Prečo vši snívam v mojej hlave?

Hnusný hmyz sa plazí po vašej hlave, stále cítite svrbenie, trápne, že problém bude známy ostatným a ... prebudíte sa?Našťastie vás pedikulóza porazila iba vo sne, do lekárne sa nemôžete uchádzať o lieky.Ale je zaujímavé, prečo vši snívam v mojej hlave?Pokúsme sa rozlúštiť význam takýchto nočných snov.

Ako interpretovať sen s vši

Sny nie sú iba obrázky, je to odraz skutočných spomienok, emócií, dojmov.

Nijako sa „vážni“ psychoterapeuti nezúčastňovali na štúdiu snov: Jung, Freud.Tvrdili: spánok je takmer vždy vodítko.Telo prostredníctvom nočných vízií môže varovať pred nebezpečenstvom, naznačiť, ako sa správať v sporných situáciách.Sny sú niekedy iba vykladaním vedomia, uvoľňovaním stresu z mozgu.Keď je príliš veľa emócií, dojmov a myšlienok, spánok je ochranný mechanizmus, ktorý chráni vašu myseľ pred zbytočným stresom.

Psychológovia interpretácie snov v knihách ľudových snov už nevymysleli: ľudia analyzovali, o čom ten istý sen bol, ako často sa to stáva.Na základe svetských pozorovaní boli stanovené významy snov.Videnie so vši môže znamenať toto:

 1. Vši v hlave- znamenie, že osoba je duševne nedostatočná, zastavil sa vo vývoji a nepohol sa ďalej.Musíte si vziať čas na duchovné prenasledovanie.
 2. Ak by vši mali sen o dievčati, ktoré nedávno dostali ponuku rukya srdca, zasnúbili sa a sú v stave nevesty, potom existuje riziko, že svadba bude naštvaná.Medzi milencami sú určité opomenutia.Je nevyhnutné hovoriť priamo, úprimne a neobjektívne.Možno, že túžba po vzájomnom osude po tomto rozhovore zmizne.Alebo naopak, obavy sa rozptýlia a manželstvo bude bezpečné a dlhé.
 3. Ak vydatá žena sníva o všiach , jedná sa o zlé znamenie.Hovorí o silnom strachu dievčaťa zo straty manžela, pretože ho podozrieva z nevernosti a považuje jej rivala za silného, ​​nadradeného vo všetkom.To sa týka pracujúcich ženatých žien.
 4. Ak je dievča vydaté, ale nepracuje , ale je zapojené do domácnosti, význam spánku so vši je iný.Takáto vízia hovorí o túžbe rozvíjať sa, tvoriť sa, dostať sa z domácej rutiny a naplno žiť život, naplniť skryté talenty a uvoľniť ambície.
 5. Ak hmyz sníval o mužskom podnikateľovi , stojí za to čo najskôr počkať na dobrý zisk.Všeobecne platí, že sen s vši pre podnikateľa je veľkým znamením!Hovorí o obrovskom mentálnom potenciáli človeka, jeho tvorivej povahe, ktorá spolu pomôže dosiahnuť neuveriteľné výšky.
 6. Často sa vši sníva o mladých talentoch .Takéto sny sú znakom tvorivého pruhu, vysokej úrovne tvorivosti.Muž je jasne talentovaný a zaslúži si povolanie „ľudí“.
 7. Nie vo všetkých knihách snov, vši sú dobrým znamením .Niektorí autori tvrdia, že paraziti snívajú o negatívnych udalostiach.Človek môže ochorieť, ohroziť život (nehoda) alebo sa dostať do problémov v práci.
 8. Niektorí autori zvažujú:23. sen o nečakaných návštevách .Čakajte na hostí: príbuzných, priateľov z iného mesta.S najväčšou pravdepodobnosťou sa s vami dohodnú na dlhý čas a budú mať čas sa unaviť z objednávky.Okrem toho návšteva zasiahne materiálnu pohodu a vzťahy vašich rodinných príslušníkov.
 9. Ak ste tvrdo vytlačili vši vo sne, znamená to, že v skutočnom živote nájdete rýchle riešenie existujúcich problémov.

Všeobecne sa vši snívajú najčastejšie o priaznivých udalostiach.Nezabudnite však na Jung a na skutočnosť, že telo často človeka vopred varuje prostredníctvom snov.Skontrolujte si hlavu - možno tam naozaj sú vši?

Čo keď vši s tebou nie sú?

Na presnejšiu interpretáciu by sa mala venovať pozornosť podmienkam spánku.

 • Napríklad, ak hmyzobsadil hlavu inej osobya nie váš, sľubuje to finančný úspech.Dostanete neočakávané dedičstvo, bonus, nájdete poklad, vyhráte v lotérii alebo môžete rýchlo zarobiť veľa peňazí.
 • Vši v hlave cudzinca- známka bezprostredného úspechu, začiatok bieleho pruhu v živote, objavenie sa nových príležitostí.Napadol hmyz priateľa?Pamätajte si, kto to je: vo vašom živote bude hrať veľkú úlohu (v pozitívnom zmysle).
 • Je skvelé, ak ste dievča, as protivníkom sa objavila pauza .Takže ju môžete ľahko poraziť a nechať nič.Aj sen mohol predpovedať skoré zmierenie s dlhoročným nepriateľom.