Prečo veľa malých mačiatok sníva?

Mačky sa považujú za záhadné záhadné zvieratá.Je nemožné ich skrotiť ako psov.Mačky sú majstrovské a úmyselné, vždy nezávislé a nepredvídateľné.V Egypte bol kult mačiek vedený bohyňou Bast.Prečo veľa malých mačiatok sníva vo sne?

Všeobecný výklad

Výklad snov hovorí, ževidieť mačiatka vo sneznamená osobnú slabosť alebo nedôveru v niekohosíl.Toto predstavuje množstvo malých vecí, ktoré si vyžadujú čas a úsilie.Budete mať veľa domácich úloh, hádajte sa s maličkosťami s domácimi úlohami a budete unavení z rozruchu.

Ale vidieťnovonarodené mačiatkaprinášajú dobrý zisk a trvalú prosperitu.Dôležitosť pre mladé dievča - očakávajúc pozornosť mladých mužov.

Podľa knihy snov Vanga znamená vidieť novo narodených mŕtvych mačiatokproblémy pre seba.Ak vidíte plod zdravých mačiatok, je to radosť, veľa šťastia a šťastia.

Ak sa vo sne objavili chudé špinavé mačiatka , spánok spôsobuje problémy kvôli ich vlastnej nedbanlivosti.Možno si nevšimnete darebáctvo známych ľudí.Kŕmte hladné mačiatka - na úspešné vyriešenie mnohých problémov.

Farba vlasov

Mačiatka vo sne môžu mať rôzne farby:

 • Na kopanie bielych mačiatok nohou- v skutočnostiuraziť blízkych.
 • Útok čiernych výtržníkov- na intrik a klebety.
 • Vidieť čierne batoľatáje choroba blízkeho príbuzného.
 • Kundičky červenovlasénaznačujú vznik neočakávaných financií.
 • Šedé detihovoria iba o každodennom zhonu.

Interpretácia rôznych snov kníh

Millerova kniha snovinterpretuje tento sen v negatívnych tónoch.Miller varuje:

 • biele zvieratá vyvolávajú problémy a nebezpečenstvá;
 • meowing alebo crurring varuje pokryteckého priateľa;
 • škrabance pre mačiatka - čiastočne stratiť zisk z transakcie;
 • veľa zvierat - na menšie problémy.

Dreamwalker Wangivaruje: vidieť veľa mačiatok je sledom porúch.Dokonca aj živé zvieratá prorokujú problémy a mŕtve zvieratá majú veľa problémov.

​​

Interpretácia snu Nostradamusapredstavuje globálne sucho alebo ekologickú katastrofu.Zvieratá v koši však zobrazujú vzhľad čestného a spravodlivého vládcu.Ako ju aplikovať dnes?Možno sen varuje pred zmenou režiséra.

Tlmočník snu Sonanzaobchádza s mnohými zvieratami negatívne.Tieto deti symbolizujú závideniahodné a intrikujúce prostredie.Ak sa zvieratá pokúsia zaútočiť na vás, pri úspešnej obrane vo sne sa vyhnete závažným následkom nepríjemných okolností.V opačnom prípade budete očakávať chorobu alebo stratu financií.

Výklad snov o Loffoviodlišne chápe symboliku obrazu mačiatok.Varuje pred darom intuície a prozreteľnosti.Otvorenie tretieho oka symbolizuje sen s mačiatkami.

Dreamwalkers Wanderer a Tsvetkovinterpretujú tento sen všeobecným spôsobom - na ťažkosti, podráždenie a zlyhanie.

Kniha snov Martina Zadekihovás varuje, že na vás čaká rodinná hádka s príbuznými.Umiernte svoju horlivosť, buďte flexibilnejší a kompromisní.

Moderná kniha snovinterpretuje mnoho zvierat ako varovanie pred pokryteckými priateľmi a okolím.

Ako interpretovať sen?

Ako pochopiť význam spánku, ak knihy snov interpretujú rôzne obrázky mačiatok vo sne?Po prvé, mali by ste venovať pozornosť intuícii.Veľmi dôležité je emocionálne vnímanie sna.Čo ste cítili: radosť, smútok, úzkosť?

Dvojfarebné mačiatkonám môže povedať, že radostné a smutné udalosti sa v živote budú striedať.Je dôležité pamätať na farbu škvŕn na koži zvieraťa.Je tiež dôležité pripomenúť si správanie mačiatka - pokojného alebo agresívneho?

Ak ste videlizviera s nezvyčajnou farbou pokožky- je to prekvapujúce.Koniec koncov, aj vy ste zažili prekvapenie vo sne!Ale pohladiť také mačiatko - klamať a zrútiť plány.

Dôležité je aj miesto, kde ste sa vo sne stretli so zvieraťom:

 • Ak boli mačiatka v dome , potom budú problémy spojené s domom.
 • Ak stretnete mačiatka na ulici , budete trpieť vlastnými vyrážkami.

Spiace mačiatkaupozorňujú, že problémy sa ešte neobjavili (spia).Ak neprijmete preventívne opatrenia, súzobudiť sa.Aktívne mačiatka hovoria o problémoch, ktoré sa objavili, a agresívne mačiatka hovoria o nebezpečných a zlých nepriateľoch.

A tuslepí mačiatka(práve narodení) hovoria, že teraz je čas poraziť nepriateľov.Nepriatelia vám ešte nemôžu ublížiť.

Zomreté omrvinkyrozprávajú o úplnom víťazstve nad nepriateľmi.Môžete sa zablahoželať!