Prečo veľa žien sníva o hadoch?

V hinduizme sa s hadmi zaobchádza s úctou, považujú sa za zosobnenie múdrosti.V Rusku má had opačný symbolizmus a je považovaný za negatívny v živote.Had zosobňuje zákernosť a klebety, hnev a nenávisť.Pre ženy je obzvlášť nebezpečné vidieť hadov v snoch.Zvážte výklad: prečo veľa žien sníva o mnohých hadoch?

Všeobecný význam

Hadí guľaje interpretovaná v ženskom sne z negatívnej stránky: okolo vás je veľa chorých priaznivcov a klebetov.Závislí ľudia všetkých pruhov sa vydali na vojnovú cestu a snažia sa bodnúť bolestivejšie.Varuje spánok: pri rozhovoroch musíte byť mimoriadne opatrní, nikomu neveriť.

Loptička hadov varujepred zradou milovanej osoby.Ak sa plazy plazili do domu, nebezpečenstvo je veľmi blízko.Niekto blízko vás je nahnevaný alebo chce bodnúť do chrbta.Tiež môžu varovať hady v dome: vo vašej neprítomnosti sa môže stať nešťastie s príbuznými.

Ak chcete zistiť, či na vás čaká zrada alebo nešťastie, musíte si pamätaťveľkosť hadov .Malé hady zvyčajne upozorňujú na nezhody v dome a veľké exempláre upozorňujú na problémy.

Zlý výklad másen s hadmi pre dievča v láske : niekto syčí za vami a snaží sa ublížiť.V prípade vydatej ženy predstavuje hada loptu kroky súpera: buďte opatrní.

Ak stevidel plaza pod slnkom , čo znamená, že na hrudi zahrial niekoho hnusného.Skontrolujte svoje kontakty: existujú podozrivé osoby?

Ak sa had skrútil a spal , potom nepriatelia čakajú na vhodný okamih, aby vás udreli.Postarajte sa o svoju bezpečnosť: chcú vás ublížiť.

Ak ste videli plaza s niekoľkými hlavami , nájdete neobvyklú lož od chorých.

Farba hadov

Ukazuje sa, že na farbách hadov vo sne tiež záleží.Je možné snívať o rôznych plazoch:

  • zelená;
  • žltá;
  • čierna.

Zelené plazysú znakom duchovnej dokonalosti a uzdravenia.Môžete sa zbaviť starých zvykov a princípov (alebo podvedomie vám pripomína, že sa to musí urobiť).Ak okolo tela obchádzajú zelené hady, znamená to, že staré návyky vám nedovoľujú pohybovať sa vpred: musíte sa ich okamžite zbaviť.

Žlté plazyrozprávajú o závažných zmenách v živote.Ak ste boli v hádke s priateľom, uzavrite mier.Ak vás prenasledujú neúspechy, čoskoro sa situácia zmení.Mnoho žltých hadov však varuje pred stretnutím so zákernými upřímnými ľuďmi: pri stretnutí buďte opatrní, neverte novým ľuďom.

Čierne plazyvarujú pred nebezpečenstvom.Čím viac plazov, tým väčšie nebezpečenstvo na vás čaká.Venujte pozornosť aj veľkosti hadov: malé plazy vykazujú nebezpečné situácie.Čím väčší je had, tým opatrnejšie sa musíte správať.

Akcia hadov vo sne

Aký je sen o hadom uhryznutí?Kousnutie hadov, škorpiónov a pavúkov nie je dobré.To znamená, že sa nemôžete vyhnúť nebezpečenstvu: okolnosti budú silnejšie ako vy.Mali by ste si však pamätať, ako sa váš sen skončil.

​​

Ak ťa had uštipol , očakávaj zradu a hnev z vnútorného kruhu.Niekto vám spôsobí morálne škody: urážky, ponižovanie a podvádzanie.Keby vás náhodou pohryzol had - pre malé starosti, ktoré šťastne skončí.

Ak sa vysporiadate s plazom vo sne , budete si môcť toto nebezpečenstvo včas všimnúť a vyhnúť sa komplikáciám.Vysporiadať sa s loptou hadov vo sne - zvíťaziť nad nepriaznivcami a nepriateľmi.

Chyťte hada vo sne- získajte podporu dôležitej osoby.Toto je veľmi dobré znamenie.Čím väčší je plaz, tým autoritatívnejšia bude pomoc patróna.

Ak vás plazy zazvonia a uškrtia , znamená to, že zlí závislí ľudia poškodia vašu povesť a budú schopní ublížiť.Avšak, stojí za to premieňať si vo sne na krotiteľa plazov, pretože sa mení interpretácia - porazíte svojich nepriateľov bez toho, aby ste sa ublížili.

Kôň hádzajúci hadasa interpretuje vo sne z pozitívnej stránky: stretnete sa s múdrym človekom, ktorý vám otvorí oči mnohým tajným veciam.Aj sen má pozitívny výklad, v ktorom si z líščej pleti vymyslíte elixír: ide o dobré zdravie.

Rada

Snívanie je nevedomý výstup do astrálnej dimenzie.Vo sne sa nemôžete len pozeraťudalosti, ale tiež sa na nich aktívne zúčastňujú.Ak vidíte sen s agresívnym útokom pavúkov a plazov (snažia sa vás uhryznúť), začnite s nimi bojovať.Môžete rozdrviť pavúky, zničiť hady alebo sa pred nimi skryť.Ak sa vám to podarí, prechádzajú zlé problémy.Hlavnou vecou nie je báť sa hadov vo sne, ale snažiť sa ich poraziť alebo chytiť.