať kontrolu nad situáciou do vlastných rúk, nespoliehať sa na náhody - nepomôže to.Situácia sa nevyhnutne zastaví v dôsledku vašej nečinnosti.
 • Mnoho bielych kurčiatje dobrých znamení.V živote snívateľa bude mať šancu si uvedomiť svoje schopnosti, dokázať seba, ukázať svoje najlepšie schopnosti.Sen tiež predstavuje zmenu v postojoch, snílek vstupuje do nového kola svojho duchovného vývoja - je dôležité zvoliť správny smer a neobracať sa na stranu.
 • Pestré kurčatásymbolizujú aktivovaných nepriateľov, ktorí pripravili pascu na snílek.Musíte sa stretnúť so zákernými intrigami - buďte ostražití.V snoch naše podvedomie poskytuje predstavu o správnom smere života prostredníctvom obrazov a nekonfrontuje fatálnu nevyhnutnosť.

Rady

Pamätajte, že interpretácia vízií do značnej miery závisí od aktuálnej životnej situácie snívateľa a nie od knihy snov napísanej tlmočníkom.Vízia kurčaťa s kurčatami môže v jednom prípade spôsobiť nepríjemné ťažkosti av inom prípade tento sen prorokuje prírastok do rodiny alebo šťastné manželstvo.Vypočujte si svoju intuíciu a vo svojom vnútri nájdete tú správnu odpoveď.