Prečo vo sne jesť jahody: vlastnosti interpretácie podľa kníh snov

Dokonca aj obyčajné bobule, ako sú jahody, nadobúdajú v snoch svoj symbolický význam.Spravidla odráža sexuálnu túžbu, vzrušenie a erotické fantázie.Odpoveď na otázku, aké sny o konzumácii jahôd sa často týkajú tejto sféry života.Aby sa však získala spoľahlivá interpretácia, pred otvorením knihy snov sa oplatí obnoviť úplný obraz spánku v pamäti.

Všeobecný výklad

  1. Vo sne sú jahodové plody - znamenie sľubujúce intímny večer s neobvyklým a svetlým milencom.
  2. Na tých, ktorí vo sne získali džem z tohto bobule, čakajú na neobyčajné sexuálne potešenia, ktoré dlho zostali v pamäti.
  3. Ak mal snílek šancu snívať jahody vo sne, zbieral bobule zo záhrady, dostane neočakávaný príjem finančných prostriedkov.Takýto sen tiež prináša veľa šťastia v podnikaní a pri implementácii existujúcich plánov.
  4. Zrelé, chutné a šťavnaté jahody, ktoré sa objavujú pri nočnom videní, sú symbolom podvedomej potreby lásky, nových sexuálnych vzťahov a intimity.
  5. Ak mal spiaci človek v nočnom obraze šancu niekoho nakŕmiť týmto bobuľou, má v skutočnom živote viac pocitov a sympatie pre toho, kto musel byť kŕmený, ako pre priateľstvo a priateľstvo.Ďalšou interpretáciou takéhoto sna je vznik nového obdivovateľa, ktorého podpora jesnílek využije viac ako raz.
  6. Ak človek musel snívať jahody vo sne, bol rovnaký ako snílek pohlavia - znamenia predpovedajú spoločnú prácu, zblíženie a prímerie.
  7. Jesť jahody s veľkou chuťou do jedla sľubuje novým známym v skutočnom živote, čo môže viesť k vážnym a dlhodobým vzťahom.

Interpretácia ďalších podrobností

Ak sú bobule jedené vo sne sladké, je to dobré znamenie, žepredpovedá príjemné udalosti, teplo a rovnováhu v romantickom vzťahu.Jedzte ovocie v spoločnosti priateľov - sen naznačuje, že v skutočnom živote sa snílek môže spoľahnúť na tých, s ktorými sa sníval vo sne.

Vytváranie jahodovej marmelády vo vašom sne je znamením, ktoré sľubuje vzhľad nového partnera, je tu jedna šanca, že nebude s únoscom úplne úprimný.

Pitie nápoja vyrobeného z týchto bobúľ je znakom, ktorý prináša správy o srdcových záležitostiach.Jesť malé plody nepríjemnej chuti je znamením, že pocity partnera sa ochladili.

Sen, v ktorom mal snílek možnosť vychutnať si jahody so šľahačkou, hovorí o náhlej zúrivej vášni bezprecedentného jasu a sily.

Ďalšou interpretáciou tohto sna je jesť jahody v nočnom videní maľovanom Morpheusom - k neočakávaným, ale príjemným správam.Jesť koláč zdobený týmto bobuľou alebo piť z neho nápoj, je pre ženu novým sexuálnym koníčkom.A premuži - zvýšiť mesačný príjem.

Sen môže tiež naznačovať známe meno, ktoré sa môže zmeniť na vážny vzťah, a potom na silné a plné milostného manželstva, v ktorom vládne harmónia a vzájomná dôvera.

Jedenie suchých zatuchnutých jahôd vo sne je pre toho, kto mal taký sen, nesmierne zlé znamenie.Predpovedá závratnú lásku, ktorá skončí pre snílek s hroznými následkami, ako sú: potrat, sexuálne prenosné choroby alebo rozvod.

Rojko, v nočnom videní, starostlivo starajúci sa o bobule rastúce na posteliach a následne ich, v reálnom živote, opakovane prekvapil svoje okolie nezvyčajnou pozíciou a predstavami o vesmíre.

Výklad snu Longo

Podľa tejto knihy snov je vo sne jahoda - znamenie, ktoré sľubuje snívcovi jasnú noc so sexuálnym partnerom, násilnou vášňou.

Podľa tohto tlmočníka jasne červené jahodové ovocie naznačujú prítomnosť šťastia v existujúcich záležitostiach a podnikoch.Zbierajte veľké jahody vo sne - je potrebné položiť základy nového projektu alebo romantického vzťahu s dlhodobou perspektívou.

Varenie jahodového džemu je symbolom potreby milostného dobrodružstva a morálnej pripravenosti naň.Iniciátorom nového vzťahu bude pravdepodobne snílek.

Ak bolo v nočnom videní potrebné pozorovať, ako sa niekto zasekáva, v skutočnosti snílek podľahne vášni tejto osoby.

Freudova kniha snov

Známy psychoanalytik a tlmočník snov tvrdil, že jahody sú symbolom sexuálneho styku.Ak spiaci človek v nočnom videní zje zrelé chutné bobule, v skutočnosti prežíva rastúcu sexuálnu túžbu každý deň.

Nezrelý a chutný plod hovorí o ochladených pocitoch alebo intímnych problémoch so svojím partnerom.Ak človek sníva o mnohých zrelých plodoch, v reálnom živote čoskoro dostane sexuálne uspokojenie.Sen, v ktorom musíte zbierať bobule, predstavuje neskutočnú lásku.

​​

Miller Dream Book

Šťavnatá chutný bobule sníva o blížiacej sa milostnej afére v blízkej budúcnosti ao obavách snívateľa o srdcových záležitostiach.

Jedna z interpretácií tejto knihy snov opúšťa oblasť lásky a intimity.Hovorí sa, že veľké a silné plody prinášajú vysoký príjem, obohatenie a malé bobule - vzhľad stabilného, ​​aj keď malého zisku.

Ak osoba vo sne zjedla višne - k nastávajúcim ťažkostiam a pokusom.A cítiť jahody - k príjemnému a nezabudnuteľnému dátumu.Ovocie opláchnite tečúcou vodou - podľa silných pocitov.